» »

Koliko služite z Android appi?

Koliko služite z Android appi?

DuleKrtola ::

Imam en app na marketu, trenutno instaliran na 2k naprav (slovenski trg). Razmišljam, da bi dodal par fičrov, ampak ker je app že precej outdated bi bil to konkreten zalogaj in se bom tega lotil le, če bom imel kaj od tega (app sem najprej spisal zase, ampak sam nisem več uporabnik ker zame vsebina ni več relevantna). Recimo da bo app dnevno uporabljalo 1000 ljudi. Če sodim po sebi se app uporabi 2x na dan, skupno par minutk. Pojma nimam kolk ljudi bi klikalo na oglase. Loh naredim tudi merchant account in ad-free verzijo prodajam za 2€. Tko od oka, a bom imel kaj od tega? Me skrbi, da naum pokril niti 20€ za nov developer account, ker obstoječega iz nekega razloga ne morem pretvorit v merchant.

DuleKrtola ::

shadeX ::

Me skrbi, da naum pokril niti 20EUR za nov developer account, ker obstoječega iz nekega razloga ne morem pretvorit v merchant.


Sej razlog ti lepo piše. "Your country is not supported". Na kratko: Iz Slovenije ne moreš prodajati aplikacij.

Imam en app na marketu, trenutno instaliran na 2k naprav (slovenski trg).


To nima nobene veze,ker ti ne pove koliko uporabnikov dejansko uporablja aplikacijo. Če ti povem mojo aplikacijo ima nameščeno 15k ljudi, 5k jo pa uporablja. Denar je pa joke, pa še najbolj plačano ad platformo uporabljam.

Apple uporabniki ter AppStore je veliko boljša zadeva s perspektive developerja. Če že razvijate aplikacije jih dajte za iOS, ker android je velik smeh. Denarja tam ni, razen če res nimaš ogromne mase ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

DuleKrtola ::

Sej razlog ti lepo piše. "Your country is not supported". Na kratko: Iz Slovenije ne moreš prodajati aplikacij.

Imam naslov in račun v tujini, pa mi googla vseeno ne uspe prepričat da nisem več v Sloveniji. Moral bi očitno narest nov account.

To nima nobene veze,ker ti ne pove koliko uporabnikov dejansko uporablja aplikacijo. Če ti povem mojo aplikacijo ima nameščeno 15k ljudi, 5k jo pa uporablja. Denar je pa joke, pa še najbolj plačano ad platformo uporabljam.


Štekam ja. Če uporabim tvoj podatek iz drugega posta, ob optimistični špekulaciji še vedno pridem na nekaj drobiža na mesec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Android] Prodajanje aplikacij (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
11028651 (13457) shadeX
»

Google play developer

Oddelek: Programiranje
91852 (267) shadeX
»

[android]market prodaja aplikacij (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
6625616 (11434) Nefreteta
»

kako začeti programiranje za android

Oddelek: Programiranje
259211 (8369) k--p
»

Mobilni development (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7514355 (10734) Gandalfar

Več podobnih tem