» »

SMS reklame na novi številki

SMS reklame na novi številki

MrStein ::

Novo številko imam tri dni, pa dobil že 2 SMS reklami.

Seveda nisem nikamor pošiljal ali vpisoval številke.

Imajo to po defoltu vklopljeno za nove naročnike (Telekom)?

Reklame so od slovenskih trgovin.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

lukaz ::

Najbrž nisi prvi lastnik te številke. In ja, Telekom ima po defoltu da lahko uporabniki prejemajo sms-je.

MrStein ::

lukaz je izjavil:

Telekom ima po defoltu da lahko uporabniki prejemajo sms-je.

To imajo vsi. ;)
Misliš mogoče reklamne SMS-e?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dr_M ::

Stevilke se reciklirajo po 1 letu, nekateri spamerji po nekaj neuspelih poizkusih prenehajo posiljat, drugi pac vztrajajo se naprej. Folk prijavlja napacne cifre na reklame...
Tako da, ostane ti reklamacija.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

blackbird42 ::

Lahko da so sedaj kaj spremenili, vem pa da so jih včasih recikliral po 2 letih.
Sem imel tud sam enak problem ko sem vzel SIM2. Rešitev pri meni je bila pritožba in kasneje menjava telefonske (zaradi neuspešne odjave od reklamnih SMS-ov).

Dr_M ::

Zdej je 1 leto ze nekaj let, pred tem je bilo pol leta. Kdaj je bilo 2 leti, nimam pojma.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MrStein ::

Če naročim blokado komercialnih sporočil (če jo še imajo), ima to kake "stranske učinke" ?
Pred leti sem gledal in vem, da je nekaj bilo. Mislim, da ne moreš sprejeti SMS-ov, ki ti jih kdo pošlje preko zastonj SMS storitev, kot na primer najdi.si (spet: če še imajo to... aha, imajo: http://www.najdi.si/najdi/sms ).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Dr_M ::

Komercialna sporocila so placljiva, ki ti jih zaracunavajo po 2.49€ oz odvisno od tarife. :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bobby ::

Imel isto.
Ko dobis racun, naredis reklamacijo na racun, napises, pac da si lastnik tel stevilke od dne X in da od tocke lastnistva pa do dneva racuna se nisi prijavljal na nobena komercialna sporocila.
Bodo preverili in ti odobrili reklamacijo. Hkrati pa ti ponudili ali pa privzeto blokirali posiljanja teh sporocil in to je to. Imel isto, simobil, ni bilo problemov z reklamacijo.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

[D]emon ::

Jaz ne vem kako vam uspeva dobivati reklamna sporocila. Sam imam isto telefonsko stevilko ze 15+ let, v tem casu nisem dobil niti ene reklame.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bobby ::

Zato, ker se v teh 15letih nisi nikamor prijavil.

Sej je OP lepo napisal, da je lastnik stevilke sele od pred kratkim, ne pa x let.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

[D]emon ::

Ah, prijavil sem se na kar nekaj stvari, ampak sem ocitno eden redkih, ki berejo drobni tisk. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bobby ::

Cestitam.
Sedi 5
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

[D]emon ::

Drugace pa ja, reciklaza stevilk zna biti tecna zadeva. Mi je pravil znanec iz Oregona, ko je neka njegova sorodnica umrla, potem pa so stevilko reciklirali (Verizon se mi zdi), in je cez kako leto dobil klic s tiste stevilke. Toliko, da ga ni infarkt.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

kunigunda ::

MrStein je izjavil:

Če naročim blokado komercialnih sporočil (če jo še imajo), ima to kake "stranske učinke" ?
Pred leti sem gledal in vem, da je nekaj bilo. Mislim, da ne moreš sprejeti SMS-ov, ki ti jih kdo pošlje preko zastonj SMS storitev, kot na primer najdi.si (spet: če še imajo to... aha, imajo: http://www.najdi.si/najdi/sms ).

Ce so najdi.si isto preko telekoma povezani, potem ja, sicer jih pa moras dobiti.

Ahim ::

[D]emon je izjavil:

Jaz ne vem kako vam uspeva dobivati reklamna sporocila. Sam imam isto telefonsko stevilko ze 15+ let, v tem casu nisem dobil niti ene reklame.


Jaz sem pustil telefonsko za dostavo artikla. Leta kasneje (v enem primeru dobesedno 8 let kasneje ...) so zaceli posiljati spam. Od enega sem se - vsaj upam - uspesno odjavil v drugem poskusu, ker prvi ocitno ni zalegel, drugi spam (en ljubljanski optik) pa niti nima nacina za odjavo :(

Lahko si pa najbrz predstavljas kam zaradi zgoraj omenjene reklame ZAGOTOVO NE BOM SEL, ko bom spet potreboval storitev optika ...

Izaso ::

Po zakonu ti mora v smsu pisati, kje oz. kako se lahko odjaviš od sporočil. Sicer priporočam, da mu najprej na lep način poveš, da to ni kul, če ne pa zagroziš z ZPS-jem.

AndrejS ::

Če je spam poslan iz kratke številke (4 cifre) pošlješ na to cifro INFO in dobiš več informacij o spamerju

Dr_M ::

Po zakonu ti mora v smsu pisati, kje oz. kako se lahko odjaviš od sporočil.


Za reklamna sporocila to ne velja, velja samo za komercialna.
Naceloma pa dela, ce posljes na stevilko iz katere je sms poslan, besedo STOP.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MadMicka ::

Pa zdej to res ni problem, ko imamo vsi smartphone, pač daš prejeti sms na blok listo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skripta za pošiljanje brezplačnih sms sporočil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
19543175 (8415) AštiriL
»

Povabi.si - organizacija dogodkov

Oddelek: Izdelava spletišč
385553 (3900) mrezna
»

SMS spam?

Oddelek: Loža
365056 (2717) vorantz
»

Telekom kupil Najdi.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
7410796 (7577) Tody

Več podobnih tem