» »

PLC ENKOM HOME P5100 (AMIS)

PLC ENKOM HOME P5100 (AMIS)

Cervantes ::

Pozdravljeni!
Moja dva PLCja se ne povežeta.
Na Amisu so mi prijazno svetovali, kako ponovno vzpostaviti povezavo (vklopi enega na drugega, pritisni reset za 5 sekund, počakaj 10 minut), vendar to ne deluje.
Potem so mi rekli, naj zadevo odnesem na pooblaščen servis.
Kdo to servisira, ne vejo, naj pogledam v garancijski list, ki ga seveda na najdem več.
Google te firme (ENKOM) zanimivo ne najde.
Lahko kdo kaj svetuje?
Hvala!
C.

Ted ::

Pomoje si dobil napačen info, Enkom je samo blagovna znamka kitajcev za večje naročnike... Izdelkov ni v maloprodaji, prav tako dvomim da v Sloveniji (oz. v tem delu evrope) obstaja servis. Reklamiraj kar pri Amisu, če ne dobiš pametnega odgovora preko telefona uporabi pisno komunikacijo z ustreznimi členi zakona o varstvu potrošnikov.
Drugače pa sta meni 2 kompleta delala ok cca. 2 leti, potem pa ne več. Baje da varčne in LED žarnice "umažejo" EM spekter in posledično lahko pride do težav... Jaz sem na koncu Amisov PLC menjal za TP-link in D-link enoti, delujeta brez težav. Amis pa po novem prodaja Devolo PLC, ki naj bi bil še boljši od prej omenjenih.
Mah...

Cervantes ::

Hvala za tole,
Jaz sem imel tako varčne kot led žarnice, pa je stvar delala do pred nedavnim OK.
Bom pa poskusil z Amisom, samo ne verjamem, da mi bo kaj uspelo, ker sem prešaltal na Telekom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LED žarnice, domača uporaba (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27464156 (8398) dela
»

Innbox Powerline PLC (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5015498 (14213) ...:TOMI:...
»

10 žarnic za 2 EURA

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
448985 (6960) sočan
»

LED žarnice

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
204097 (2799) jtothek

Več podobnih tem