» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
47 / 378
»»

Samson ::

Ce preberes malce nazaj se to enostavno dogaja. Probaj cez kaksno urco, dve, dan dva....
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

borisk ::

na telefonu in na aplikaciji na računalniku se prijavi v mi račun s tisto mi številko, ne z mailom alk kaj je še možnost.

antonija ::

Pa preveri da imas res zadnjo verzijo MiUnlock. Kar na tisto stran pejd kjer si se prijavil za odklepanje in bos prisel do aktualnega linka.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

LuGi ::

Tomson je izjavil:

Stručkoti za odklep bootloaderja - Redmi 3S - I need some help pls!

Ergo, sledil vsem korakom na izberixiaomi, vse šlo lepo do koraka odklepa, ko je treba kliknit v MiUnlock v1.1 na Unlock. Začne s procenti, pride do 50% in napiše "Couldn't verify device". Na telefonu sem logiran v MI z telefonsko št. in na računalniku MiUnlock sem logiran s tel. številko. Preveril na i.mi.com in je telefon Online. Imam MUI Global Rom 7.3 Stable.

Where's the catch, and idea?


Meni je pomagal zgolj China Developer..vse ostalo = 50% verify, failed. (na Redmi Note 3 Pro)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

klinker ::

Tako je. China developer rom nikoli ne biksne.
Mozno pa da ze imas odklenjenega ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Tomson ::

Hmm... Kaj pa če poizkusim Global Developer, ker že imam Global Stable, je verjetno to enostavneje naložit? ... Kako sploh zamenjam stable za developer in če bo nujno kako grem iz Global stable na China Developer?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

antonija ::

Jaz sem odklenil z China Dev ROMom. Pa res prej s fastbootm preveri status bootloaderja.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

knap ::

Xiaomi Concept phone with Flexible Display Leaks in Live Renders
http://www.gizmochina.com/2016/10/12/xi...



Xiaomi Redmi Note 4 Review: The Best Redmi Note Yet
http://www.gizchina.com/2016/10/12/xiao...

Xiaomi Redmi Note 4 Verdict

I have to hand it to Xiaomi. They have proven time and time again that well specced phones don't have to be expensive, and the Xiaomi Redmi Note 4 does exactly that. In fact, it is the cheapest phone using the Helio X20 chipset and will continue to be for a little while yet. You get exceptional performance from the decacore chip, incredible battery life, and a great metal unibody as well. Is it without fault? No, but I can't think of anything big enough for it to be a dealbreaker for me.

Ironically, the biggest issue I have with this device is the size, but the rest of the phone is so compelling that I'm willing to live with it.

Should you buy it? Yes. Starting at $130USD before reseller markups and rising to around $160 after, this is one of the best (if not the best) price/performance smartphones you can get in the market currently, and I highly recommend this phone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knap ()

Tomson ::

antonija je izjavil:

Jaz sem odklenil z China Dev ROMom. Pa res prej s fastbootm preveri status bootloaderja.


To sem seveda najprej preveril, je zaklenjen.

Ergo, moram preko Global Stable naložit China Dev ROM. So kje kakšna navodila, kakšen je postopek, glede na to da je zaklenjen bootloader?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

antonija ::

Jaz sem samo nalozil na SD kartico in zamenjal preko update appa... Je pa res da sem moral ene 3x downloadati china dev ROM, ker prve 2x mi je javljalo da ne more verificirati ROMa.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tomson ::

Ok, imaš mogoče kakšen link, kje se dobi najnovejši China Dev ROM? Na SD kartici dam v kakšno posebno mapo ali ni pomembno?

Si imel tudi ti prej Global ROM, ker kolikor sem bral deluje updajt le iz global-global ali china-china ali se motim?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

antonija ::

Xiaomi urdana stran...

http://en.miui.com/download-303.html#447

Jaz sem imel telefon zapakiran, se pravi china stable. Mapo sem dal v root telefona, nacelno je pa pomojem vseeno, ker itak v appu izberes image file.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

HDvideo ::

Sproval sem možnost flešanja z zaklenjenim bootloaderjem na Mi5 in mi je uspelo po tem postopku 'Deep flash'. Sicer je bilo treba malo improvizirat in setstavit 'Deep flash cable', ampak je zadeva uspela.

 takole nekako izgleda doma narjen deep flash cable

takole nekako izgleda doma narjen deep flash cable

Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HDvideo ()

tenchu ::

Kdo ve, če pri efox dobiš normalen račun z davčno številko? Rad bi kupil telefon na firmo.

knap ::

zero_max ::

Živjo, pvič kupujem smartphone...
Kaj pravite na tole ponudbo:
http://bit.ly/2dLETQq

Če bi ga slučjano kupil, kaj bi bilo treba postoriti po polnjenu telefona: os, aplikacije itd.
da bi mi telefon bil:
- koliko toilko varen na tujih wifi točkah,
- brez odvečne navlake (razne aplikacije) in posledično hitro deloval
Hvala za pomoč in LP.

Buggy ::

Tale Xiaomi Authorized store ima international verzijo, ki ima LTE B20, global ROM in DHL dostavo (3/32GB - 140€). Moje vprasanje pa je, ce je ze kdo narocal tukaj in ali je carinski postopek tudi v tem primeru avtomaticno izvzet, ce gre z DHL opcijo naprej, tako kot pri TOP-One, ki pa nima B20 LTE verzije?

https://www.aliexpress.com/item/Officia...

broken/link ::

pri Top-Oneu ni fora v tem, da pošilja preko DHL-a, ampak v tem, da pošlje preko DHL-a iz Britanije, ki je zaenkrat še znotraj EU in so očitno že plačane uvozne dajatve v EU. Zato jih posledično tebi ni treba. Maš na slikcah od top-one vse razloženo.

Buggy ::

aha razumem. Sem mislil, da ima to DHL v svoji "storitvi" vkljuceno by default za telefone iz aliexpressa, tnx.

Miami-T ::

Buggy je izjavil:

Tale Xiaomi Authorized store ima international verzijo, ki ima LTE B20 ...

Pri tem trgovcu ni garancije, da ne boš plačal dajatev.

Jaz sem podoben international aparat naročil pri trgovcu Hong Kong Goldway, ki obljublja dostavo brez dajatev z izbiro "Seller's Shipping Method".

Žal še ne morem potrditi dostave brez dodatnih stroškov, ker je bilo naročilo oddano med njihovimi prazniki in je pošiljka trenutno na poti.

Buggy ::

Žal še ne morem potrditi dostave brez dodatnih stroškov, ker je bilo naročilo oddano med njihovimi prazniki in je pošiljka trenutno na poti.


Super info...hvala. Ko dobis lepo prosim javi kako je slo.

misso ::

Katero zaščito za zaslon je kvalitetna? Morem novo kupiti.
Imam pa redmi note 3

Qushaak ::

Pač steklo (in ne samo folijo). Panzerglass je recimo zelo dober.

vilonja ::

Nillkin je tudi kvaliteten.

System ::

To je fajn mam, priporocam
0.26mm
Ali pa Nillkin 0.2mm

roberto1 ::

Priporočam Nillkinn stekla, ker so za moje pojme best p/p. Za Xiaomi so cene na aliju nekje med 6 in 9EUR H+ 9H) kar je nekje tretjina cene Panzerglassa (ne vem če dejansko za Kitajce delajo Panzerglass).
Na prvem mi5 sem potreboval 3 mesece za prvi ris, ki pa se vidi res samo pod kotom.

Všeč mi je tudi, da jih lahko res brezhibno naneseš brez stiskanja po ekranu, ker zrak sam zleze ven. Nalepil enih 5 in nikomur ni še nič počilo. Od uporabnikov Panzerglassa pa slišim veliko kritik, sploh ker 25EUR ni malo denarja za accessoire in če v par mesecih ali celo tednih poči za bzv, se malo vprašaš:))))
Nazadnje priporočal za Iphone 6 Plus in za Nexus 5x, oba zadovoljna:)))


misso je izjavil:

Katero zaščito za zaslon je kvalitetna? Morem novo kupiti.
Imam pa redmi note 3
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

System ::

Jaz mam to


Nanese se super, brez iztiskanja zraka, oleophobic coating ima, ker sem sprobal z vodo... Me pa moti, da se vseeno precej maze steklo, se mi zdi, da bolj od originalnega, prstni odtisi...
Je pri nillkinu kaj boljse glede tega?

roberto1 ::

Točno to je bil issue. Najprej sem imel na mi5 neko poceni no-name steklo in je bil zaslon nonstop umazan. Pri Nillkinn tega ni, se pravi tudi po nekaj mesecih ga s krpo lahko z lahkoto spraviš, da izgleda kot novo.

System je izjavil:

Jaz mam to


Nanese se super, brez iztiskanja zraka, oleophobic coating ima, ker sem sprobal z vodo... Me pa moti, da se vseeno precej maze steklo, se mi zdi, da bolj od originalnega, prstni odtisi...
Je pri nillkinu kaj boljse glede tega?
Someday never comes!

System ::

Hvala, bom moral Nillkin vzet :) Sej sciti pomoje isto pred praskami, padci, samo ta coating je zgleda slabsi.

robertko ::

robertko je izjavil:

System je izjavil:

Ce kdo potrebuje dobro steklo in ovitek za RN3 je tukaj link.


Sam uporabljam ti dve zadevi:
AIXUAN Quicksand Case
https://www.aliexpress.com/item/Upgrade...
in Nillkin H Plus Pro
https://www.aliexpress.com/item/Free-Sh...
Priporočam zelo.


Kot sem že pred časom napisal in kot je roberto1 napisal, trenutno najboljša zadeva za mali denar je Nillkin,
sploh če obstaja za model telefona, ki ga imaš H-Pro verzija.
Sam sem jih tudi naročil že za več kolegov, vsi zelo zadovoljni, sploh pa na H-pro verziji ni nobenega mazanja stekla, če pa ostane kaj od prstov pa gre enostavno dol, potegneš par krat ob oblačilo in to je to.
Zgleda, da vam nekaterim moramo parkrat napisati ene in iste stvari, da verjamete,...

Sam naročam od tega trgovca na Aliju:
https://www.aliexpress.com/store/816591...
(MeiQi Trading Store), do sedaj vsa stekla ki sem jih naročeval, dobil od 10-14 dni od naročila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: robertko ()

YesPeace ::

Ima kdo kaj izkušenj z tablico Mi Pad 2. Imam namen vzeti 64GB windows različico.

bi prosil za kakšen nasvet kakšen nasvet? :) prebral sem kar precej stvari na netu, vendar je po moje osebna izkušnja še vedno najbolj relaantna :)

Lp,

antonija ::

Nasvet glede cesa?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

HDvideo ::

Jaz s temi stekli nisem imel ravno sreče ker se mi dozdeva, da so mi uničile že dva ekrana. To sklepam po tem ker si lastim Lenovo K3 Note in najprej nisem imel nič nato sem si dal gor Nillkinn H9 in na eni strani (0,5cm pas) dotik ni več delal potem sem zadevo pustil in po nekaj časa ni delal dotik skoraj nikjer tudi ko sem steklo odstranil. Potem sem zamenjal ekran in nisem namestil gor nič je ekran delal pol leta in še bi če ga nebi razbil no in potem sem naročil še drugi ekran in ker sem zdraven dobil steklo sem ga namestil in takoj po namestitvi se je ekran začel isto obnašat kot v prvem primeru tudi ko sem odstranil steklo. Je imel kdo podobno izkušnjo in je to sploh možno, da bi steklo uničilo delovanje ekrana. Ali je bilo to samo naključje :)
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HDvideo ()

Dimnik ::

HDvideo je izjavil:

Jaz s temi stekli nisem imel ravno sreče ker se mi dozdeva, da so mi uničile že dva ekrana. To sklepam po tem ker si lastim Lenovo K3 Note in najprej nisem imel nič nato sem si dal gor Nillkinn H9 in na eni strani (0,5cm pas) dotik ni več delal potem sem zadevo pustil in po nekaj časa ni delal dotik skoraj nikjer tudi ko sem steklo odstranil. Potem sem zamenjal ekran in nisem namestil gor nič je ekran delal pol leta in še bi če ga nebi razbil no in potem sem naročil še drugi ekran in ker sem zdraven dobil steklo sem ga namestil in takoj po namestitvi se je ekran začel isto obnašat kot v prvem primeru tudi ko sem odstranil steklo. Je imel kdo podobno izkušnjo in je to sploh možno, da bi steklo uničilo delovanje ekrana. Ali je bilo to samo naključje :)


Zanimivo, moja ima tudi k3 note in sedaj po enem letu jo včasih heca polovica ekrana, ker ne zgrabi tipke oz črke... je pa gor zaščitno steklo, bom probal odstranit pa da vidim kaj bo....je pa gor nameščen drug rom in brez kitajske šare...

System ::

No unicit ekrana oz. display steklo naj nebi moglo, nevem kako bi lahko...? Lahko pa baje unici oleophobic coating spodaj na originalu...

YesPeace ::

antonija je izjavil:

Nasvet glede cesa?


ja, maloo sem nerodno napisal...

ubistvu, če ima kdo za deliti kako izkušnjo z temi tablicami od Xiaomi! :)

HDvideo ::

Dimnik je izjavil:



Zanimivo, moja ima tudi k3 note in sedaj po enem letu jo včasih heca polovica ekrana, ker ne zgrabi tipke oz črke... je pa gor zaščitno steklo, bom probal odstranit pa da vidim kaj bo....je pa gor nameščen drug rom in brez kitajske šare...


No potem bo sigurno nekaj na tem. Ker če je krivo steklo bi kupil še en ekran in nanj nebi dal nobene zaščite, ker mi je telefona škoda ker je res špica za svoj denar pa še original golabal rom od lenovota mi je ratalo spravit gor.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Dimnik ::

HDvideo je izjavil:

Dimnik je izjavil:



Zanimivo, moja ima tudi k3 note in sedaj po enem letu jo včasih heca polovica ekrana, ker ne zgrabi tipke oz črke... je pa gor zaščitno steklo, bom probal odstranit pa da vidim kaj bo....je pa gor nameščen drug rom in brez kitajske šare...


No potem bo sigurno nekaj na tem. Ker če je krivo steklo bi kupil še en ekran in nanj nebi dal nobene zaščite, ker mi je telefona škoda ker je res špica za svoj denar pa še original golabal rom od lenovota mi je ratalo spravit gor.


Sem sedaj odstranil, pa pravi da ekran drugače lovi tipke...je prej morala bolj pritiskat, več ti lahko povem za kakšnih par dni, kaj se bo dogajalo.
Na tem romu nimaš slo jezika ali? Bi moral njenega malo posodobit...samo z opcijo slo jezika.

HDvideo ::

Dimnik je izjavil:


Sem sedaj odstranil, pa pravi da ekran drugače lovi tipke...je prej morala bolj pritiskat, več ti lahko povem za kakšnih par dni, kaj se bo dogajalo.
Na tem romu nimaš slo jezika ali? Bi moral njenega malo posodobit...samo z opcijo slo jezika.


Ta rom, ki ga imam ima slo jezik pač je tak rom kot da bi kupil lenovo telefon v Sloveniji. Ubistvu je rom za Lenovo A7000, ki je ime za evropejski K3 Note.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Tomson ::

Eno praktično vprašanje, a je komurkoli uspelo odklenit bootloader na Redmi 3s z Global Stable ROM, al ste vsi prek China DEV odklenili? Ker imam problem, kot razumem brez odklenjenega bootloaderja ne gre naložit drugega ROMA kot je na telefonu ... ;(
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Še tole me zanima, če želim naložit iz Global Stable sedaj Global DEV, kot razumem samo posnamem na telefon in v Updater appsu zaženem? Potrebujem prej delat "wipe all data in Recovery mode" ?

Nisem prepričan kateri je Global DEV Rom, je pravi tale taspodnji? - KLIK Sicer piše poleg DeveloperROM, samo me moti poleg text: Developer ROM > Full ROM pack, ki ga razumem da do pomeni iz DEV na FullROM al kak?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vilonja ::

Da, to je vsa umetnost. Prav gledaš glede roma. Evo še direktni link:
http://bigota.d.miui.com/6.9.29/miui_HM...

Jaz sem na svojem RN3 Pro odklenil preko global developer. Kolikor vem lahko odkleneš tudi na global stable. Še podrobna navodila:
http://www.izberixiaomi.si/odklep-bootl...

Itak pri odklepu bootloaderju nič ne moraš zafkniti. Če ti pač ne bo odklenil mogoče probaš še z global developer verzijo, so pa tudi primeri ko so šele čez nekaj dni po odobreni prošnji lahko odklenili zaradi nekih težav s xiaomi serverji (odklep bootloaderja je namreč vezan na mi račun).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vilonja ()

Tomson ::

Ne vem če, vsaj pri meni ne gre z Global Stable. Se že drugi dan matram, poizkusil sem vse možne trike in nasvete, kar sem jih našel, pa nikakor ne pridem mimo 50% in "Could not Verify Device" ...

Preostane mi le, da kakšen dan počakam (težava je, ker gre čez 36ur za darilo, pa mora bit gor EU ROM) in pa zopet probam, čeprav SMS za dovoljenje za odklep sem dobil že pred 14 dnevi in ne vem če bo kaj drugače ali pač probam še Global DEV ROM, potem pa mi zmanjka idej ...

Ajej, pa sem mislil, da ne bo večjih težav s tem telefonom in naložitvijo EU roma. ;(
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vilonja ::

Ne vem kako je s tem, ampak če mislis, da ti bo na china dev prijel odklep boš moral preko download moda flashat gor fastboot rom (ne prek fastboota ker imas zaklenjen bootloader).

Malo si tele linke preberi za flashanje:
http://www.izberixiaomi.si/nadgradnja-m...
http://en.miui.com/thread-327861-1-1.ht...

Tomson ::

Hvala za info, bom prečekiral ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vilonja ::

http://en.miui.com/thread-235865-1-1.ht...
To je pa za redmi note 3 pro ampak postopek naj bi bil isti. Samo pravi rom moraš izbrati.

antonija ::

Tomson je izjavil:

...
Napisi tocno kateri ROM imas trenutno gor, skupaj z verzijo. Mogoce imas kaksen vendor ROM ki logicno ne bo pustil (skoraj) nobene uradne xiaomi metode.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

peglezn ::

dans bom naroču redmi 3s(2GB), a je bolš naročit pri efox al pri topone? cena je tm tm, edin nevem kolk je razlike v poštnini(dhl vs g.express)? pa za efox vem d je blo govora tud o nekih popustnih kodah, ma kdo še kodo oz link do te strani?

pa a morm pod opombe za kšn quality check pisat al to nardijo avtomatsko? glede roma mi je vseeno, to bom že znal flashat če bo treba...

Tomson ::

antonija je izjavil:

Tomson je izjavil:

...
Napisi tocno kateri ROM imas trenutno gor, skupaj z verzijo. Mogoce imas kaksen vendor ROM ki logicno ne bo pustil (skoraj) nobene uradne xiaomi metode.


Android version: 6.0.1 MMB29M
Android security patch: 2016-06-01
MUI version: MIUI Global 7.3 Stable - 7.3.10.0.0 (MALCNDE)

peglezn je izjavil:

dans bom naroču redmi 3s(2GB), a je bolš naročit pri efox al pri topone? cena je tm tm, edin nevem kolk je razlike v poštnini(dhl vs g.express)? pa za efox vem d je blo govora tud o nekih popustnih kodah, ma kdo še kodo oz link do te strani?

pa a morm pod opombe za kšn quality check pisat al to nardijo avtomatsko? glede roma mi je vseeno, to bom že znal flashat če bo treba...


Mislim, da je preko Efox najceneje. Mene je prišel Redmi 3s 16Gb (zlat), 32GB SDHC kartica in GermanExpress poštnitna točno 125€ s 3% kodo za popust "CART2016E"
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

antonija ::

Tomson je izjavil:

antonija je izjavil:

Tomson je izjavil:

...
Napisi tocno kateri ROM imas trenutno gor, skupaj z verzijo. Mogoce imas kaksen vendor ROM ki logicno ne bo pustil (skoraj) nobene uradne xiaomi metode.


Android version: 6.0.1 MMB29M
Android security patch: 2016-06-01
MUI version: MIUI Global 7.3 Stable - 7.3.10.0.0 (MALCNDE)
Probaj tole: http://en.miui.com/thread-326548-1-1.ht...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.
««
47 / 378
»»