» »

Mama plata ABIT NF7-S VER. 2.0

Mama plata ABIT NF7-S VER. 2.0

Wortex ::

Ok mal pomoči bi rabu, kopujem novo mašino.8-) Mal sm gledu za platam pa sm na JAE opazu da majo v akciji ABIT NF7-S VER. 2.0 za 30 k. Neki sm že na netu brsku, pa piše da je ta plata kao ful dobra za navijanje in da je ful hitra. PA še ql mi je k si lohk pol umislm Serial ATA diske. Pa tega fuckin' live-a lohk vržem vn iz kište (k se mi itaq greje k svina), plata ma pa gor Dolby Digital 5.1 k more bit saj tok dobr k live.
U glavnem kupm to platko pa unga bartona 2.5 XP k majo u akciji tud, pa Corsair-ja 512 3200C2 512MB DDR. Kwa kej pravte n to, sej najbl me za plato zanima k res ne vem sam se mi pa zdi plata pocen pa dobra.

boštjan ::

Ob branju te teme boš ugotovil,da jo večina priporoča za navijanje+zvok je tudi zelo dober. Za proc pohiti,ker ne bo več dolgo tako poceni,sicer dobiš BOX varianto za 28k. Rame pa bi jaz twinmose vzel v malcomu,ker za tak dnar dobiš 1GB rama teh twinmosov,pa še winbond čipe majo gor,katere ma tudi CORSAIR.

urosv ::

sam ni pa Twinmos Corsair, in ni Mlacom JAE, kar je firma je pac firma

boštjan ::

sam ni pa Twinmos Corsair, in ni Mlacom JAE, kar je firma je pac firma

merđo tudi ni audi,pa dvomim da je audi kaj slabši
corsair twinmos-enaki čipi winbond BH5 ali CH5
twinmose lahko kupiš tudi v eventusu.
sicer Je pa tvoj keš,jaz sem ti le alternativo nakazal.

Wortex ::

glede rama ne mislm sparat kes k je prevec odvisn od njega tko da hocm kwaliteto

urosv ::

jaz ti priporocam samo Corsairja, 100% preverjena kvaliteta, opevana vsepovsod, da ne govorim o opticnem izgledu...
Odlocitev je tvoja WorteX

BoLhCa ::

ce ne mislis sparat s kesam, potem pa nabavi OCZ-ja!!
lp

[MYTiX] ::

Jst mislm tudi kupt plato in proc iz akcije(do ponedeljka), pr Mlacomu Twinmos rame sam zdej nevem kateri hladilnik do 5.000 Sit vzet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [MYTiX] ()

Wortex ::

Pomoje bom jest kr Corsairja kupu, neki sm teste gledu pa s ceno primerju tko da se ga pomoje spla
a nabavt.

monster-x ::

Wortex: Rami so zelo dobri, ampak so dragi ko žafran. Jaz bom nabavil verjetno 1 GB TwinMOS rama, ker za isti denar dobim 2X več rama. Pa še navijajo se kar dobro. Če bi res rad rame za navijanje, pol Corsair, drgač pa raj TwinMOS.

GUFY ::

urosv: Ali se nisi ti hvalil da si serviser pri firmi JAE, ki kot po naklučju uvaža in prodaja RAM module podjetja Corsair?! Sedaj pa imaš to temo za EPP za vašo firmo ?!8-O 8-O

ČE pa bi jaz sedaj kupoval RAM, bi pa se sigurno odločil za nakup TwinMOS rama, saj je le ta trenutno najboljši kompromis med ceno in kvaliteto. Za razliko med ceno 256 MB TwinMOS rama in ceno 256 MB Corsair rama pa raj pelem prjatle na en pir.

monster-x ::

Se strinjam z GUFY-jem. urosv, če je res to, da si serviser in jih tako hvališ, mi jih zrihtaj za tako ceno kot TwinMOS, pa jih takoj pridem iskat:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza RAM timingov

Oddelek: Navijanje
382719 (1655) DimmniBurek
»

ktere rame naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
171333 (1108) TribesMan
»

Kateri pomnilnik?

Oddelek: Kaj kupiti
331598 (1163) tx-z
»

Corsair vs all other memory moduls

Oddelek: Kaj kupiti
221651 (1233) Dr_M
»

Corsair RAM: 333MHz ali 400 MHz

Oddelek: Kaj kupiti
91538 (1425) BoLhCa

Več podobnih tem