» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
355 / 355
»
»»

simnov ::

Kaj je boljše za zoom p40pro+ p50pro s21ultra mi11ultra

scipascapa ::

Če kdo zna sam menjati steklo, prodam XIAOMI NOTE 5 z vso embalažo itd, steklo/zaslon fuč...

ZS.

Kompotk ::

Zdravo. Tako kot že nekaj ostalih tudi mene zanima če si kdo lasti xiaomi 11t (predvsem navadna verzija)? Zanima me predvsem če se telefon rad segreva ob neki normalni vsakdanji uporabi kot je brskanje po spletu, klici, youtube, netflix ipd.? Imate kakšne druge nevšečnosti?

Motion ::

Kompotk je izjavil:

Zdravo. Tako kot že nekaj ostalih tudi mene zanima če si kdo lasti xiaomi 11t (predvsem navadna verzija)? Zanima me predvsem če se telefon rad segreva ob neki normalni vsakdanji uporabi kot je brskanje po spletu, klici, youtube, netflix ipd.? Imate kakšne druge nevšečnosti?

Sicer si ga ne lastim ampak močno dvomim da bi se omembe vredno segreval med osnovnimi opravili. V tem primeru bi bil neuporaben za kakšno bolj napredno opravilo.

trueme ::

Motion je izjavil:

Kompotk je izjavil:

Sicer si ga ne lastim ampak močno dvomim da bi se omembe vredno segreval med osnovnimi opravili. V tem primeru bi bil neuporaben za kakšno bolj napredno opravilo.

Sem pregledal kar nekaj testov pa nikjer ni bilo nič omenjeno da bi se kaj pregreval, celo obratno, naj bi se tudi pri igranju iger segreval manj kot pro verzija...

trueme je izjavil:

Motion je izjavil:

Kompotk je izjavil:

Sem pregledal kar nekaj testov pa nikjer ni bilo nič omenjeno da bi se kaj pregreval, celo obratno, naj bi se tudi pri igranju iger segreval manj kot pro verzija...

Hvala za info ;)

Matej_K ::

Katere ovitke/zaščite kaj kupujete? Do sedaj sem imel MI A3, in poceni ovitek iz Aliexpressa, brez zaščite stekla. Do sedaj brez praske.

Včeraj naročil MI 11T, pa rabim v doglednem času dobiti kakšen ovitek. Je Nilkin še vedno top glede tega? Kaj takega?
Kdo priporoča kaj bolj premium? Pa da ni tudi cena preveč premium? Se splača zaščititi tudi kamere zadaj kot v zgornjem ovitku? Ali samo z nalepko
Uporabljate zaščito stekla? Nalepke? Katere
... .. .

Matej_K je izjavil:

Katere ovitke/zaščite kaj kupujete? Do sedaj sem imel MI A3, in poceni ovitek iz Aliexpressa, brez zaščite stekla. Do sedaj brez praske.

Včeraj naročil MI 11T, pa rabim v doglednem času dobiti kakšen ovitek. Je Nilkin še vedno top glede tega? Kaj takega?
Kdo priporoča kaj bolj premium? Pa da ni tudi cena preveč premium? Se splača zaščititi tudi kamere zadaj kot v zgornjem ovitku? Ali samo z nalepko
Uporabljate zaščito stekla? Nalepke? Katere

Tudi jaz uporabljam predvsem poceni kitajske ovitke ampak se mi zdi ta nilkin ovitek kar soliden za ta denar. Glede na to da je kamera na telefonih danes precej dvignjena se jo verjetno splača začitit...kar se tiče zaslona ga zaščitim z steklom (tudi aliekspres). Enkrat sem kupil enega bolj premium (panzer glass) pa je bila razlika precej očitna. Prst zelo gladko drsi po zaslonu pa še prstnih odtisov ne pobira.

Wolfie ::

Redmi Note 11 series officially confirmed for a January 26 global launch event

https://www.notebookcheck.net/Redmi-Not...
««
355 / 355
»
»»