» »

Tetovaže

Tetovaže

dela ::

razmišljam da bi se dal tetovirat v bližnji prihodnjosti.
Kako vi gledate na tatuje? vaši najljubši vzorci- kaj bi si eventualno dali vtetovirat?
poznate mogoče kako stran na netu z veliko slikami tatujev za navdih?
LP

Dr_M ::

jest si bom dau na celo en tatu z napisom FU*K YA *.* !!!

drugac pa ksni mejhni tatuji so ql, velki so pa nagravzni :) :D >:D >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dela ::

hehe... ok... poslikaj pol da vidim kak zgleda, mogoče bi si dal jaz tudi >:D

demoness ::

Falconeye, kaj če bi poguglal "tattoo gallery"? Tega je res na tone. Drugače malo za okus, Johnova stran. Čisto v redu je tudi, če prideš tja in rečeš, da bi se tetoviral, ne veš še točno, kaj bi, ampak približno nekaj takega (sledi mahanje z rokami). Vsaj z mano je bilo tako. :) Imam pa na levi lopatici en stiliziran tribal plamen. Po stilu je podoben temu (nisem našla nič bližjega). Tetoviral me je pa taisti John od zgoraj.

Doktor M, ti, ki bi imel tako originalen tattoo, pomisli, kaj boš odgovoril, ko te bo čez petnajst let tvoj otrok vprašal: "Atiii, zakaj pa tako sovražiš ves svet?" Ali pa ko se ti bo v tvoji pomembni, odgovorni službi v uspešni multinacionalki na kritičnem sestanku videl skozi puder? In na zgornjem linku vidiš, da so lahko tudi veliki tattooji zelo nenagravžni. Če imaš eno majhno packo nekje, se nič ne vidi. Zgleda pač kot packa, razen če greš z nosom čisto zraven.

Falconeye, ko si izbereš tattoo, dobro premisli predvsem to: ali te bo čez 20 let v kakšni situaciji sram, da ga imaš? Če je odgovor NE, potem si vzemi še par mesecev za premislek. Če te še vedno drži, potem pa kar.
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

Dr_M ::

demoness: a ti v vsako kost tko resno ugriznes, ki ti jo vrzejo? :)

sicer pa, kdo pa prav, da bom meu otroke?? sej se zene nimam... :) :)) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dela ::

Verjemi da sem poguglal prej, ampak pač nisem našel nič za moj okus na hitro. Tele Johnove zadeve meni osebno niso všeč.Ma vbistvu mam že nagledanih par motivov, sam bi jih še rad videl še več, da se potem med njimi odločim. Nekak bi rabo prej veliko več časa za razmislek- ne šele na licu mesta (v studiju). jaz se nekak nebi dal tetovirat samo zato da bi mel tatu. Pri meni je tak da bi mogo videt nek dober motiv... pa bi si pol reko "vau, kako to dobro zgleda", pa bi šele nato šel v studio, ker to le ni kot da bi šel k frizerju. Upam da me razumeš, kaj hočem povedat, demoness. Sicer že mam nagledanih par motivov, ki so mi zelo všeč, ampak še vedno iščem- kdo ve, mogoče se najde še kaj boljšega za moj okus.:)
Drugače pa razmišljam bolj v smeri nekakšnih logotipov ali pa napisov.Mislim da bo moj tatu le črn, ker mi barvni niso všeč. Recimo všeč mi je superman logo, ki ga ima na roki en jamajški atlet, ali pa napis "your name" :D, ki ga ima na prsih eden izmed jackassovcev če se ne motim. Všeč so mi tudi vzhodnjaški napisi, mel bi napisano kaj z japonskimi čkrami... (ne vem zakaj majo vsi s kitajskimi :D,jaz bi vglavnem mel z japonskimi)
te tribal zadeve mi pa ne dišijo preveč, čeprav ne rečem da niso lepi tatuji, ampak vseeno-vsakemu svoje... Verjamem da na tebi lepo zgleda, demoness ;) :D
glede zadrege.. lega mojega tatuja bi naj bila pri meni taka da se ga bo dalo zakriti že z majco s kratkimi rokavi. (prsi, lopatica, zgornji del roke, mogoče hrbet-med lopaticama)-pač nekaj od tega. Poleg tega pa ne bo nič tako hudo provokativnega da bi se moji otroci čez nekaj let spraševali, če je njihov oče totaln psihopat >:D Sem pač razmislill že tudi o tem :D

Shark-357 ::

lej glede tatoo-ja mal pazi dobro premisli kaj in kdo ti bo delal jaz osebno imam dva po enega na vsaki roki) pri drugem sem se malo uštel nisem dobro premislil in sedaj me bo prekrivanje stalo od 60-100K pri johnu ker je tatoo ogromen(tatujev sicer nisem delal pri njemu kar malo obžalujem)
aja pa izogibaj se pocarjev ki to delajo doma kot hudič križa (govorim iz lastnih izkušenj pa še od parih kolegov)

lp>:D

Kaboom ::

že dolgo si iščem en dober tattoo - en bi bil recimo takšen (boljšo verzijo imam na disku, ko se koža razpara in ven pogleda kostko):

ta bi bil recimo na hrbtu

drugače pa en ekstremni ogenj okrog vratu ki bi segal do vrha vratu. ampak to je res ekstremna verzija. ta recimo je dobra:
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

dela ::

hehe, s takšnimi tatuji IMO kaj hitro zgledaš kot kakšen Rodman :D
drugače pa so zelo lepi...umetnost to nardit.

Tody ::

and after 20 years ?:\

Kaboom ::

...se spomniš kak je blo ko si bil mlad
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Pithlit ::

Evo moj... delal John ene 10 let nazaj. Nikol še nisem obžaloval.



p.s. kdor trdi da to FUL boli laže al pa je čist pussy :P
Life is as complicated as we make it...

demoness ::

Nice one, Pithlit. :)
No, ja, prijeten občutek ravno ni, ampak tiste zgodbe o potokih krvi in tuljenju na ves glas so res bullshit. V bistvu je mene bolj bolelo (oz. skelelo) prvih nekaj ur po tetoviranju, ko je koža ful občutljiva, in se moraš vsakih par ur mazat s kremo... Kot da bi me pošteno opeklo sonce.
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

Pithlit ::

Mene osebno je ful žgečkalo... pa me je John parkrat prepizdil k sm skoz trzal :P
Life is as complicated as we make it...

demoness ::

Hehe... mene tud! :D Ene trikrat je nehal vmes in rekel, naj neham trzat, naj se sprostim... pa sem bila čist sproščena, samo praskalo je!
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

Binji ::

Koliko pa kaj stane taka stvar? Jst razmisljam da bi si tetoviral enga zmaja na desno nadlaht.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BigWhale ::

To quote:

"You get a tattoo of barbed wire around your arm and in 20 years it turns into a picket fucking fence!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

komu po tattoo

Oddelek: Loža
234985 (411) Scaramouche
»

Piercingi,uhani, itd.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
788771 (7161) Gagatronix
»

Tattoo

Oddelek: Loža
3620889 (1314) kr3ten
»

tetoviranje

Oddelek: Loža
215506 (4026) A.J.
»

Tetoviranje

Oddelek: Loža
4718120 (15312) Music Man

Več podobnih tem