» »

Številka klicatelja se med 'potjo' spremeni

Številka klicatelja se med 'potjo' spremeni

asdwasdwa ::

Imam eno težavo in sicer telefon mi ne prikazuje pravilnih številk. Namesto +386[slo številka] mi prikaže številko s prefixom +32 (Belgija) ali +48 (Poljska). Testiral sem z dvema številkama (poklical sem se iz enega telefona na drugega) in oba vsakič prikazujeta drugačno številko. Prejel sem klic tudi iz tretje številke, ki je ravno tako imela prefix +48, a ne morem poklicat nazaj saj telefon zvoni v prazno.

Kako je možno, da se klic preusmeri na Poljsko oz. Belgijo in namesto prave številke klicatelja dobim čudno številko iz tuje države?

  • spremenilo: asdwasdwa ()

andromedar ::

Kateri telefon?
Eh?

asdwasdwa ::

Lumia 925. Windows 10 (10586.218)

asdwasdwa ::

Zamenjal gostujočega operaterja in številke se prikazujejo normalno.

andromedar ::

Zadnjič je imel kolega isto težavo s svojim dumb phonom...pa mu nisem znal pomagati. Je pa imel nemški o2 sim v telefonu in v našem Simobil omrežju. Tudi na Simobilu mu niso znali pomagat...
Zanimivo...
Eh?

AC_DC ::

Mogoče je težava samo v Windows Phone 10 sistemu in ne gre za nobeno preusmeritev v pravem pomenu besede.

Kako imaš lahko na Lumia 925 wp 10 http://mspoweruser.com/microsoft-not-pl... ??

18 marec 2016
Microsoft didn’t release the OS for some of the major Lumia devices, including the Lumia 1020, 925 and the 920 which disappointed a lot of users.
If you are waiting for Microsoft to release a second wave of updates for these devices, we have some bad news for you: Microsoft is not planning a second wave of updates for Windows 10 Mobile:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Daniel ::

A ni na Lumiah neka funkcija, ki sama predlaga predpone številk ali nekaj podobnega? Preveri nastavitve.

asdwasdwa ::

AC_DC je izjavil:

Kako imaš lahko na Lumia 925 wp 10 http://mspoweruser.com/microsoft-not-pl... ??


Do marca je tudi 925-ka bila vključena v insider program. Imam W10 ampak ne dobivam več novih posodobitev.

Daniel je izjavil:

A ni na Lumiah neka funkcija, ki sama predlaga predpone številk ali nekaj podobnega? Preveri nastavitve.

International assist. "Turning on this feature will help automatically correct some common mistakes while dialing internationally or dialing while abroad".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdwasdwa ()

kunigunda ::

Windows telefoni majo ze tko kup bugov glede osnovnih GSM stvari. Od nekdaj, in se kar naprej...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 Mobile (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4272609089 (200574) karafeka
»

Najboljša kamera pri mobilnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513947 (12463) kmegli
»

Windows Phone 8 (strani: 1 2 3 480 81 82 83 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4104636333 (250103) mat11
»

Nokia izdala posodobitev Black Lumia

Oddelek: Novice / Windows Mobile
379603 (6091) rok_p
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183090 (2779) klinker

Več podobnih tem