» »

Slither.io

Slither.io

shadeX ::

Zanimivo da ta igra nima še svoje teme. Že nekaj časa je na TopCharts na AppStoru. Je zelo podobna Agar.io, ampak po komentarjih sodeč, imajo to igro ljudje veliko raje. Trenutno je na voljo v Browserju ter na iOS in Android platformi.

Tvoja naloga je preprosta in sicer pojesti čim več pikic na zaslonu. Z vsako pikico se tvoja kača poveča. Seveda lahko tudi uporabiš tudi "power", (drži levi miškin klik), kjer tvoja kača izjemno pospeši, ampak za ceno tvojih že pojetih pikic (postajaš manjši).

Ko si dovolj velik in začneš jesti in se ovijati okoli drugih kač (playerji), postane igra šele zanimiva :)

Igraj tukaj

DarwiN ::

Your final length was 1507

Rekord Slo-techa! 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

shadeX ::

Do 15k se da pridet brez problema :)

Ribič ::

Meni zadeva tako močno šteka na računalniku, da je za popizdit. Kača se na premike miške/kurzorja odziva z zakasnitvijo več kot 600ms, kar je velikokrat razlog za karambol (moji refleksi so cca 270ms). Tudi FPS (frami na sekundo) močno trpijo še posebej, ko je na ekranu kakšna večja kača, ki pospešuje ali pa veliko št. briketov. Ne vem, jaz bi vsekakor rad videl tole zadevo sprogramirano v WebGL-ju, ker bi bila tako mnogo hitrejša. Sicer je pa igra zelo zabavna.


Mimo grede ali slučajno kdo ve kaj za en filter imen tale igra uporablja? Ker zadeva blokira vse po vrsti... Blokira navadne besede, kot so angleške kletvice, zazna tudi kletvice s presledki oz. znaki vmes npr. K_L_E_T_V_I_C_A, filter je sposoben prepoznati določene zamaskirane kletvice, če eno črko v besedi spremenimo za drugo, ki zgleda podobno npr. veliki I in mali l (L), blokira celo telefonske številke, itd. Zanimivo je tudi, da blokira tuje (ne-angleške) besede, v katerih se pojavi kakšna druga blokirana beseda npr. v slovenski besedi "Analiza" blokira črke "Anal", če pa zadevo napišemo v angleščini "Analysis", pa je ne blokira. Slovenskih kletvic (p***a) ne prepozna. Zadeva se mi zdi zares nenavadno napredna za takšno preprosto igro... kot, da bi uporabljali filter s kakšne popularne strani za socialni medij (reddit, facebook, twitter), kjer je filter videl že vse živo... Mimo grede, po zadnji posodobitvi filter več ne blokira imen lokalno - kača ima takšno ime, kot je vnešeno, ostali igralci pa vidijo blokirano ime. Edini način, da uporabnik vidi, če je njegovo ime blokirano, je da se znajde v top 10 igralcev, kjer se dejansko ime prikaže na seznamu.

DarwiN ::



OMG, toliko se pa že lep čas nisem zabaval...Kar roka me boli, rofl. Igral več kot pol ure. Praktično cel server sem pojedel.. Zajemal po 7 kač v obroč in ga nato stiskal/ožal.. Čista 100% uživancija, ko spremljaš, kako se med seboj jejo v tvojem obroču, ki postaja vse manjši in manjši.
Res epic. Evolucija - večji poje manjšega.

Kolk je svetovni rekord? A pridem v Guinnessovo? :)

@Ribič, probaj v zgornjem desnem kotu prestavit grafiko na low.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

shadeX ::

100k? Vsaka cast.

so pa cifre tud po par miljonov ampak tvoj rezultat je zavidanja vreden.

gslo ::

damn you, guys. včeraj sem izgubil eno uro.

Rias Gremory ::

Še ena binge igra. 8-)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

ziga1990 ::

ma zanimiva igra uspe mi med top 3 pridt več pa ne moj rekord je 15k
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

jedateruk ::

Jaz sem to igral na firefoxu, imel sem tudi greasemonkey mod za zoom. En mesec mi na firefoxu več ne dela, pokaže mi samo črno ozadje. Izklopil sem greasemonkey in adblock, pa brez učinka. Ko grem na konzolo na F12, mi kaže kup napak npr. pri razčlenjevanju za background_image.
Sem šel poskusiti na internet explorer, tam mi pa dela.
Kaj bi lahko to bilo?

Branimir ::

Jaz sem to igral na firefoxu, imel sem tudi greasemonkey mod za zoom. En mesec mi na firefoxu več ne dela, pokaže mi samo črno ozadje. Izklopil sem greasemonkey in adblock, pa brez učinka. Ko grem na konzolo na F12, mi kaže kup napak npr. pri razčlenjevanju za background_image.
Sem šel poskusiti na internet explorer, tam mi pa dela.
Kaj bi lahko to bilo?


jaz sem tudi imel težave v Firefoxu. Na chromu deluje brez napak.

Ribič ::

Meni dela v Firefox-u normalno.
Edina težava je, da vse skupaj teče izdedno počasno, ker igra uporablja canvas/software rendering.
Mogoče kdo ve kdaj se bo avtor zganil in napisal WebGL varianto?

Isotropic ::

poglejte si še wings.io
ni tuk počasna kot slither, kar je velik plus imo

c3p0 ::

Ali pa diep.io

opeter ::

Isotropic je izjavil:

poglejte si še wings.io
ni tuk počasna kot slither, kar je velik plus imo


Ja, ta z letali je super. Malo spominja na Luftrausers.

c3p0 je izjavil:

Ali pa diep.io


Tega še nisem poskusil. Hvala!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mlamat ::

Moj best score je 20434.

opeter ::

mlamat je izjavil:

Moj best score je 20434.


V kateri igri? Slither ali ostalo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mlamat ::

Slither, ja. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozillin Quantum bo zamenjal Gecka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6420873 (17259) BigWhale
»

Izšla Opera 12 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12619368 (14456) Ganon
»

Kako izbrisati vse objave na facebooku?

Oddelek: Omrežja in internet
65374 (5253) elitas
»

[C#] Naključno razporejanje elementov v tabeli

Oddelek: Programiranje
202480 (2161) TheAmunraaa
»

C# metoda

Oddelek: Programiranje
61782 (1653) davaman

Več podobnih tem