» »

Apple s padcem prihodkov razočaral

1 2 3
4
»

amacar ::

Jop vseh 19 modelov je izšlo od 2006-2010: http://www.gsmarena.com/results.php3?nY...

noraguta ::

No vidš. Eni pa še zmer žepe sesajo preden dajo telefon u varžet al pa jamrajo po internetih
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

sandmodnigga ::

mtosev je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Na iphonu so začeli odvzemati osnovne funkcije. Še malo pa telefoniranje sploh ne bo več možno;((



Kateri telefon naj bi bil tole?

Ali samo malo trollaš...

iPhone 6s specs

iPhone 6 specs

iPhone 5se specs

Je pa res, da se govori, da naj bi bil iPhone 7 brez 3,5mm jack-a, a to so zaenkrat samo govorice...
tole naj bi bil že fact. so pred časom o tem na cnnu govorili, da konc z 3,5mm jackom

Kar je dejstvo USB-C je prihodnost. V jok in na drevo. Android je namreč prvi, ki je to tudi udejstvil.

CoolBits ::

A namesto 3.5 jack-a?

bond007 ::

Par vprašanj - a še vedno k iphonu prilagajo crappy 5W (1A) polnilce (npr. moj kitajc ima 25W/5A)? So že dodali notification led za klice/sms/maile ali kako je to rešeno? Bo tole Apple uresničil: http://www.patentlyapple.com/patently-a... ?

alkor ::

dejstvo je, da prodaj vseh pametnih telefonov upada in ne samo Apple-ovih..folk jih ima in zaenkrat jim to zadostuje....

ravno bral o slabi kvaliteti samsunga S7....http://www.phonearena.com/news/Beware-G...

apple kot firma ima še dovolj stvari na zalogi...predvsem use-rjev in subscribe-rjev. Dejstvo pa je, da se ne bodo mogli vec zanasati samo na iphone.
Tega se zavedajo tudi sami, zato tudi "kradejo" kader iz drugih firm...za razvoj---recimo iCar-a.

Tukaj vidim naslednji "big hit" apple-a...

Tako, da zaenkrat, vsaj po mojem ni bojazni...

lp,
a
LP, a

bond007 ::

Jst sm prejšnji teden s svojega Samsunga S5 poskusil vzpostaviti "stream" slik na svoj relativno drag Samsung smart TV. Jeb** sem se z raznimi Samsungovimi "S Beam", "Screen Monitoring", "Wi-Fi direct" ... da vseh miljon appov na televiziji ne omenjam ... Po 1 uri sem obupal.

Zanimivo, babica (70+) sama vsak dan uporablja hdmi mhl funkcijo na njenem 5 let starem galaxy s2, da gleda mobilno tv D3go na zunanjem lcd in uporablja timeshift med tem ko kaj dobrega kuha :D Dela odlično :)

Še eno vprašanje: zadnjič sem sorodniku vlekel mape za navigacijo na iphonu 5s preko wifi, pa je telefon kar na 3G preklapljal in nabijal podatke. A nima wifi absolutne prednosti, če je oboje vključeno? In pa - so v novejših verzijah iOS že dodali ikono za mobilno povezavo med bližnice (swipe gor), kjer je tudi bt,wifi, ali moraš še vedno hodit v nastavitve?

kotnikd3 ::

CoolBits je izjavil:

Prav imas ja, najbolje je imet prednalozen ves crap kar se da.

Res je. Ni ga čez novega Sumsunga, ki ga kupiš pri Trelekomu. Za vsako od tistih 35 prednameščenih aplikacij lahko potem rečeš: "pa to vsi uporablamo, ne sam jaz. in ajfon za 600e tega nima".

PrihajaNodi ::

alkor je izjavil:

dejstvo je, da prodaj vseh pametnih telefonov upada in ne samo Apple-ovih..folk jih ima in zaenkrat jim to zadostuje....

ravno bral o slabi kvaliteti samsunga S7....http://www.phonearena.com/news/Beware-G...

apple kot firma ima še dovolj stvari na zalogi...predvsem use-rjev in subscribe-rjev. Dejstvo pa je, da se ne bodo mogli vec zanasati samo na iphone.
Tega se zavedajo tudi sami, zato tudi "kradejo" kader iz drugih firm...za razvoj---recimo iCar-a.

Tukaj vidim naslednji "big hit" apple-a...

Tako, da zaenkrat, vsaj po mojem ni bojazni...

lp,
a


Ni res. Samsung ima dobičke.

njyngs ::

kotnikd3 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Prav imas ja, najbolje je imet prednalozen ves crap kar se da.

Res je. Ni ga čez novega Sumsunga, ki ga kupiš pri Trelekomu. Za vsako od tistih 35 prednameščenih aplikacij lahko potem rečeš: "pa to vsi uporablamo, ne sam jaz. in ajfon za 600e tega nima".

In kaj ima Android/Samsung s tem? Lahko se posvetuješ s Telekomom.

Furbo ::

bond007 je izjavil:

Še eno vprašanje: zadnjič sem sorodniku vlekel mape za navigacijo na iphonu 5s preko wifi, pa je telefon kar na 3G preklapljal in nabijal podatke. A nima wifi absolutne prednosti, če je oboje vključeno? In pa - so v novejših verzijah iOS že dodali ikono za mobilno povezavo med bližnice (swipe gor), kjer je tudi bt,wifi, ali moraš še vedno hodit v nastavitve?


Na mobilni signal za podatke preklaplja le če wifi ne lovi.

Kakšno mobilno povezavo imaš v mislih?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

iKst ::

noraguta je izjavil:

Eh telefon kni dust pa vsaj split proof je za ženske.


bond007 ::

Kakšno mobilno povezavo imaš v mislih?

Mobilne podatke seveda...

mirancar ::

pomoj se bodo prodajne cifre količina prodanih enot spet morebit mal povečale zarad iphone SE... dobiček/marža bo pa verjetno dost manj.. lepo privlačno ceno so dal, 400 USD
vsaj jst sem že imel namen zamenjat svojo nokio za iphone SE... pa jih v SLO še ni na voljo, telekom je prodal svojo zalogo prvi dan in pride nova pošiljka šele po 7. maju, do takrat se pa lahko še premislim, ker nokia itak še zmer dela, rad bi edin boljši fotič

aerie ::

bond007 je izjavil:


Še eno vprašanje: zadnjič sem sorodniku vlekel mape za navigacijo na iphonu 5s preko wifi, pa je telefon kar na 3G preklapljal in nabijal podatke. A nima wifi absolutne prednosti, če je oboje vključeno? In pa - so v novejših verzijah iOS že dodali ikono za mobilno povezavo med bližnice (swipe gor), kjer je tudi bt,wifi, ali moraš še vedno hodit v nastavitve?

Wi-Fi ima prednost. Razen v primeru, ko je vključen Wi-Fi Assist, ki v primeru slabega Wi-Fi signala, preklopi na Mobile Data. In ne. Za izklop/vklop Mobile Data je treba iti v nastavitve.

dotomaz ::

CoolBits je izjavil:

A namesto 3.5 jack-a?


http://www.anandtech.com/show/10273/int...

sandmodnigga ::

CoolBits je izjavil:

A namesto 3.5 jack-a?

Da

Android že ima.
http://www.theverge.com/2016/4/20/11468...

bond007 je izjavil:

Jst sm prejšnji teden s svojega Samsunga S5 poskusil vzpostaviti "stream" slik na svoj relativno drag Samsung smart TV. Jeb** sem se z raznimi Samsungovimi "S Beam", "Screen Monitoring", "Wi-Fi direct" ... da vseh miljon appov na televiziji ne omenjam ... Po 1 uri sem obupal.

Zanimivo, babica (70+) sama vsak dan uporablja hdmi mhl funkcijo na njenem 5 let starem galaxy s2, da gleda mobilno tv D3go na zunanjem lcd in uporablja timeshift med tem ko kaj dobrega kuha :D Dela odlično :)

Še eno vprašanje: zadnjič sem sorodniku vlekel mape za navigacijo na iphonu 5s preko wifi, pa je telefon kar na 3G preklapljal in nabijal podatke. A nima wifi absolutne prednosti, če je oboje vključeno? In pa - so v novejših verzijah iOS že dodali ikono za mobilno povezavo med bližnice (swipe gor), kjer je tudi bt,wifi, ali moraš še vedno hodit v nastavitve?

Definitivno napaka WiFi oddajnika (čuri muri ruter, čuri muri modem, čuri muri repetitor, čuri muri signal).

Zgodovina sprememb…

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple zaključil rekordno četrtletje, a prodaja iPhonov še vedno pada

Oddelek: Novice / Rezultati
309298 (7409) nekikr
»

Apple sklenil najuspešnejši prvi kvartal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7117967 (14630) zmaugy
»

Apple prvikrat po 15 letih s padcem prihodkov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
11830389 (26031) blackbfm
»

Apple s padcem dobička

Oddelek: Novice / Rezultati
186390 (5098) Tilen

Več podobnih tem