» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
48 / 378
»»

Tomson ::

Hvala, on it ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

V čem pa je razlika če naredim "Flash" ali uporabim "Updater" na telefonu?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

peglezn ::

Ok zgleda bo efox, sm probal za foro na topone da vidm kolk je končna cena pa nemorem dat niti v košaro, retardirana stran - ko vpraša za barvo nemorš nobene kliknt oz se nč ne zgodi ko klikaš po tistih 3 ikonah

Tomson ::

Si bom sam odgovoril, Updater na telefonu ne deluje, nekaj v smislu "cant verify the version" ko želim zamenjat ROM, pa sem probal uradno Stable in Dev... Torej, flash it is ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

Review: The Xiaomi Mi Box hits the 4K/$69 sweet spot for Android TV
https://9to5google.com/2016/10/13/xiaom...

Xiaomi Mi Note 2 Will Be Costly Says Analyst, Get Ready For A $600 Flagship :'(
http://www.gizmochina.com/2016/10/13/xi...

Further, with Samsung Galaxy Note 7 out of the picture, there will be a void to be filled in the premium Android market in the next few months. Xiaomi could aim to cover this void with its new release, provided it comes with the latest technology on board. That's why it makes sense why the Mi Note 2 will be a relatively costly Xiaomi phone.
:)

HDvideo ::

Tomson je izjavil:

Ne vem če, vsaj pri meni ne gre z Global Stable. Se že drugi dan matram, poizkusil sem vse možne trike in nasvete, kar sem jih našel, pa nikakor ne pridem mimo 50% in "Could not Verify Device" ...

Preostane mi le, da kakšen dan počakam (težava je, ker gre čez 36ur za darilo, pa mora bit gor EU ROM) in pa zopet probam, čeprav SMS za dovoljenje za odklep sem dobil že pred 14 dnevi in ne vem če bo kaj drugače ali pač probam še Global DEV ROM, potem pa mi zmanjka idej ...

Ajej, pa sem mislil, da ne bo večjih težav s tem telefonom in naložitvijo EU roma. ;(


Uporabi to metodo (LOCKED BOOTLOADER) naj bi delovalo ne glede na kaj imaš naloženo gori in ali je odklenjen ali zaklenjen bootloader na Mi5 preverjeno deluje.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Tomson ::

Hvala, mi bo verjetno prav prišlo. Teh variant je toliko, da me že glava boli.

Sedaj sem začel po tej varianti, pa mi sedaj nekaj ni čisto jasno. Naložil sem driverje in v Winsih sedaj pravilno prepozna telefon pod Device Manager, sedaj pa naslednji korak, ne razumem, a sta "FastBoot ROM" in npr. "ChinaDEV Rom" dve različni zadevi? Moram najprej flashat FastbootROM, pa potem še na ChinaDEV ROM? Ali je FastbootROM dejansko ali Global ali China ROM ?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

HDvideo ::

FastBoot ROM je samo tip ROMa ali je Global ali China ROM pa moraš ti vedet katerega si pobral.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Tomson ::

Ok, jasno. Bom naložil ChinaDEV, tu je menda največja verjetnost da bo odklep bootloaderja deloval.

Kaj pa pri flashanju, v navodilih piše da moraš označit Flash_all opcijo, ampak pod MiFlash2016 imam samo en gumb - Flash (kje bi naj bil ta flash_all?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Agrr... Kliknil FLASH, po slabi minuti proces ven vrgel error: The write timed out

Pa kaj je s tem telefonom narobe!? Nič ne gre ... Kakšna ideja, zakaj noče flashat, sledil sem vsem korakom na mojem zgornjem linku ... ;(

Telefon se mi kljub errorju še vedno prižge na tisti trgovinski ROM ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

HDvideo ::

Jaz bi ti priporačal tisto metodo, ki sem jo omenil malo prej samo je treba malo improvizirat deep flash kabel.
Najprej mi povej kaj se pokaže na ekranu če greš tam pod update app in izbereš 'reboot into system recovery' al neki takega.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Tomson ::

Pokaže se slika telefona in pod njim kabel ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Uff, končno, Flash = success

Sedaj pa trenutek resnice, reboot ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

HDvideo ::

In je?
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Virjan ::

A mogoce kdo ve kako na MIUI8 naredis, ce imas dual sim tel (Redmi note 3)
ali se da nastaviti da nekatere kontakte klices iz sim1 in ostale z sim2?
Ce direktno stisnem klici iz imenika in bljiznice, mi bo vedno klicalo po defaultu vse iz sim1, ce hoces sim2 moram tiscati, da se mi odpre meni in potem klici iz sim2..anyone?

scipascapa ::

tomsona ni že 2 uri :P

buttcrack ::

tisti s 16GB variantami redmijov, kolk imate dejansko placa na razpolago?

Dons mi je začel javlat da mam skor poln disk in vidim, da je vsega skup samo 10.16GB

aj to normalno?

System ::

scipascapa je izjavil:

tomsona ni že 2 uri :P

Vrgo v steno :D

scipascapa ::

butch3r: da, ker ti sistem nekaj vzame...in 16b ni pravih 16giga, kot mislimo, dejansko je to 14.5 cca.

buttcrack ::

vem, da gre nekaj za sistem, ampak čudno se mi zdi da več kot 4 GB...

knap ::

System je izjavil:

scipascapa je izjavil:

tomsona ni že 2 uri :P

Vrgo v steno :D


zagorel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knap ()

gregor ::

neverjetno a resnično

Xiaomi To Release A Mechanical Keyboard Next Week? Teaser Unveiled!
http://www.gizmochina.com/2016/10/14/xi...

Mare3 ::

Če kdo kupuje etui za Redmi note 3/pro priporočam tega: https://www.aliexpress.com/item/Phone-C...

Odličen tanek etui dobre kvalitete prilega se super lepo izrezano plus tipke primejo zelo dobro ker so prostorčki za njih kvalitetno izdelani. Tako da v primeru da ne veste kateri poceni etui je to prava izbira.

vilonja ::

Jaz sem ga tukaj naročil, kjer je še cenejši:
https://www.aliexpress.com/item/For-Xia...

Naročil sem pa tega clear, ki je v bistvu matte white. Je pa sam en catch. Ker je luknjica okoli flasha, je slikanje z bliskavico nemogoče, saj je slika popačena bela zaradi odseva ovitka. Mislim pa da tega problema pri barvastih ovitkih ni, vsaj prej sem imel podoben ovitek, ki je ravno tako imel luknjo za flash, ampak je bil črn in je bilo slikanje z bliskavico normalno.
Nič hudega, samo z olfa nožem odrežeš tisto luknjico. To moram še narediti, verjetno bom kar danes pa da tukaj postam da vidite.

Ne vem če ste že slišali za to foro, kaj narediti če vam tipke ne primejo dobro. Jaz odrežem en košček (ravno toliko velik kakor gumb) folije in ga prilepim na notranjo stran (več plasti). Mi vsi gumbi primejo še bolje. Zdaj če ni ravno transparenten ovitek, se iz zunanje strani ovitka sploh ne opazi.

Tomson ::

knap je izjavil:

System je izjavil:

scipascapa je izjavil:

tomsona ni že 2 uri :P

Vrgo v steno :D


zagorel :)


Vi se kar hecajte, js sem pa že resno razmišljal o srednjeveških načinih načinih mučenja in kako bi jih prenesel na telefon! :))

Skratka, že pred 4h in pol mi je le uspelo naložit tisti ChinaDevRom in začuda mi je uspelo nato se odkleniti bootloader! :)

Ker pa je vsega lepega enkrat konec, se je zataknilo pri nalaganju EU Roma in sicer pri koraku, ko se v CMD vpišeta dva ukaza, prvi je šel uspešno skozi, drugi pa ne. Ker se mi je mudilo v službo je zaenkrat ostalo pri tem. Fastboot boot twrp.img... Sledil vsem korakom v navodilih tak da spet ne vem...

Zvečer ko pridem domov torej nadaljujem s kalvarijo. Če ima kdo kakšno idejo zakaj drugi ukaz ne gre skozi, kaj bi lahko bilo narobe, bom zelo vesel! ;-)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

antonija ::

Tista dva ukaza sta "zavaravanje neprijatelja"!!! Prvi ti flashne gor custom recovery, drugi pa samo zboota telefon v custom recovery brez flashanja. Izberi samo enega od ukazov, oba sta nepotrebna. Jaz sem izbral drugega, ker ne rabim custom recoveryja na telefonu, ce bi ga pa kdaj rabil, ga pa vadno lahko zbootam (ce je telefon priklopljen na PC s TWRP image-om).

Drugace bi moralo pa iti nekako takole... ko je enkrat odklenjen bootloader in imas pri smei image za twrp in EU rom (twrp image mora biti na c-ju poleg fastboot.exe (mogoce dela tudi od drugje, nisem probaval):
1. nalozi EU ROM na root telefona (mogoce lahko tudi v kaksen direktorij, ampak ni kaksne potrebe po tem)
2. fastboot boot _twrp_image_file_
2.1 ce si gor flashnil twrp recovery, potem ugasni telefon in drzi vol+ in power dokler telefon ne zavibrira, potem pa pocakaj da se zbudi recovery
3. pocakaj na reboot telefona, prizgati bi se moral v TWRP recovery
4. poklikaj do install, izberi svoj ROM in pozeni install
4.1 jaz sem vmes "na silo" imel ekran prizgan, ker enkrat ko se mi je med flashanjem ugasnil enkran sem fasal bootloop
5. na koncu izberi se da ti pocisti cache in dalvik, po potrebi lahko pobrises tudi data (samo to so vsi podatki na telefonu; aplikacije, kontakti, message-i, itd.)
6. reboot in cakaj in cakaj in se malo cakaj, pejd vmes na cigaret, skuhaj si en kofe, pojej sendvic, ... predvsem pocakaj da se telefon sam od sebe zbudi (lahko traja tudi 20 minut ali se vec)
7. ???
8. profit :)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

tenchu ::

Najbrž je bilo že odgovorjeno na to vprašanje, vendar bom težko našel med poplavo odgovorov, zato vseeno vprašam - pri efox (ko pošiljajo iz kitajske) je treba plačat carino?

antonija ::

efox in topone imata brez carine in davkaa ce izberes tadrago postnino.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ledd ::

Imajo mobilni telefoni Xiaomi vgrajeno lučko, da nastaviš npr. rdečo za sporočila, npr. modro za zgrešeni klic, zeleno za elektrosnko pošto tako, da bi lahko že prej videl te dogodke glede na barvo lučke?...

[ecstazy] ::

Redmi Note 3 Pro jo ima, za ostale nevem.

nofaith ::

Redmi 3 pro jo ima in Mi Max jo ima tudi.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Tinaamalaa ::

Kupila sem Redmi Note 3, nalozen je Global Stable 8.0.5.0 in ima zaklenjen bootloader.Zanima me, ce je mozno kako nalozit EU ROM in twrp brez, da odklenem bootloader?
Je mozno s tem postopkom nalozit EU ROM? Zatakne se ze pri tem, da ne najdem fastboot EU ROM, samo recovery ROMe, ki so .zip

Fif55 ::

pri redmi 3s lahko tudi nastavljaš barvo lučke.

roberto1 ::

Za eu.rom, ker je to custom neuradni rom (čeprav je baziran na uradnem romu), potrebuješ odklenjen bootloader in inštaliran twrp.
.eu fastboot roma ne najdeš, ker se inštalirajo s twrp custom recovery.

To, kar si ti linkala je flašanje uradnega roma v primeru da hočeš upgradat ali če imaš zbrickan device.




Tinaamalaa je izjavil:

Kupila sem Redmi Note 3, nalozen je Global Stable 8.0.5.0 in ima zaklenjen bootloader.Zanima me, ce je mozno kako nalozit EU ROM in twrp brez, da odklenem bootloader?
Je mozno s tem postopkom nalozit EU ROM? Zatakne se ze pri tem, da ne najdem fastboot EU ROM, samo recovery ROMe, ki so .zip
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

antonija ::

ledd je izjavil:

Imajo mobilni telefoni Xiaomi vgrajeno lučko, da nastaviš npr. rdečo za sporočila, npr. modro za zgrešeni klic, zeleno za elektrosnko pošto tako, da bi lahko že prej videl te dogodke glede na barvo lučke?...
Redmi 3s jo ima, nastavljivo, ne vem pa ce ima postavko za elektronsko posto (klici, sporocila in notificationi so se mi zdi + polnjenje baterije).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tomson ::

Evo, prišel domov.

antonija, sem sledil tvojim navodilom:

2.1 ce si gor flashnil twrp recovery, potem ugasni telefon in drzi vol+ in power dokler telefon ne zavibrira, potem pa pocakaj da se zbudi recovery
3. pocakaj na reboot telefona, prizgati bi se moral v TWRP recovery

V tistem CMD ukazu, prvem, ki je bil uspešen, če prav razumem sem flashnil twrp recovery, a če sedaj zbootam z vol+ in power pridem v tisti klasični (oranžno-modri) recovery mode. Predvidevam da potem očitno nimam twrp recoverya gor... Ali bi potem še moral kliknit na na recovery (gumb nad English) pa mogoče naloži twrp?

Skratka, očitno bom moral it v opcijo 2, ne 2.1, samo moram ugotovit zakaj ukaz "fastboot boot twrp.img" ne deluje ... Vmes sem šel na drugi računalnik, sedaj moram vse zadeve naložit na novo.

Sedaj, ko je odklenjen bootloader, kaj dejansko potrebujem na novem računalniku, da naložim EU ROM, TWRP, MiFlash in EU ROM, je to vse? Tistih driverjev pa to v Winsih ne rabim imet poštimanih?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

antonija ::

Ce po vol+ in power dobis slikico telefona s kablom, potem imas tovarniski recovery. Ce dobis meni (mislim da napol kitajski, ampak na enem "gumbku" pa pise "recovery" oz nekaj z njim v zvezi), imas TWRP (samo priklikat se moras do njega).

Za nalozit EU ROM preko twrp rabis:
- telefon z odklenjenim bootloaderjem
- cel fastboot "paket" (ADB) na PCju da na telefon spravis twrp (ce ima telefon ze twrp nalozen ga ne rabis)
- EU ROM (.zip) na telefonu

Potem pa po eni od metod prides v twrp, izberes install, izberes .zip file, pocakas da konca, naredis wipe cache in dalvik, reboot. Potem pa zelo zelo zelo potrpezljivo cakas da se telefon prvic zboota v nov ROM, kar lahko traja presenetljivo dolgo.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

roberto1 ::

Če si flašal twrp pravilno, v oranžnem recoveryju pritisni recovery in ti bo bootnilo v twrp.
Sam pri prvem xiaomi flashu nisem vedel tega in sem bemtil kako mi ne uspe povozit tega kitajskega recovery-ja.

Drugače pa je najboljši način za permanentni flash twrp, da po ukazu "fastboot flash recovery xxxxx.img" in uspehu, izvedeš ukaz "fastboot reboot" in ko pritisneš enter že imaš pritisnjeno tipko volume up. Tako ga prisiliš, da se bootne v twrp.

Tomson je izjavil:

Evo, prišel domov.

antonija, sem sledil tvojim navodilom:

2.1 ce si gor flashnil twrp recovery, potem ugasni telefon in drzi vol+ in power dokler telefon ne zavibrira, potem pa pocakaj da se zbudi recovery
3. pocakaj na reboot telefona, prizgati bi se moral v TWRP recovery

V tistem CMD ukazu, prvem, ki je bil uspešen, če prav razumem sem flashnil twrp recovery, a če sedaj zbootam z vol+ in power pridem v tisti klasični (oranžno-modri) recovery mode. Predvidevam da potem očitno nimam twrp recoverya gor... Ali bi potem še moral kliknit na na recovery (gumb nad English) pa mogoče naloži twrp?

Skratka, očitno bom moral it v opcijo 2, ne 2.1, samo moram ugotovit zakaj ukaz "fastboot boot twrp.img" ne deluje ... Vmes sem šel na drugi računalnik, sedaj moram vse zadeve naložit na novo.

Sedaj, ko je odklenjen bootloader, kaj dejansko potrebujem na novem računalniku, da naložim EU ROM, TWRP, MiFlash in EU ROM, je to vse? Tistih driverjev pa to v Winsih ne rabim imet poštimanih?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Tomson ::

Njah, v oranznem meniju kliknil na recovery nakar dobim tisti telefon s kablom, očitno tovarniški recovery ...

Ok, sedaj moram očitno poskrbet za driverje ... Samo še to bi prosil, kje najdem ta omenjeni cel paket z ADB driverji:
- cel fastboot "paket" (ADB) na PCju da na telefon spravis twrp

Je TOLE ok, ali raje kaj drugega?

Fastboot je ta mišljen, ki ga imam v mapi MiFlashUnlock, iz tukaj potem zaganjam?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

ledd ::

Najprej hvala za odgovore na moja vprašanja.
Imam pa še nekaj vprašanj:

1. Kakšen je kaj gps signal tu (lovi dobro tudi v gozdu ali le na odprtem), kako natančen je, kakšne so vaše izkušnje?
2. Kako je z trajanjem baterije pri telefonih redmi 3s prime in redmi note 3 pro , koliko časa deluje ob obremenitvi, vaše izkušnje?
3. Ima kdo brez zaščitne folije za ekran telefona? Kako občutljiv je na praske? Je dovolj samo ovitek za telefon?
4. So kakšni testi, kater telefon naredi lepše slike, lepši video, ali sta oba enaka po tem kriteriju?
5. Kater telefon bi mi od teh dveh, ki sem ju omenil bolj predlagali glede dolžine delovanja baterije ter kvalitete slik?

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

Tomson ::

Mogoče kdo ve kaj pomeni tale error pri drugem CMD ukazu fastboot boot twrp.img:

FAILED (remote: dbt not found)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Ajej, sedaj sem očitno obtičal z MI logotom, se nikamor ne zboota ... Super.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Nadaljujem svoj monolog! :)

Zadeva se je nekako zbudila, spet sem na isti točki, našel pa sem tole, ista težava kot pri meni:

Uspel namestiti EU ROM z nekaj popravki zgornjega vodiča
- Na AliExpress-u (TopOne) kupil Xiaomi Redmi 3S na katerega so mi naložili njihov ROM
- Bootloader je bil na srečo že odklenjen, tako da nisem imel težav z odklepom
- Prva težava se je pojavila pri prenosu ustrezne različice TWRP-ja (na točki 2 sem našel le za Redmi 3 in ne za 3S) kar mi je pri ukazu "fastboot boot twrp.img" javilo FAILED (remote: dtb not found). Težava rešena z TWRP, ki sem ga prenesel iz točke 1 (https://xiaomi.eu/community => pod download => pod seznamom naprav => TWRP Recovery Zip). S tem TWRP se mi je telefon le zagnal v ustreznem načinu.
- Nato pa je bila še težava v tem da mi ni hotelo prenesti ZIP datoteke ROM-a na mobitel => pomagalo je ponovni reboot v TWRP način

In kot zakleto, trenutno xiaomi.eu/community ne deluje (An unexpected database error occurred. Please try again later)

Ima mogoče kdo kje "TWRP Recovery Zip" pri roki oz. TWRP, ki preverjeno deluje s Redmi 3s ?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Ok, napredujem. lol

Tale TWRP installer končno opravil svoje delo in sem prišel v TWRP ...

Naredil Swipe, dal Install, izbral ROM iz SDja, ki se je izkazalo da je napačen (bil za Redmi 3 ne za 3s), vrglo ven error, da ni flashal, sedaj se matram, ker mi na SD kartici ne zazna novo naloženega (pravilnega) ROMA v pravilni .zip obliki ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Skoraj ne morem verjet, po urah in urah zabave mi je končno uspelo! :) EU ROM is up and running ...

Neverjetno, koliko poizkusov je potrebnih, ko nekaj ne deluje kot bi moralo, po nekih zastavljenih navodilih. Potem pa za vsak korak, ko nekaj ne deluje treba poizkusit 10 alternativ in vsaka vzame veliiko časa ... But, its over now. Tomson out! ;)

Hvala vsem za potrpljenje in nasvete! Brez vas bi telefon že letel v najbližjo steno! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Samson ::

Pomoc pa taka, ja. Mi spimo ti delas, hehe. Drugace pa ce je problem da ne gre drugace ga flashnes prek sideload-a in dela brez blema. Edin malce dlje je treba pocakat ker mora prenest komplet rom na telefon. Kolkr vem clo sproti flasha del po del, ne caka celoten zip da nalozi na telefon. Mogoce se komu prav pride, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

scipascapa ::

ej tomsona celo noč lol.

samson povej kaj več?

Tomson ::

Ni bilo druge, lol, čez nekaj ur gre telefon v lepi škatlici, v obliki darila, slavljenki za rojstni dan. Skratka, mi je ratalo v zadnjem hipu! ;-)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

scipascapa ::

no zdaj pa napiši vse :D

Tomson ::

Jutri zvečer. Sedaj se spravljamo na fešto! ;-) Itak pa je bilo vmes toliko enih poizkusov različnih variant, da sploh več ne vem kaj točno je pomagalo! :D
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
48 / 378
»»