» »

štekanje igre in youtube

štekanje igre in youtube

legice ::

Pozdrav

Včeraj mi je med igranjem računalnk zamrznil in nisem mogel alt tab iz igre, tako da je bil potreben hard reset. Zatem ko sem se vrnu v igro, je ta lavfala med 1-24 fps in skakala med njimi, praktično powerpoint in ni se dalo igrati. 5-10 minut zatem, se pa je karnaenkrat popravilo in delalo kot šus preostnek dneva.

Danes sem šel igro dote, 5 minut kasneje, zamrzne, potreben hard reset. pridem v meni, mi že tam torkira, dam da se connectam, zamrzne/not responding na loadscreenu. ponovno ugasnem in prižgem igro, tokrat pridem notri, ampak igra je zopet postala powerpoint.

Nato updejtam driverje, windows vse posodobitve, preverim integriteto dota,vse štima, gem v igro, isti problemi. nato probam csgo, isto...
Dodatno, ko gledam youtube, video je očitno naložilo, pa vendar vseeno šteka in komentarje, oglase, vse traja da naloži, pravtako na drugih straneh.

Kaj takega se mi še ni zgodilo in res ne vem a je kaj crknilo, next level virus oz karkoli.
Moj računalnik: AMD 270x, Intel 4670, 16gb ram, 800w napajalc, 2tb storage in 150gb boot SSD, zadevca bo pa 2 leti stara kmalu.

Predlogi, pomoč, rešitve... vse se v naprej zahvljujem =)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna
  • spremenil: legice ()

MasterTade ::

Si preveril če ti kej obremenjuje procesor
Mors omnia aequat

legice ::

nič ga ne preobremenjuje. brez problema lavfam 30 tabov, blender, mudbox, tud sedaj mi to dela brez problema...
Prekopu vrt in našu Bin Ladna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2019 (PC)

Oddelek: Igre
8641 (500) Jst
»

WHEA UNCORRECTABLE ERROR (ntoskrnl.exe)

Oddelek: Pomoč in nasveti
241710 (1291) filip007
»

Nenadni freeze prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
6528 (347) Slipi
»

gta vice city -PROBLEM

Oddelek: Igre
7717 (643) C_maniak
»

Freelancer

Oddelek: Igre
231254 (917) Zheegec

Več podobnih tem