» »

Chrome upočasnitev

Chrome upočasnitev

BlueBerry ::

Zdravo!

Chrome je malenkost upočasnil delovanje v zadnjih dneh, ko kliknem na gmailu na mail mi ga odpira 3-4× dlje kot prej, je zelo moteče, probal sem FF in dela normalno ampak mi ne leži. Probal sem pobrisati vso zgodovino več kot uspešno sem zgubil vse podatke ampak Chrome je hitro deloval le prvih 15min potem pa spet po starem.

Razširitev tudi nimam nobenih razen docs kar je.
lp

zuz3k ::

meni tudi dela počasi, razmišljam o kakem drugem brskalniku, morda ti dela počasi zaradi AdBlocka
Life is a psychological game.

737 ::

Priporočam Pale Moon + Adblock Latitude. Če je potreba po slovenskem meniju, tudi plugin Zing.

filip007 ::

Nova Opera ima že nativen blokirnik reklam, samo vklopiti ga je treba.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

BorutK-73 ::

blueBerry - imaš Flash ali html5?

Obssesen ::

Pozdrav,

da ne odpiram nove teme:

sveža inštalacija Win10 + Chrome na i5, 8GB, SSD, 940M in Chrome "lagga", torej zavihek zamrzne in potem se odmrzne.. Streami recimo zmrznejo oz se ne naložijo do konca (zvok npr. dela), tudi preproste strani z novicami, FB zmrzujejo. Problem ni v specsih ker mi task manager ne kaže nobene posebne obremenitve za laptop.

Kako naj rešim? Probal sem že dat star build Chroma gor pa je isto. Rad bi nekako ostal na Chomu zaradi ostalih naprav in zaznamkov. Še bolj pa zaradi hola VPN, ker sem v tujini in tako lahko spremljam kakšne slo strani/videe, ki jih drugače ne morme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Obssesen ()

Riff ::

kaj pa Firefox Mozilla ? ali mikrosoft edge ? isto

BorutK-73 ::

Da ti ne lagga VPN? Si probal brez?

seminal ::

Zdravo
Imam težavo da mi velikorat naredi chroem aw snap, oz oh šment po slo. Ram sem testiral z memtestom 8pass brez errorja, prav tako disk za bad sectorje. Kaj še lahko naredim? Na durgim prenosniku mi deluje normalno..

konspirator ::

Imam težavo da mi velikorat naredi chroem aw snap, oz oh šment po slo.

Prevod ?

mtosev ::

seminal je izjavil:

Zdravo
Imam težavo da mi velikorat naredi chroem aw snap, oz oh šment po slo. Ram sem testiral z memtestom 8pass brez errorja, prav tako disk za bad sectorje. Kaj še lahko naredim? Na durgim prenosniku mi deluje normalno..
HW acc imaš on ali off?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

seminal ::

Aw snap error, se mi pojavi kar nekajkrat.. Sem pregledal RAMe z memtestom in HDD za bad sectorje.. Da HW imam na ON, sem sedaj izključo bom vido če bo boljše. Je pa i5 6300U , HD520 in 16gb v DC načinu tako da nevem zakaj te težave.

johan05 ::

Sam sem kar poskusil tole novo Opero. Z onemogonečnimi oglasi (kar je super) zadeva dela hitreje kot Chrome (v mojem primeru). Se da nastaviti še katero opcijo, da bo delovanje hitrejše? Še kateri drugi brskalnik deluje hitreje in je tako pregleden?

konspirator ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ponovno zaganjanje ko hočem naložit windowse

Oddelek: Pomoč in nasveti
101478 (1134) Mare2
»

Pokvarjeni RAM ali????

Oddelek: Strojna oprema
403234 (1946) Nesta
»

Popravljanje bad sectorjev na disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
152984 (2378) StratOS
»

Racunalnik zmrzne malo naprej od bootanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
151097 (902) Ballau
»

CRC error - odpoved diska?

Oddelek: Strojna oprema
101170 (887) BendeR

Več podobnih tem