» »

Katera multiplayer igra bi delovala preg dial-upa?

Katera multiplayer igra bi delovala preg dial-upa?

Tero ::

Torej je ze kdo kaj igral novejse igre preg dial-upa in kako mu je kaj delovalo?(ping)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Predator ::

analogen modem al isdn?

Trupl0 ::

men je jedi outcast 2 čist lepo laufal preko neta...duel sranja pa to:D , čeprav sm mogu dat detajle na minimum da ni blo štekanja:D
If you are going through Hell, keep going !

Buggy ::

Jaz sedaj ze tretji dan igram Operation Flashpoint: Resistance prek modema. Igra se cisto brez problemov, igranje tega spila pa je zelo adrenalinsko. Najdes serverje ki imajo okoli 200 pinga pa je. Vceraj sem bil na nekem hrvaskem serverju in je bilo super. Tip igre je bil iskanje serijskega morilca :D
Me pa zanima, ce ima kdo v SLO postavljen kje kaksne streznik in ali sploh kdo, kdaj in kje spila ta fenomenalen spil?

jRk0 ::

Jaz mam 33,6k modem pa sem prek njega igral SOF2, CS, FIFA2002, Soldat in je cisto kul delalo.no, na cajte zajebava, ampak ok:)

v cs je povprecje ene 250 pinga, samo to sem spilo s kolegom in je on server bil (on ma adsl)
You fuck up once, you loose two teeth.

blue96 ::

sof2 je nemogoce igrat z manj kot dual isdn-om. mislim za internetni multiplayer.
lan tkoaltko zahteva lan.
.

jRk0 ::

MULC:ne govori nekaj, ce sploh ne ves o cem govoris. OK?

ce ti pravim da sem s 33,6k modemom nabijal sof2, z 300 pinga na serverjih v ne vem kje!! ce pa nardi kdo server doma, pa se na njega konektam pa se boljse dela...
You fuck up once, you loose two teeth.

Kaboom ::

no no, jrk0 umiri se... saj vemo da ti na modemu lepo dela... še posebej CS ti tekoče leti >:D >:D

buggy - ja žal je v sloveniji upadlo igranje operation flashpointa :'( . v svojih časih sem se ga na 46kbit liniji lepo naigral... TUKAJ je slo središče za OFP.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Dj-Prah ::

Mulc mal premisli kaj govoris.Spilal sem sofa ze na 56 modemu zdej mam ISDN pa cist vredu dela.90-150 pingov.
Sem tud v clanu in velik velik casa prezivim na sofu z ISDN-om.

Ce hoce kdo gremo lahko mal edn proti drugem igrat-ce kdo zeli seveda.:\
Jrko ce hoces grema-prid na irca #aru.clan al pa MSN massanger sandi.prah@siol.net pa se zmenima na moj server ce hoces.:\

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dj-Prah ()

blue96 ::

jrko:
na int'l serverjih ti ne laufa sof2 z dialupom.
men je na dual isdn delal s pingom 850/999!
.

Bacilio ::

Joj dejte se pomirt no. Za normalno igranje Iger, sploh pa streljaskih je max 90 ping za normalno igranje kar je vec se ne da igrat! Tko da jrko al kaj si ze ne nabiji da z 300 pingom lahko igras, Ker je nemogoce BTW je to skoraj tretina sekunde zakasnitve!!!;( ;(

jRk0 ::

Jojoj. Walda da gre igrat sof2 s tolko pinga. Q3 je vecji problem.

Pa CS tudi gre spilat z 250 pinga.

A mislite da je adsl bil ze leta 1999, ko je prisel q3 ven? pa je kar dosti ljudi to spilalo v sloveniji ane. se isdnja niso meli.

V sof2 pa sem pac poiskal najnizji ping in spilal tam se z 15 ljudmi. Pa sem jih kar dosti pobil...pac nisem hodo naprej prvi ane.
You fuck up once, you loose two teeth.

Elemen_T ::

Action Quake 2

Kaboom ::

jup CS gre zelo lepo igrat s pingom še pod 300ms... (zdaj glih sem igral z 297ms :D ) to ni straha - in je streljačina...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Soldier ::

js sm igral sof2 mp test na finskem serverju pa sm mel 200pinga. very hard to belive but is crue:D

WhiteWolf ::

Bog pomagaj! Za vas so igre pri 250 pinga igrabilne???????

Jaz streljacin pod 70 pinga sploh nocem igrat!!!

Pa vsak, ki malo več igra te igre, vam bo podobno povedal!

Soldier ::

ja jebat ga, sam v sili se hudic muhe zre:D

Flay ::

Jah jest mam ADSL:D Pa use fajn dela, pa tut ping mam skoz ukol 40 zato ADSL toplo priporočam !8-)

Simko ::

Buggy hehe, ja se še najdemo takšni , ki igramo ta fenomenalen špil ;) Neprestano! A upaš eno proti meni in mojemu G36 al pa M21?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ping pri multiplayerju

Oddelek: Igre
151309 (1004) R33D3M33R
»

V katerem klanu ste?

Oddelek: Igre
312421 (1738) RookY
»

Visok ping

Oddelek: Igre
121314 (1019) siegmund
»

3d streljačina - predlogi?

Oddelek: Igre
372389 (1899) Thanatos
»

SoF 2 demo

Oddelek: Igre
151095 (729) the_unborn

Več podobnih tem