» »

MMOSLO.SI odpira svoja vrata

MMOSLO.SI odpira svoja vrata

Syres ::

En lep pozdravček vsem :)

Kar nekaj časa je minilo odkar je spletna stran MMOSLO.SI zaprla svoja vrata. To se je zgodilo z namenom in ta namen je bil izdelati popolnoma novo stran, ki bo obiskovalcem ponujala veliko več kot stara stran. V tem času se je nova stran oblikovala in je pripravljena za popolnoma nov začetek. Ker je med izdelavo strani prišlo do nekaj komplikacij se morate ponovno registrirati. To storite na tej povezavi. Vas zanima kaj vsebuje nova stran? V nadaljevanju smo vam to opisali!

Velika baza mmo iger

Na naši strani lahko sedaj najdete velik seznam MMO iger katere dodajamo dnevno. Trenutno je na seznamu preko 100 iger. Vsaka od njih je na kratko opisana in ima izpostavljene lastnosti. S pomočjo našega seznama boste lahko našli svojo MMO igro.

Oglejte si naš seznam iger!

Galerija slik

Za vsako igro je bila dodana galerija slik v katero lahko vsi registrirani člani nalagate slike svoje priljubljene igre. Prav tako je bil dodan sistem komentarjev slik.

Vas zanima? Oglejte si galerijo na tej povezavi.


Video galerija

Video galerija se tedensko posodablja z najnovejšimi trailerji in gameplay videi. Prav tako smo dodali sistem komentarjev, tako da te vabimo k ogledu naše video galerije.

MMOSLO.SI blog

Med ustvarjanjem nove strani se je porodila ideja o blogu. Blog ni namenjen pisanju enega posameznika, pač pa je namenjen vam dragi obiskovalci. Vsaka ideje ali misel, pa naj bo še tako nora, ima rezerviran prostor na MMSLO.SI blogu. Si želiš ustvarjati Slovensko MMO skupnost? Piši nam na admin@mmoslo.si in omogočili ti bomo dostop do pisanje blog.


Novice iz MMO sveta

Dnevno se dodajajo novice iz MMO sveta. Novosti, opisi obližev in mnogo več je sedaj na voljo v slovenskem jeziku na mmoslo.si!


NAGRADNE IGRE


Seveda pa nismo pozabili na nagradne igre. Trenutno imamo za podeliti 30 MMOSLO majic, dva izvoda Guild Wars 2 z majico in en izvod Final Fantasy XIV : A Realm Reborn.

Vse to lahko dobite zastonj na naši strani. Obiščite nas in poglejte kako!

To bi bilo to. Upram da s tem postom nisem kršil kakšnih pravil foruma .
www.mmoslo.si

Mipe ::

Nekaj pripomb:

- slaba odzivnost strani (dokaj velik minus!)
- title atribut naj ne bo "Domov"

Zaradi slabe odzivnosti si nisem ogledal kaj dosti.

Syres ::

Očitno nekaj ne štima pri Domovanju...
www.mmoslo.si

zuz3k ::

stran je preveč temna, nepregledna :/
Life is a psychological game.

Syres ::

To so stvari ki se lahko poštimajo :) . Veseli me da podate takšne kritike, saj bom lahko le na tak način stran približal vašim željam :)
www.mmoslo.si

Good Guy ::

Neoptimizarana sran.. znebte se joomle
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Syres ::

Stran danes deluje normalno. Včerajšni problemi so bili najvrejneje posledica zlorabo ene ali večih spletnih strani, ki sogostujejo na istem strežniku kot mmoslo.si.

Kar se tiče optimizacije strani... res da ni najbolša kar sem jih videla, vsekakor pa ni slabo :)

Če imate še kakše vsebinske komentarje bi bil tudi vesel :)
www.mmoslo.si

Mipe ::

Fajn bi bila možnost sortiranja tistega seznama iger. Po imenu, podjetju, zvrsti, oceni itd. Nekaj malega javascripta.

Syres ::

@Mipe
Sem že razmišljal o temu. Vsekakor se bo to v prihodnosti dodalo, bom pa najprej dokončal seznam. A odzivnost je danes boljša? Hvala za namig o title atributu - sem čisto pozabil :)
www.mmoslo.si

Dosan ::

"Obliž" ?? Ali slovenska MMO skupnost res uporablja to besedo v pogovorih? Čista radovednost tu, ker meni bi zvenelo blazno čudno.

Edit: na seznamu MMO iger imate "Project Titan", ki je (na uč) še ene 2 leti od izida, nimate pa World of Warcraft od istega publisherja?? wat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dosan ()

Syres ::

@Dosan

Obliž je res hecna beseda, sploh ker vsi uporabjamo besedo "patch" . Se strinjam da je "patch" bolj primerna beseda - niti ne vem zakaj sem napisal obliž hehe. Kot sem napisal v postu, ki je nad tvojim se seznam iger še dela. Trenutno je pri črki R tako da do W je še kar nekaj iger :) . Tudi WoW bo dobil svoje mesto na našem seznamu :)
www.mmoslo.si

bluefish ::

Ni potrebe po izumljanju novih pojmov, "popravek" je povsem ustrezen.

Syres ::

V bistvu je res, smo pa vsi navajeni "patcha" :)
www.mmoslo.si

Syres ::

Če koga zanima http://www.mmoslo.si/forum/mmoslo-novic...

Žrebanje danes ob 20.00 :D
www.mmoslo.si

Syres ::

Mipe je izjavil:

Fajn bi bila možnost sortiranja tistega seznama iger. Po imenu, podjetju, zvrsti, oceni itd. Nekaj malega javascripta.


Sedaj je tudi to dodano ;)

http://www.mmoslo.si/mmo-igre
www.mmoslo.si

yoco ::

A je igra The Secret World aktivna? Je dost folka gor? Veliko slišim, da naj bi bla igra zelo dobra in me mika da bi jo sprobal :)

Syres ::

Folka je še dosti in vsekakor se ti splača probat špil.
www.mmoslo.si

Syres ::

Na MMOSLO.SI sem organiziram nagradno igro, kjer si lahko prislužite brezplačno igranje Wildstar-a. V kolikor koga zanima : http://www.mmoslo.si/forum/mmoslo-novic...

Prav tako lahko ocenjujete kritike naših obiskovalcev, ki so napisali svoje kritike in se tako potegujejo za nagrado. Dva člana sta že napisala svoje kritike in lahko si jih preberete tukaj :

The Elder Scroll Online
Star Wars: The Old Republic
www.mmoslo.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Syres ()

Syres ::

Obujam že pozabljeno, ampak kljub temu :)

Spletna stran je zopet aktivna, odziven forum postavljen, vsebine pa je kolikor jo je :) . Vabljeni vsi da se pridružite :)
www.mmoslo.si

Lp
Syres
www.mmoslo.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418486 (6535) Zmajc
»

The Secret World

Oddelek: Igre
192750 (1269) oo7
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131450 (61161) ahac
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713708 (7018) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333668 (3108) bdoxx

Več podobnih tem