» »

LG G5 quick charge

LG G5 quick charge

Alen T 1978 ::

Dej mi povejte v čem je fora.

Tale LG G5 naj bi imel quich charge 3.0 podporo/zmožnost. Torej v 30 minutah... kolk že? 80%. Piše tko na gsmarena.

Jaz sem zdraven v škatlici dobil polnilnik in kabel, ki se ga lahko iztakne. Na eni strani je un mali elipsast al kako bi se izrazil vtikač USB 3.0 type-C na drugi strani pa kot USB 2.0 (v bistvu sem tale kabel že uporabljal za povezavo laptopa in telefona za data transfer in na laptopu mam USB 2.0). Ko sem kdaj polnil telefon ko se je že ugasnil od spraznitve baterije s tem originalnim polnilcem in kablom je potreboval bistveno več časa za 80% kot 30 minut. Kva jaz vem kolk. Nisem si uspel zapomniti. Več kot 50 minut zih.

Potem sem kupil na gizzmo.si tale kabel: 2-Pack USB v USB-C kabel Tronsmart - 1.8m ker rabim daljšega ker un originalen je dolg sam ene 50cm. No v bistvu sta dva v paketu. In sedaj - v tem trenutko ko pišem je stanje tako: 01:08:05 / 50%. Štartal sem uno štoparco. Začel pa z 2%. The fv*k je to no? Še slabš k prej.

Pa prej ko sem uporabljal originalen kabel se je telefon precej močno saegrel kar mi je logično. Pač fast charging at max vs. tehnologijo in pamet. S tem kablom se pa komaj kaj segreje.

Pa kak kabel moram jaz zdaj to kupit, no?

O koja ludnica.

;(( the fv*k, no. Sorry za izbruh. :)

pirat ::

Cim krajsi kabel ;-)

Alen T 1978 ::

Kokr tam na gizzmotovi strani piše pod specifications ma tale kabel hitrost do 460Mbit/s. Torej je to - glede na wikipedio - USB 2.0 (ena stran kabla).
Zakva je še slabš k prej. Ma dolžina kabla kej veze?

Jaz, če se ne motim, sem kupil enak kabel sam, da je ta pač daljši pa mal bolj debel pa trši.

Men ni nč jasn.


-----------------------

EDIT: pirat. a da je to fora?


-----------------------

EDIT: ATM: 01:37:57 / 71%

:'(

Zgodovina sprememb…

Scorpia ::

Pri meni, ki je samsung hitreje fila na krajsem ali pa debelejsem kablu. Pri originalnemu kablu veckrat vrze ven, naj uporabljam originalen polnilec in kabel. No zdaj z neorginalnim ni problemov, pa v garancini so 1x menjali polnilec pa kabel, pa je se zmer isto.
////

Thuban ::

Alen T 1978 je izjavil:


Potem sem kupil na gizzmo.si tale kabel: 2-Pack USB v USB-C kabel Tronsmart - 1.8m ker rabim daljšega ker un originalen je dolg sam ene 50cm. No v bistvu sta dva v paketu. In sedaj - v tem trenutko ko pišem je stanje tako: 01:08:05 / 50%. Štartal sem uno štoparco. Začel pa z 2%. The fv*k je to no? Še slabš k prej.


kupil si slabši usb kabel kot je bil originalen.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

N0t0ri0us ::

Lenovo vibe p1 polne z 2A pri 12V. 5000mah napolne v dobri uri, kar zadostuje za 3 dni zmerne uporabe :)

Alen T 1978 ::

Sem danes naredil teli merjenji. Pod istimi pogoji founa.

original
30 minut / 57%
48 minut / 80%
54 minut / 85%
60 minut / 90%
70 minut / 96%
79 minut / 100%

kupljen
10 minut / 19%
20 minut / 35%
30 minut / 48%
40 minut / 60%
50 minut / 72%
60 minut / 83%
70 minut / 92%
80 minut / 97%
88 minut / 100%

TF?

Drgač mi je pol ušaltal, da pri originalnem je tolk počasnej zarad napajalnika. Ma manjšo moč. Pogledal tekst na napajalniku. Primerjal z drugimi napajalniki QC3.0. Pa tud v navodilih (fizičnih (par strani) / PDF (obsežnih) (LG.com UK)) piše sam, da je napajalnik prilagojen za maksimalno življensko dobo baterije. Druzga nič ne piše. Nobene besede o Quick Charge (PDF: CTRL+F).

Ne vem no. V bistvu sploh ni slabo: 30 minut za 50%. Če vse izklopiš pa vklopiš energy save na 5%, zdrži full dolg. Nisem bil pozorem kolk ampak precej dolg.

Mah. EMŠO, EMŠO.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB-C kabli in polnilci (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9817758 (8543) rdecaluc
»

iPhone USB-C PD (Power Delivery) polnilec

Oddelek: Kaj kupiti
5611 (480) Tilen
»

Usb C kabel iz kitajske

Oddelek: Pomoč in nasveti
295085 (3958) VIP58
»

Počasno polnjenje (Galaxy S5)

Oddelek: Mobilne tehnologije
194295 (3949) gusto
»

Drag USB kabel upočasnjuje polnjenje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
298085 (7274) blindb

Več podobnih tem