» »

Joe Rogan Experience podcast

Joe Rogan Experience podcast

razerznak ::

Joe Rogan experience podcast

spremlja kdo?
najbolša epizoda ki ste jo gledal?
katere podcaste še spremljate?

men osebno najbolša
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

leiito ::

Jp, JRE je dober podcast, tip obvlada več kot samo MMA. Izbira zanimiva področja in sogovornike, obvlada dinamiko dialoga, drži tempo, čeprav so njegovi podcasti zelo dolgi, ima soliden smisel za humor.

Obe epizodi s Carl Hartom, avtorjem High Price, sta bili eye-opener, ampak greš na google best jre episodes in čekiraš katero od lestvic, da vidiš o čem in s kom govori.

Kaj še? War On The Rocks, Jihadology, Serial (2. sezona sicer ni bla na nivoju 1.), Social Engineer, Ricky Gervais, Free Cities, tudi v slovenska Latrini je včasih kaka dobra fora.

razerznak ::

no kar sem spoznal iz tega podcasta št #310 da lahko vedno zmagam v "kakšni koli" debati
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

fantasycamp ::

En del tega govora je JRE, res fantastičen govor...

avom23 ::

Poslušam ga, če ima kakšnega gosta, ki mi je zanimiv. Sicer starejši kot je, bolj mi je simpatičen in rajši ga poslušam. Eden mojih ljubših.
Joe Rogan Experience #1419 - Daryl Davis


Izsek o psihadelikih iz zadnjega
6:00

vostok_1 ::

Najboljša mi je bila zadnja ali predzadnja Alex Jones-ova.
Sicer pa se je Joe predkratkim prodal spotify-u. Kar pomeni, da bo počasi začela pretežno spolirana vsebina.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Močno dvomim.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pro_moted ::

vostok_1 je izjavil:

Najboljša mi je bila zadnja ali predzadnja Alex Jones-ova.
Sicer pa se je Joe predkratkim prodal spotify-u. Kar pomeni, da bo počasi začela pretežno spolirana vsebina.



Kolikor sem ga poslušal ima pogodbo " do what you want " . Bomo videli.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

martincek1 ::

Glavna stvar, ki se bo zgodila pri prehodu na Spotify, bodo vsaj na začetku zelo zanimivi gosti, pa malo bolj redni uploadi. Vse ostalo bo približno enako kot zdaj, Spotify ne bo imel moči izbirat ne gostov, ne karkoli drugega, dvomim (oz je rekel, da nebi) da bi drugače Rogan sklenil pogodbo.

Pa meni zelo všeč, da bo Spotify kategoriziral vsebino, in boš lahko gledal tisto, kar te zanima, brez pretiranega scrollanja in iskanja.

BlackDeath ::

Spotify se želi samo boljše pozicionirati na trgu, kot resen konkurent. Spotify daje samo platformo, nima pa nobenega vpliva nad JRE, ker si ne lastijo niti .5% podcasta, kar je bil tudi pogoj od JR. Je pa JRE tako močen podcast, da lahko JR brez problema prekine in gre drugam.

Kar se tiče podcasta - mi je všeč, ga pa ne poslušam več tako kot včasih ko sem imel službo, kjer sem bil konstantno na avtocesti in sem tedensko poslušal 5+ podcastov. Ima dobre ideje, govorcem večinoma da dobro platformo, da predstavijo svoje ideje, je pa mogoče JR na trenutke malo vsiljiv s svojimi idejami in ko preposlušaš 500+ podcastov se začnejo malo ponavljati določene ideje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podcasti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557613 (582) Meee
»

YouTube (YT) kanali - Koga spremljate ali sledite ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6114801 (9271) Loocas
»

Kaj poslušate med vožnjo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
413845 (2819) avtek
»

kaj poslušate v avtu?

Oddelek: Loža
333303 (1394) hammock
»

Drum n bass (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5013379 (9609) Gladi

Več podobnih tem