» »

Tattoo

Tattoo

Bumbar ::

Enega bi si omislu pa me zanima če ga kdo ima, kok boli:8) , kok velcga, pr komu, kok stane,... Uglavnem izkušnje dobrodošle.

Mercier ::

>pr komu

Najbrž pri najboljših. S svojim največjim organom se ni za igrat. Sem pa v Velenju srečal neko starko s plemenskimi tatuji. 8-O Najbrž jih ni John delal. :D Pa še nekaj folka s home-made tatuji sem videl in nihče ni škripnu od gangrene. (spet po drugi strani, če bi škripnu od gangrene, ga najbrž ne bi videl :)

Bumbar ::

pr komu je blo mišljen al v studijih, raznih salonih, pa še na naši obali si lahko poleti fasu tatu če si biu preveč pod gasom:D (štanti).

ABX ::

Only the best is good enough!


http://users.volja.net/slo-tattoo/
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Spajky ::

"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

BaRtMaN ::

Moj frend ma na obeh nadlakteh tetoviran kitajski simbol. Zelo pogosto se folk odloča za svoje znamenje iz kitajskega koledarja in take fore. Zgleda pa hudo.

Sid Izprijeni ::

Jaz ga nimam, so pa frendi, ki so imeli opravka z Johnom v LJ vedeli povedat, da je ultra tečen tip, ker se ima za nekakšnega umetnika. No, mogoče ima celo prav. Skratka tip je alergičen na ljudi, ki bi si radi malo neredili tatujčka, ker jih je to ravno pičilo pred par dnevi in ker je moderno. In do takih je zoprn kot driska, tako da ljudi tudi ven nažene in jih ne jebe. Eni frendici je tako ratalo šele v drugo, ker ga je očitno šele takrat prepričala, da je resna in da ni neka zblojena frajla.

Mislim, da so še druge alternative. Je pa res, da je pred leti bil članek v Mladini o slovenskih tetovatorjih in je John takrat bil edini, ki je imel sterilizator za igle posebej tudi za hepatitis. Ostali niso imeli veliko pojma o tem in so uporabljali večinoma samo bolj klasične postopke sterilizacije (nekateri bizarneži mislim da so tudi samo alko nucali). Če nič drugega, je John vsaj dajal najbolj kredibilen vtis. Mogoče je pa tudi to nekaj...
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

ABX ::

Ja, John se kr trudi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

icek ::

Tud jaz ze nekaj casa razmislam, da bi si nekaj dal. Samo bi bilo potebno naj res dobro unikatno sliko, ki bi mi nekaj pomenila. Zanima me predvsem to, kako je pol, ce si dosti na soncu. Slisal sem tudi, da bi naj bile nekatere barve bolj nevarne (govorice).
Rider of Theli
www.air-tv.net

mescaline9 ::

Pardon če bom zmotil flow te teme, a slučajno kdo pozna koga, ki bi vžgal znamenje (ne na čelo:)). Sej se da tud doma narest zadevo sam nimam nobenga rezkarja pa ne spoznam se na to, je kdo ki to strokovno naredi? Sploh obstaja to v sloveniji?:\

Zgodovina sprememb…

Binji ::

vzgal?? Hmm lahko nardis ku za konja - segrejes zelezen modlck in si ga prtisnes na ustrezni del telesa. Uzivej!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mescaline9 ::

Ja glih na tak način bi šlo pomoje. Sam morm dobit taprav rezkar v roke in enga k mi bo zadevo prtisnu gor, ker sam najvrjetneje ne bi zdržal. Morm se pozanimat kko gre pol s celjenjem etc, oziroma kako se tej stvari streže. Peče pa itak, sam vžganega znamenja pa nima vsak. Tej tatuji so že preveč skomercializirani, se mi zdi, da grejo po stopinjah piercinga.

Bumbar ::

:D :D :D
Za ustrezno plačilo ti ga jst prtisnem gor>:D !

A se zajebavaš al' misliš resno? Kaj pa če mal fališ al' pa mal drugač obrneš model, al' pa se ti neenakomerno vžge.....

BTW a to mogoče že kje delajo profesionalno?

mescaline9 ::

Ja sej tud tatoo loh fališ. napake se dogajajo sam tle se pa res ne smejo. Če se pa s tem kdo prof ukvarja pa ne vem, me pa zanima, zato sm tud uprašu.

demoness ::

Moj tattoo je zdajle (ob času pisanja) star natanko 9 ur... :) zadeva je na levi lopatici, približno 8x4 cm, naredil John, trajalo je pa kakšno uro.

A boli? Not really. Feeling je nekako tak, kot bi te nekdo z injekcijsko iglo praskal. Ni prijetno, ampak je znosno. Bolj naj te skrbi to, da boš lahko pri miru sedel. :)

Cena? John ima tam napisano "A cheap tattoo is not good, a good tattoo is not cheap". Kolkor ti bo rekel, 100% ne bo preveč. Konec koncev imaš zadevo le celo življenje.
Aja, pa John obvlada. In nič ni bil tečen oz. kaj v tem stilu. Pri njem vsaj veš, da ti ne bo tattooja zafural... Only the best is good enough. :)
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

mlakar ::

Kaj pa si dal na lopato narisat:D :D, če ni skrivnost.

LP

Yohan del Sud ::

Kick me? >:D

Jaz bi si vtetoviral Benderja z besedami You can kiss my hairy diahrrea covered butt? >:D >:D na spodnji del hrbta...

Bumbar ::

demoness dej obveščaj kaj se ti bo dogajalo s kožo. Me ful zanima kake so reakcije po parih dneh. Pa kako moraš negovat zadevo (kreme, itd)

ABX ::

Na linku piše vse, le brat je treba.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

demoness ::

mlakar:
dalA narisat!
Eno abstraktno črno tribal zadevo, nekakšen stiliziran ogenj. Za primere tega stila pa poglej galerijo na tistem linku na volji.

Yohan - utemeljeno sumim, da bi ti bilo pol čez ene par let žal. :) Misliš, da ne?

Kot je ABX napisal, na tistem linku je napisano vse o negi tattoojev v tozadevnem poglavju, pa še John ti naredi eno manjše predavanje na to temo in ti da kremo, s katero se mažeš - čist navaden Bepanthen. Ampak toliko iz prve roke, koža trenutno mal peče, kot bi me sonce opeklo, nekam rdeča je, pa še kakšen dan ali dva ne smem spat na hrbtu in se po možnosti nikamor naslanjat. Moj največji strah je pa, da bi me kdo prijateljsko lopnil po ramenu. :O
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

Binji ::

Zakaj se to v takih primerih najveckrat zgodi:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

SHORTEE ::

Pa se lahko pri temu johnu v ljubljani tetovirajo mladoletni, ali rabijo priti s starši?:))

lp

Shark-357 ::

Sam imam dva tattoja na ramenih 10x20 ter 10x25cm stara že slabih šest let 0:) .Delal sem pri Urošu v trzinu (tip ima kit za sterilizacijo,kvalitetne barve in ne take po katerih te tatto srbi do konca tvojih dni..)..
Boli sicer ne ampak ko sediš štiri ure v isti pozi te vse drugo boli samo tatto ne ....:\
Do koga boš šel je čisto tvoja stvar samo prej se pozanimaj kako tip dela (oglej si slike njegovih tattojev,sterilizacija,kvaliteta barv ,cena?...)

ffka ::

za ta dnar kokr bos dal za tatu si raj kup edn dobr mobitel :D

SHORTEE ::

Nerabm dobrga mobitela, mam ga za klicat pa sms-e, za ostalo ga sploh nerabim, tattoo grem delat h johnu v lj, pravijo da je zelo uredu, prebral sem članek o njemu....zvedel pa sem tudi že, da rabim potrdilo staršev, tako da bom najbrž šou kr s starši do njemu, in da zadevo opravimo:D

Vikking ::

@shortee: razmisli, mobitel ko se ti ne dopade več ga odvržeš in kupiš fancy šmancy drugega, po možnosti vsak drugi mesec. tatoo-ji niso glih one-day fancy šmancy zadevca.

SHORTEE ::

Joj, razmišlam že 1 let, verjemi da sm use preštuderal, prebral,....teli mobiteli so pa neki popularni, s svojo motorolo v525 sm čist zadovoln:D :D

lp

kr3ten ::

Zanima me, ali se da, preden se bi odločil za tattoo, da se tattoo natisne in se potem "nalepi" na kožo, da testno vidiš kako bo tattoo dejansko izgledal "izpadel" ... ? Pač fake tattoo ...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr3ten ()

OracleDev ::

Ce ti ga prej zrise si komot skopiras zadevo in nalimas kamor hoces. Ponavad pa narisejo zgolj crte, se pravi brez sencenja, ampak ce bos celo sliko prej narocu ti jo bodo ze nardil.

kr3ten ::

Sliko ze imam nagledano, samo bi si jo rad testno nalimal na kožo, kot tisti tattooji ko so bili v žvečilkah, ko si si nalimal na kožo in zmočil z vodo, da se je prijel na kožo.

OracleDev ::

Aha, no sej pol si ze lahko predstavljas kako bo. Ne poznam da bi bla taka opcija kot ti zelis. Dvomim da obstaja. Slisal sem ze za tattoje ki trajajo kaksno leto, ampak kaj takega se nisem videl, ce pa ze obstaja je pa verjetno po pol leta samo se en zmazek.

vostok_1 ::

Baje je na S-Tju zelo popularen tatto z dvema S-jema.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PH03N1X ()

kr3ten ::

Pa to bi si itak nalimal samo za 1 dan, tok da vidiš kako izpade ...

Raptor F16 ::

Igla, cvirn, tinta, vžigalnik
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PH03N1X ::

kr3ten je izjavil:

Sliko ze imam nagledano, samo bi si jo rad testno nalimal na kožo, kot tisti tattooji ko so bili v žvečilkah, ko si si nalimal na kožo in zmočil z vodo, da se je prijel na kožo.
Nariši si s kemičnikom/flomastrom na kožo

Fuks ::

Jaz še vedno nisem izbral motiva, ampak ko ga bom, bom probal nekje dobit naprintan "custom temporary tattoo" - se pravi ta varianta kot je v žvečilnih, ki drži par dni.

Npr. ta firma ponuja to storitev: https://www.yourdesign.co.uk/create/art...
Imaš tattoo designer, kjer uploadaš svojo sliko, dobiš tattoo, ga nalimaš in se 2 dni opazuješ v špegu :)

Če se boš odločil za kaj takega, pls sporoči nazaj kje si vzel in kako se je obneslo ;)

kr3ten ::

Fuks je izjavil:

Jaz še vedno nisem izbral motiva, ampak ko ga bom, bom probal nekje dobit naprintan "custom temporary tattoo" - se pravi ta varianta kot je v žvečilnih, ki drži par dni.

Npr. ta firma ponuja to storitev: https://www.yourdesign.co.uk/create/art...
Imaš tattoo designer, kjer uploadaš svojo sliko, dobiš tattoo, ga nalimaš in se 2 dni opazuješ v špegu :)

Če se boš odločil za kaj takega, pls sporoči nazaj kje si vzel in kako se je obneslo ;)


Ty


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

komu po tattoo

Oddelek: Loža
234994 (420) Scaramouche
»

tetoviranje

Oddelek: Loža
215515 (4035) A.J.
»

Tetoviranje

Oddelek: Loža
4718130 (15322) Music Man
»

HTC Tattoo ali Samsung Galaxy Spica?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202634 (2301) ziga1990
»

Tetovaže

Oddelek: Loža
165444 (5055) BigWhale

Več podobnih tem