» »

tetoviranje

tetoviranje

Kaboom ::

kolega zanima:

se je kdo od vas že tetoviral sam?če se je ali pa če kdo ve kaj o tem naj prosim napiše....pa kakšne igle se uporabljajo pa kakšno črnilo,kako globoko pod kožo se mora vtisnit črnilo pa s čem pred tem narisat sliko na kožo...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Mr-poki ::

sam se se nism vrjetn bom sou med poletnimi pocitnicami, pznam eno ko dela tetovaze za 3 leta.sicer pa mal poisc po googlu bos ze kj najdu!
-=GoDfAtHeR=-

spader ::

moja sestra si je dala tetovirat delfina na ramo na lopatico dimenzije 5x3 cm rekla je da ni bolelo fejst ji je naredila v treh urah dala pa je 15000sit je pa baren tatu dala si ga je delat v salonu nasprot sedeza zelezniske postaje v lublan na vrh nad tistimi trgovinami
aja pa se opozorilo prva dva tedna imas zlo zateklo in gnoj tece iz tatuja in se moras mazat z neko kremo 3x na dan
pa prej ti ga na list narise pol pa na kozo prerise pol gre pa sam cez z masinco

ABX ::

Opozorilo: NE DELAT POCENI TATTOO-JEV!!!!

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Trubadur ::

Tatuji so kr neki.Čez par let se naveličaš in pol ti je dolgcajt
Berite Thomasa!

undefined ::

Beda. Enako kot piercingi. Kaj je tem ljudem, ki tako brezčutno ravnajo s svojim telesom, jaz ne vem. :)

Trubadur ::

sej pirsing je kr kul,seveda na določenih mestih
Berite Thomasa!

DrSergioDJ ::

Hum, sam imam oboje, tako tattoo, kot pearcing.

Tattoo sm si dal delat v Španiji, en japonski znakec nad gleženj leve noge, ravno v ta namen, da ko se ga naveličam, sam štunf bl gor potegnem ;). Zaenkrat se ga še nisem.
V španiji so mi ga bl za en kurc nardil, tko da je zadeva neki "odpadla" (dobesedno), tko da sm ga po 1 letu dal dodelat v zagorju pr enmu tipu, k je drgač vsako poletje na enmu štantku v portorožu. Cena: 10k sit v španiji, 8k sit v zagorju, bi mi še manj računu, sam je reku, da je to njegova najmanjša cena (čeprav je manj materiala ponucu).
Gnoj mi ni nč vn teku, ne prvič ne drugič (samo kri prve kaj jst vem, pol urce pol "stihanju"), je pa res treba mazat...


Pearcing mam v levi obrvi, za zdej mi je kul, ko bo pa bedn ratu, bom dal pa vn... sm ga mel že prej enga..pa se mi je odtrgu (jebat ga, cheap stuff), ta zdej je pa kr ok.
...

undefined ::

DrSergio, zdaj te lahko nekdo priklene za tist piercing s preprosto vrvico in nimaš kaj. :D

rozca ::

Men je pa pearcing kul, dobr zgleda , ok sej je tatoo tud, sam sej se dajo kaksne krajse variante narest, da nimas pol glih celo zivljenje problemov s tem.

lp

sketch ::

Da vam takoj probam izbit to iz glave - tisto za 3 leta je zeloooo slaba ideja. Zakaj?

Ker načeloma je tehnika tetoviranja taka, da se barvni pigment zabode pod nivo kože, kateri se obnavlja oz. lušči. Na tak način je tetovaža permanentna.
3-letna tetovaža pa deluje tako, da je vbod bolj plitek, ter se barvilo zabije v tisti del povrhnjice, ki bo čez 3 leta "odpadel".

Ampak, zdaj pa prihaja največji problem - ta globina povrhnjice ni pri vseh enaka. Kar pomeni, da bo to nekaterim mogoče delovalo brez problemov; drugim pa se tetovaža nikoli ne bo izbrisala oziroma še bolje, izbrisala se bo samo delno ter bo ostal tak grd razmazan flek.
Pa tudi če se lepo odlušči, to luščenje se ne zgodi v eneme tednu, marveč v parih mesecih (odvisno od tega, kolikšna je razlika med najplitvejšim in najglobljim vbodom - kdaj se bo kateri kos pigmenta odluščil z epidermo). Ta čas pa imaš na koži zelo grdo packo. (Večino tega mi je povedal tipo, ki ima po moje vsaj ene 60-70% telesne površine tetovaž, tako da mu verjamem :D)

Torej, lahko da bo stvar delovala - lahko pa da bo zelo propadla... Če se mene vpraša, sta tu dve varianti - ali bolj permaneneten bodypainting (kanna), ali pa stalna tetovaža.

lp
s.
Adapt and overcome.

rozca ::

Nisem misla 3-letnega tattooja, ampak tiste krajse variante, ki gredo po tednu, 14 dneh stran in so, vsaj po moojem mnenju, neskodljive. (ne nalepke)

Tattoo je v večini popularen samo poleti, ko ga lahko pokažeš. zato se mi zdi to še najboljša rešitev.

Itak je pa to stvar vsakega posameznika.

lp

DrSergioDJ ::

IceMan: hehe, ne ne, ga lahk v 5 sekundah odsraufam ;)
...

Kaboom ::

no tisto kar sem kurzivno prej napisal je točen quote mojega kolega. malo na daljše: on je taki freak da bo prijel iglo sam v roke in si sam narisal tatu nase. torej njega zanima sama tehnika tetoviranja. ne trudite se mu razlagat kako je nor ker misli to delat, je že dovolj slišal od mene :D - on bere ta post, beware ;)
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

zaspanka ::

pearcing je out pa meni nikoli ni bil vsec, tatujck so pa cool, sicer je res da je treba dobro premisliti kaj bos "celo zivljenje" nosil na sebi se pravi nekaj kaj ti ogromno pomeni - nikakor ne ime sedanjega fanta :D ...vse kar je napisal sketch je res in se strinjam z njim...ce ze delas tatoo delaj tisega "stalnega", kje je stvar okusa sicer je pomoje bolje da probas nekje v tujini se bolje splaca pa se bolje narejeni so.Drag pa je ta sport, zelo, samo ce ze denar dajes je bolje da ga das vec za "pravo stvar"...;)
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

ABX ::

Tudi pri nas obstajajo odlični tattoo mojstri.


Kaj ti pomaga jit v tujino in potem na blef vstopit v en tattoo shop?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

zaspanka ::

kdo pa pravi da mora stopiti na blef v neprevrejeni shop?:\ ja jaz jih zal v sloveniji veliko ne poznam... :8)
kad ti savest nije cista ti postani, legalista

Binji ::

Pozna kdo kasn dobr tattoo shop?:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ABX ::

Brati Cecelja recimo.

http://www.tattooator.com/


Tu je še nekaj ifno na temo
http://users.volja.net/slo-tattoo/
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

baatmaan ::

eii,će si ga hoče sam narest pač neii si razkuž iglo pa un mest kamr si ga hoče dt pa pol iglo pač pomočš u črniu pa si ga našpikaš pod kožo.izt sm to nardila pa ni bolel,pa tut okužl se mi nč ni.

D3m ::

Good idea! LOLz
|HP EliteBook|R5 6650U|

A.J. ::

7,75 let prepozna genialna ideja ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

komu po tattoo

Oddelek: Loža
234995 (421) Scaramouche
»

Piercingi,uhani, itd.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
788827 (7217) Gagatronix
»

Tattoo

Oddelek: Loža
3620897 (1322) kr3ten
»

Tetoviranje

Oddelek: Loža
4718132 (15324) Music Man
»

Tetovaže

Oddelek: Loža
165444 (5055) BigWhale

Več podobnih tem