» »

Poletno delo

Poletno delo

amagr ::

Živjo, upam, da sem na pravem delu foruma.
Trenutno končujem 3. letnik Vegove(računalniški tehnik-programer). Na študentskem servisu malo gledam za poletna dela. Nažalost za poleti ni nič v zvezi z mojim šolanjem, ima kdo kake izkušnje s pošiljanjem prošenj, tudi če ni razpisanega dela? Hvala.

luksorzi ::

Je vsake tolko gor kakšno delo za elektrotehnika - spremljaj oglase.

Drugače pa napiši, kdo si, kaj te zanima in vprašaj, če majo kakšno delo primerno zate, da bi se spotoma še kaj naučil. Sem tako že dobil delo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luksorzi ()

amagr ::

Veš mogoče za kakšno podjetje?

Domobrancek ::

amagr je izjavil:

Živjo, upam, da sem na pravem delu foruma.
Trenutno končujem 3. letnik Vegove(računalniški tehnik-programer). Na študentskem servisu malo gledam za poletna dela. Nažalost za poleti ni nič v zvezi z mojim šolanjem, ima kdo kake izkušnje s pošiljanjem prošenj, tudi če ni razpisanega dela? Hvala.


Torej predvidevam, da znaš programirati? V primeru, da znaš ti nebi smelo biti problem najti službe. Tega je na štundecu ogromno (oz je bilo, ko sem iskal za delati). Drugače ti pa priporočam, da kar na random pošiljaš prošnje v podjetja. Malo poišči po netu katera podjetja bi se nekako ujemala s tvojo smerjo in jim pošlji tudi, če nimajo razpisano, da kaj iščejo. Mogoče pa rata.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši in sedanji vegovci, kako je na vegovi?

Oddelek: Šola
436870 (5465) Meizu
»

Zaposlitev/študentsko delo z znanjem ruščine.

Oddelek: Šola
142604 (2039) Rossiya
»

Visja sola informatika (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7930286 (20452) drzni86
»

Vegova - rač. tehnik (vs.) SŠTS Šiška - tehnik mehatronike (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7018107 (15875) lolko
»

Vzporedni študij

Oddelek: Šola
144730 (4269) Jimmy_

Več podobnih tem