» »

Problem pri nalaganju windows 7

Problem pri nalaganju windows 7

quasimodo ::

Kupil sem nov laptop brez nameščenih windowsow. Ko vstavim dvd se normalno zažene, izberem jezik, particijo (ker je disk 1tb sem ga razdelil na dva dela in na manjšega, okrog 220gb, instaliram windowse). Nato se normalno zažene copying windows files, expanding windows files,.... Po compliting instalation se računalnik ponovno zažene, prikaže se starting windows, prikažejo se 4 svetleča okna, tukaj pa zadeva obstane in ne gre naprej. Ali kdo ve kaj je narobe? laptop pa je ta https://www.mimovrste.com/prenosniki/as...

filip007 ::

Probaj Windows 10 ali pa Ubuntu.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Han ::

Ta Asus ni kompatibilen z Windows 7.

hojnikb ::

namesti kak bolj modern OS, pa bo delal.
#brezpodpisa

quasimodo ::

Kako je to mišleno, laptop ni kompatibilen z win7? Prav iz tega razloga sem vzel laptop brez naloženega os, ker imajo sedaj večinoma naložene win8 al pa win10 in mi oba windowsa delujeta zgrešeno.

Han ::

Tako, da zanj ni gonilnikov. Naloži 8.1 ali 10. Če te moti start meni, naloži še Classic Shell.

Windows 7 podpirajo v glavnem le še Dell, Lenovo in HP.

Han ::

Drugič se prej prepričaj, če lahko na dotičen prenosnik namestiš določen sistem oziroma če so zanj na voljo gonilniki...

Če poguglaš Asus F555LB, je drugi zadetek povezava do podpore, kjer vidiš, da sta podprta le polkna 8.1 in 10.

quasimodo ::

Zanimivo. Bom sprobal win 8.1 in dodal classic shell, kot si mi predlagal. Hvala za nasvet.

Han ::

Za prenosnike sta 8.1 in 10 pravzaprav boljša, saj delujeta bolje in hitreje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490420152 (3791) jedateruk
»

Kateri OS uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
13821000 (14000) Apache90
»

Napaka z network adapterjem Asus Laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
8725 (629) GTX970
»

Najboljši Windowsi!

Oddelek: Operacijski sistemi
245196 (4125) solatko
»

Iz Win8 na Win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
81396 (997) djabi

Več podobnih tem