» »

Pozna kdo tole al je spet en nateg ?

Pozna kdo tole al je spet en nateg ?

#000000 ::

  • zaklenil: Mavrik ()

DarwiN ::

Nateg itak.. Spodaj 10 komentarjev v 10 dneh, in vsi pozitivni... In četudi odmisliš pozitivnost komentarjev, za tolikšen odziv v tako kratkem času na neki noname spletni strani bi moralo te obliže uporabljat vsaj ene 50.000 Slovencev. :))

Je bolj verjetno, da je zrežiran scam prodajalke, komentarji pa multiji oziroma člani njene družine in prijatelji. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

#000000 ::

Ja sej se mi je zdel, ampak sem mogu vprašat ker to da je res bi prec resnično uporabljal pol zahodne populacije.

DarwiN ::

Mimogrede.. Na tej tvoji strani je ene 1000 linkov in vsi vodijo do nakupa teh obližev. :))) Tudi če stisneš na ime uporabnikov spodaj pri komentarjih.. Katerikoli link... Zgoraj rubriko "avtomobili" ali karkoli.. Vse vodi v nakup obližev. :DDDDD
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

#000000 ::

Ha ha šele zdej opazu :) ma da je rs prec vzamem, sam kaj ko nč tazga ne obstaja :|

DarwiN ::

Jaz imam tudi že vse življenje 150 zgornjega... Javi, če boš našel kak easy fix. Telovadit se mi ne ljubi. :)

Pa še en popravek. Seveda gre za nateguna moškega spola. Žensko ime pri podaji "mnenja" je uporabil zgolj zato, ker ljudje bolj zaupamo ženskam, in to upravičeno. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

#000000 ::

Jest mam večinoma normalnega tam 130/80, par dni nazaj pa si zjutri 10 minut ko sem se zbudil namerim 182/106, wtf :( edino utripa imam pa vedno isto, tam okol 85 če sedim pr mer, če mal zamigam pa takoj 95 in čez 100, ampak zanimivo ko delam tam 6 km hoje s tempom recimo 6 km naredim v 45-50 minutah, ma ponavad nimam več kot 120-130, sem mislu da bo sčasoma utrip začel padat pa ne.

edit. Pa so ti dal kake tablete za zbijat ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MMOSLO.SI odpira svoja vrata

Oddelek: Igre
183064 (892) Syres
»

Obliži, kateri?

Oddelek: Loža
101833 (1480) enadvatri
»

Morebitna kazen

Oddelek: Loža
438030 (6567) St235
»

Dijak skofijske umrl na ekskurziji - odgovarjat seveda noce nihce... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
516824 (4457) BigWhale
»

Resnična resničnost (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
20019400 (12492) BigWhale

Več podobnih tem