» »

Bitstamp nakazilo

Bitstamp nakazilo

1 2
3
»

Morison ::

Ta Bitstamp je eno navadno sranje. Tudi iz suporta ne odgovorijo. Še preko UPNja ne moreš naložit. Svojega primarnega računa jim pa ne dam. Ko jih j. Gremo pa drugam saj jih je dovolj drugih, če nočjo zaslužit pa nič.

PrimoZ_ ::

Pustimo koliko so sranj, ampak preko UPN se da naložit.

Morison ::

Sploh ne bom več o tem debatiral. Ne, ne da se. Če bi prebral prejšne poste bi vedel zakaj ne.
Pika.

PrimoZ_ ::

Videl sem samo tole stran, ampak iz GBKR in NKBM nakazilo preko UPN definitivno deluje.

Bom pa prebral prejšne poste, ker me zanima kaj je pri tebi težava.

Prospekt ::

Kar pozabite na mutenje z enimi levimi računi in predplačniškimi karticami na bythebook izmenjevalnicah.

Kripto se približuje mainstreamu kmalu boste morali še dokazovati, da ste nekje zaposleni, da imate denar za kupovat kriptovalute.

Morison ::

Prospekt je izjavil:

Kar pozabite na mutenje z enimi levimi računi in predplačniškimi karticami na bythebook izmenjevalnicah.

Kripto se približuje mainstreamu kmalu boste morali še dokazovati, da ste nekje zaposleni, da imate denar za kupovat kriptovalute.

Ne ti men, mutenje! Ne ti men levi račun. Kartica ima iban. Na njo so vezani vsi moji podatki. Z njo se plačuje lahko POVSOD. Očitno ne na nekih levih "izmenjevalnicah".
Nabijem jaz take "Izmenjevalnice" še prosili bodo samo da se bo kdo prijavil k njim.
Definitivno pa takim lopovom ne bom dajal svojega primarnega računa. Itak že dobijo preveč podatkov. Za kr neko "izmenjevalnico" brez kakršne koli garancije je že to veliko preveč.
Sem jih skinil s k. V roku ene ure vse uredil preko Binance. Čudno da tam pa deluje vse kot treba.

Prospekt ::

blackbfm ::

Ne ti men, mutenje! Ne ti men levi račun. Kartica ima iban. Na njo so vezani vsi moji podatki.


Kartica nima iban. V bitstamp si dodajal številko bančnega računa (iban), vpisoval pa številko prepaid kartice ki nima nobene veze.. logično da ni delovalo. ZA nakup z mc/visa moraš it v deposit > card purchase

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Morison ::

blackbfm je izjavil:

Ne ti men, mutenje! Ne ti men levi račun. Kartica ima iban. Na njo so vezani vsi moji podatki.


Kartica nima iban. V bitstamp si dodajal številko bančnega računa (iban), vpisoval pa številko prepaid kartice ki nima nobene veze.. logično da ni delovalo. ZA nakup z mc/visa moraš it v deposit > card purchase

Če si nepismen si še enkrat počasi preberi kaj sem napisal, kaj vse sem dodajal. Pa malo bolj počasi, pa ene dvakrat preberi, da boš razumel.
Zakaj se vedno oglašajo in bašejo zraven taki, ki nimajo pojma oziroma ne znajo prebrat kaj kdo piše!

blackbfm ::

Dodajal si napacno oz mesas pojme kaj je bancni racun kaj st kartice. Toliko o pismenosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Morison ::

blackbfm je izjavil:

Dodajal si napacno oz mesas pojme kaj je bancni racun kaj st kartice. Toliko o pismenosti.


Morison je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Ti vpisuješ št kartice
Iban ima zadaj samo tri številke
Vpišeš SI56111122223333444
Iban imaš na zadnji strani kartice

Saj sem vpisoval tudi tisto (najprej), pa ne prime....
Čeprav sem preizkusil že vse kombinacije?


Morison je izjavil:

No to mi pa pokaže če vpišem veliki SI56 in številka iz zadnjega dela kartice (na koncu so tri številke)


Kaj ti ni jasno?

ViperR ::

Kok si smesen, v bank account zavihku zelis dodat prepaid kartico, drugi so pa nepismeni.

Morison ::

ViperR je izjavil:

Kok si smesen, v bank account zavihku zelis dodat prepaid kartico, drugi so pa nepismeni.

Glej zato sem prišel sem po pomoč.
Sedaj sta pametna, kje pa sta bila pred parimi dnevi?
Ja če do sedaj nobeden tega ni razbral iz napisanega, narisanega, JA potem se mi zdi, da so nepismeni.
Itak pa nima več veze, ker sem zaprl račun in šel drugam kjer teh problemov ni in je bilo vse brez problema rešeno v parih urah, kljub moji nepismenosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

maksm_ ::

Lep pozdrav, se že v naprej opravičujem za tako amatersko vprašanje, z Bitstamp-om nimam še izkušenj.
Zanima me, če lahko kdo potrdi ali je možno na Bitstamp nakazati denar iz predplačniške kartice (SLO banka) in je potem takoj možno kupovati ali
je prej potrebna še kakšna dodatna identifikacija primarnega računa?

BorutO ::

Kako pa nakažem denar (EUR) iz binanc na bančni račun oz. TRR? ne kako mi ne uspeva.

Eh, sem že našel ... ona namizna aplikacija na računalniku ni dala opcije za nakazilo na trr ... sem mogel na net iti, tam pa je ponudilo opcijo trr ipd ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

Mito13 ::

Vidim, da nič ni govora o transakcijah v obratno smer... Torej vsem špila?
Vsi samo nalagate in noben si nič ne izplača? Poskusite zgolj za hec izplačat nek znesek iz Bitstampa, pa da vidimo rezultat....
?

Machete ::

never sell
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Smurf ::

Mito13 je izjavil:

Vidim, da nič ni govora o transakcijah v obratno smer... Torej vsem špila?
Vsi samo nalagate in noben si nič ne izplača? Poskusite zgolj za hec izplačat nek znesek iz Bitstampa, pa da vidimo rezultat....
?

Jaz sem ze veckrat si izplacal precej velike zneske. Vsakic je slo cez gladko. Ok leta 2017, ko sem prodajal v najvecjem navalu so potrebovali par dni.

Mato989 ::

Mito je nesposoben vpisat SEPA izplačilo in je kriv cel kriptosvet =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mito13 ::

Seveda, zanimivo, da SEPA do njih deluje v roku 1 ure in pol... Po isti poti nazaj pa mesece... Pa res sem nesposoben.

Mato989 ::

Mito, glej koliko jih je nakazalo dol, mogoče pa bitstampu deluješ kriminalec in so te prijavili za preiskavo... pred par tedni sem s Krakena mel v 4 urah dol keš... in to z Ameriške banke... ti pa doktoriraš in ne znaš

Pošlji meni crypto ti bom jaz vzel dol pa si pridi iskat 20% je tax
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

RedDrake ::

En mesec nazaj sem izplačilo v višini par plač dobil v roku dveh delovnih dni (kar je smiselno za mednarodni SEPA prenos).
Danes zjutraj sem oddal novo izplačilo v podobnem znesku. Dvomim, da bo trajalo kaj več.

Ampak glede na to da ste tu itak vsi miljonarji, če ne miljarderji, potem verjetno traja malce dlje, ja.

EDIT: Je pa res, da imam račun že skoraj 8 let. Tudi verifikacije vse sproti delam, čeprav se sredstev tipično ne dotikam.
A ko gre vrednost v fiat čez neko vrednost, vedno poberem dol 10-15%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

Mito13 ::

Čestitam, vsem ostalim pa priporočam, da ne nasedajo...

Machete ::

Daj trol kake dokumente pokaži ali pa se odstrani z enodnevnim accountom tu nam srati brez argumentov in podkrepitve teh trditev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mito13 ::

Kakšen dokument rabiš? Nisem vedel, da lahko serjem tukaj samo, ce sem vsaj 10 let registriran. V pravilih foruma tega nikjer nisem zasledil.

P. S. => Podkrepi si lahko vsak sam z enostavnim testom {polog/dvig} , kot sem si jaz.. Ne rabim nic dokazovat, dovolj je da sem dokazal sebi ?...

amacar ::

Potem boš pa podal kakšen screenshot napake ali obvestila, drugače pišeš bedarije. Vsi ki jih poznam smo bp večkrat withdrawali keš na TRR iz bitstampa/Krakena.
Čakamo screenshote, drugače si dokazal le, da si nesposoben.

RedDrake ::

For the record, da ne bo kdo trolu nasedal.
Danes zjutraj ob 6:30 sem oddal SEPA naročilo za dvig in ga potrdil.
Ob 16:00 je bilo na mojem TRR.
SLO banka.
Znesek ranga par plač.

Mato989 ::

Vsi veno da mito ne zna izpolnit zahtevka za sepa nalog
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

buttcrack ::

na trr (revolut) mi leži nekaj USD, ki bi jih rad dal na bitstamp.
ko grem v deposit, izberem Litvo in usd, hoče da nakažem v UK in ponudi ene xy cifre, ker revolut pa želi klasičen IBAN aka GB40 ....

Se komu sanja kako to rešit brez konverzije?
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13233116 (6568) Tidule
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857309 (44423) PrihajaNodi
»

Menjava

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
141650 (955) Mato989
»

Borze za Kriptovalute - stroški

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
133850 (1858) youPlonker
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919374 (13701) retro99

Več podobnih tem