» »

Irobot Braava pomivalec tal

Irobot Braava pomivalec tal

Dajarra ::

Ima kdo kaj podobnega?
https://www.bigbang.si/robotski-sesalni...

Imam cca 60 kvadratov povrišne v vinilu.

Dobim pa lahko zadevo za 120e, ultra znižanje..

_dice7 ::

Maš 6 gorilionov ocen na googlu.

bauci ::

Ga imam. Parket + ploščice. Zelo zadovoljen. Najprej s suho krpo pobriše prah potem z mokro krpo pomije tla. Lahko se zgodi, da ostane kakšen svaljk prahu ampak ni krize.

Kaj ::

Kako to v praksi deluje? Obesiš gor suho cunjo in jo rine pred sabo? Po koncu jo snameš, opereš (očistiš) in spet natakneš za naslednjo uporabo? Pri mokri isto?
Namreč se mi zdi da je treba to pol konstantno natikati gor..?

bauci ::

Najprej daš gor suho cunjo (ploščo s cunjo) in mašina gre gor in dol po sobi (ravna linija). S tem pobere večino prahu in ostale svinjarije. Naredi si načrt sobe tako da prebriše celo sobo. Potem zamenjaš cunjo (ploščo kamor si natočil vodo - s cunjo) in mašina gre naprej, nazaj, naprej, vstran in počasi pomije celo sobo.
Imaš dve plošči in dve cunji - eno za suho pucanje in eno za mokro pucanje.
Ni najhitreje cca 40 minut za 25m2 ampak dela sama :).

          ::

Kakšna pa je v primerjavi s scoobo?

windigo ::

Za tako ceno bi zanimal tudi mene, za 3x več pa mi je predraga. Kje si pa našel to ultra znižanje?

Kaj ::

Tudi sam sem že razmišljal o tem "pomivalcu" in sicer v kombinaciji z robotskim sesalcem. Imam enega osnovnega za 120EUR in dela krasno. Lepo samostojen, prazniti ga je treba le vsake toliko, delo opravi odlično.
A zaradi belega laminata moram še vseeno pogosto hoditi po stanovanju (50m2) s tisto pomivalno palico, da izginejo kakšni fleki ipd. Kar mi vzame 1minuto. Ali dve.
Zdej tale pomivalec tal pa ne vem kok je kej brihten. Če res samo rine pred sabo in pritiska vse sranje ob kote, kot je videti na posnetku, pol se ne pridobi s tem veliko. Pa še ogromno je tega natikanja, ožemanja in natikanja. Če vidi na tleh en posušen flak od recimo kapljice soka, bo šel le čez, ali bo drgnil na tistem mestu? Ker le z enim potegom čez ne bo nič naredil...
Popravite me

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

bauci ::

Nima senzorja za umazanijo. Cez vsako tocko sobe gre dvkrat ali trikrat. Dela namrec korake cca 1 m naprej, nazaj in naprej vstran. Se pa res zgodi da pusti na robivih in v kotih kaksno svinjarijo.

Dajarra ::

windigo je izjavil:

Za tako ceno bi zanimal tudi mene, za 3x več pa mi je predraga. Kje si pa našel to ultra znižanje?


Mtehnike (nekatere po sloveniji) imajo 60% znižanja za ogromno izdelkov.

Kupil sem to Braavo, Remington brivnik, opekač kruha, nekaj posode, punca depilator, ožemalnik citrusov, Bosch palični mešalnik. Vse skupaj za dobrih 200e.

mat xxl ::

Ta Brava gre ven, ker ja je bolj žalost in ni primerljiva s Scoobo, je pa poceni..., predstavljajte si, da z eno mokro cunjo brez splakovanja pomijete celo dn. sobo ....

Skratka lahko trdim, da sem Irobot geek, pa vam povem, da je Irobot firmo pomivalcev MINT kupil samo zato, ker so imeli patentirano gibanje po vrsti, torej kupil je tehnologijo ( ki jo je imel sicer Samsung dobro patentirano) in jo sedaj uporabil v Roombah 900 serije. Ker so pa že kupili to firmo Mint, ki je delala robote, so pa oni to preimenovali v Braavo in nato dalje prodajali povsem enako, le z drugim imenom.....

Ker je v resnici bolj tak tak, jo sedaj ukinjajo in razprodajajo , kar je ostalo... njim je šlo bolj za patente, za robote so pa vedeli, da niso ne vem kaki biseri ....



https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=...


https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=...

Toliko, da ste si na jasnem, kaj kupujete ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

vostok_1 ::

IMO. 120eu brezveze. Way to underpowered.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izkoristiti grafično oblikovanje za zaslužek

Oddelek: Pomoč in nasveti
335014 (3431) opeter
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6713057 (10554) opeter
»

Določanje osebnega stila

Oddelek: Loža
345434 (3773) matobeli
»

Čudno obnašanje mašine - zagon

Oddelek: Pomoč in nasveti
233927 (3439) akulp
»

in-ear slušalke za tek

Oddelek: Kaj kupiti
294911 (4053) musicfreak

Več podobnih tem