» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
46 / 378
»»

antonija ::

Ja, redmi 3s pro ubistvu sploh ne obstaja, v imenu na topone bi moralo pisati 3s prime. Ampak tistole je 3GB/32GB verzija redmi 3s v belo/sivi kombinaciji.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

edi123 ::

http://www.ebay.co.uk/itm/Xiaomi-Redmi-...

za 171€ mislim da je dobra cena ali ima kdo kje ceneje? Drugač kar naročim

robertko ::

Killermode je izjavil:

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

Na TopOne nimajo Xiaomi Redmi 3s Prime White/Silver? Ali pozna kdo, kje ga dobit?
Jaz ga viidm na Topone kot "in stock".


Prime in pro ni isto...


In kakšna je razlika?

Matevzs01 ::

Tako, danes sem prejel RM3S Prime. Zaradi počitnic je trajalo dobrih 10 dni, ampak od momenta ko so dali na pošto pa do mene pa točno 3 dni. :)
Eno hitro vprašanje za začetek, naložli so mi MIUI 8, zadnjo developer verzijo kar mi je OK ;) Torej jezik sem nastavo angleški ampak a ve kdo zakaj mi pod Locale setting ne pokaže Slovenije? Vse drugo je samo nas ne. :)

lp

System ::

Ni nas :( Meni po vsakem rebootu prestavi na China...

Matevzs01 ::

aha :) ok, sej a ima kak vpliv na karkoli? če ne, pol mi je načeloma vseeno pa če piše da sem iz Avstralije :P

ledd ::

Mi lahko prosim nekdo odgovori, če je na tej povezavi verzija xiaomi 3s prime? Ter koliko je dodatnih stroškov ker je to iz Kitajske? Kaj izbrati kot opcijo dostave? (xiaomi-red-rice-redmi-hongmi-3s-3gb-ram-32gb-rom-qualcomm-snapdragon-430-14ghz-octa-core-50-zoll). Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ledd ()

antonija ::

edi123 je izjavil:

http://www.ebay.co.uk/itm/Xiaomi-Redmi-...

za 171€ mislim da je dobra cena ali ima kdo kje ceneje? Drugač kar naročim
Topone ima ceneje?

ledd je izjavil:

Mi lahko prosim nekdo odgovori, če je na tej povezavi verzija xiaomi 3s prime? Ter koliko je dodatnih stroškov ker je to iz Kitajske? Kaj izbrati kot opcijo dostave? (xiaomi-red-rice-redmi-hongmi-3s-3gb-ram-32gb-rom-qualcomm-snapdragon-430-14ghz-octa-core-50-zoll). Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.
Katere povezave?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

next3steps ::

ledd je izjavil:

Mi lahko prosim nekdo odgovori, če je na tej povezavi verzija xiaomi 3s prime? Ter koliko je dodatnih stroškov ker je to iz Kitajske? Kaj izbrati kot opcijo dostave? (xiaomi-red-rice-redmi-hongmi-3s-3gb-ram-32gb-rom-qualcomm-snapdragon-430-14ghz-octa-core-50-zoll). Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Poglej pod količino RAMa in količino internega spomina.
V navadni verziji 3S je 2GB/16GB, v Prime pa 3GB/32GB.

Iz tega kar si napisal, gre sklepati, da gre za Prime inačico.

edi123 ::

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

http://www.ebay.co.uk/itm/Xiaomi-Redmi-...

za 171€ mislim da je dobra cena ali ima kdo kje ceneje? Drugač kar naročim
Topone ima ceneje?


Kje imas belega prime na topone?

antonija ::

edi123 je izjavil:

Kje imas belega prime na topone?
Resno? :|

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

Na TopOne nimajo Xiaomi Redmi 3s Prime White/Silver? Ali pozna kdo, kje ga dobit?
Jaz ga viidm na Topone kot "in stock".

Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ledd ::

Stran kjer sem gledal je tale:
www.efox-shop.com/xiaomi-red-rice-redmi...

Pa še glede prejšnjega vprašanja. Koliko je dodatnih stroškov, ker je to iz Kitajske? Kaj izbrati kot opcijo dostave?

drugače pa katerega bi bolj priporočali od teh dveh spodaj?

www.efox-shop.com/xiaomi-red-rice-redmi...

ali

www.efox-shop.com/xiaomi-red-rice-redmi...

Za odgovore se že vnaprej lepo zahvaljujem.

next3steps ::

Na TopOne izbereš DHL poštnino, pride tam nekje 20-25 evrov (naj me nekdo poprav). S tem se izogneš carini in drugim dajatvam. Odvisno, koliko je si v vukojebini/v odročnem kraju plačaš DHLu še več. Se pa da rešiti problem tako, da pošiljko nasloviš na naslov, ki ni nastanjen v vukojebini (naj me nekdo popravi).
Ziher imaš kakšnega prijatelja ali družinskega člana, na katerega lahko nasloviš pošiljko.

edi123 ::

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

Kje imas belega prime na topone?
Resno? :|

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

Na TopOne nimajo Xiaomi Redmi 3s Prime White/Silver? Ali pozna kdo, kje ga dobit?
Jaz ga viidm na Topone kot "in stock".


https://www.aliexpress.com/store/produc...

12€ razlike... pa še zdaj nevemo če je Prime ali ne. Pod model piše: Redmi 3s Pro

next3steps ::

next3steps je izjavil:

ledd je izjavil:

Mi lahko prosim nekdo odgovori, če je na tej povezavi verzija xiaomi 3s prime? Ter koliko je dodatnih stroškov ker je to iz Kitajske? Kaj izbrati kot opcijo dostave? (xiaomi-red-rice-redmi-hongmi-3s-3gb-ram-32gb-rom-qualcomm-snapdragon-430-14ghz-octa-core-50-zoll). Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Poglej pod količino RAMa in količino internega spomina.
V navadni verziji 3S je 2GB/16GB, v Prime pa 3GB/32GB.

Iz tega kar si napisal, gre sklepati, da gre za Prime inačico.

antonija ::

edi123 je izjavil:

12€ razlike... pa še zdaj nevemo če je Prime ali ne. Pod model piše: Redmi 3s Pro
Redmi 3s obstaja v dveh razlicicah: ena z 2GB RAMa/16GB prostora in druga z 3GB RAMa in 32GB prostora. Ce hoces bolj zmogljivo imenovati Prime ali Pro je nacelno vseeno.

Ce mi pa lahko razlozis razliko med Redmi 3s pro 3/32GB in Redmi 3s prime 3/32GB bom pa zelo vesel.

EDIT: Recimo tukaj jima pravijo "Standard edition" in "High edition", lahko mu pa reces tudi Prime, Pro ali kaj drugega ce se bos bolje pocutil.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

edi123 ::

Res je samo za 10€ razlike pa rajsi vzamem iz anglije pa se oni garantirajo garancijo tak da...

antonija ::

Po katerem tecaju si pa pretvoril GBP v EUR? Ce placujes s paypalom upostevaj da so njihovi menjalni tecaji med najbolj oderuskimi.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

antonija ::

Pa tistale ebay stran ima napisnaih ogromno neumnosti... ekran ni 1920x1080, ROMi za redmi 3s temeljijo na androidu 6 (kar je nacelno vseeno ker MIUI pregazi razlike), itd. Ce je res kar pise dobis gor nek vedor ROM.

Pa probaj si desifrirat se tale stavek glede garancije:
"We are based in the UK, registered/verified locally under a UK Limited Company (see contact details) which means our customers are covered by the UK consumer Regulation in the event of a warranty claim not honoured, whereas non-UK sellers who are registered outside UK (China or Hong Kong) have no reporting and obligation"

Meni se zdi prodajalec sumljiv...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

HDvideo ::

No po dolgem čakanju sem dobil v roke mi5 prvi vtisi odlični. Imam pa en problem prodajalec ni namestil Global rom-a tako da sem se spravil zadevo reševat sam vendar mi ne uspeva najbolje ker nobena od teh metod kot kaže ne deluje več ker je xiaomi vse skupaj nekaj zaklenil. Ali je sploh še možno namestit Global rom brez odklepanja bootloader-ja.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

antonija ::

Ce imas gor nalozen uradni ROM (chinese ali globas, stable ali development) potem ne rabis odklepat bootloaderja.

Ce si pa kupil nekaj z vendor ROMom, potem pa odkleni bootloader in nalozi uradni ROM. Sej alhko potem takoj nazaj zaklenes, pa si spet na istem.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

klinker ::

edi123 je izjavil:

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

Kje imas belega prime na topone?
Resno? :|

antonija je izjavil:

edi123 je izjavil:

Na TopOne nimajo Xiaomi Redmi 3s Prime White/Silver? Ali pozna kdo, kje ga dobit?
Jaz ga viidm na Topone kot "in stock".


https://www.aliexpress.com/store/produc...

12€ razlike... pa še zdaj nevemo če je Prime ali ne. Pod model piše: Redmi 3s Pro


Ce je 3gb/32gb je pac Pro/Prime, 2GB/16GB pa navaden. Drugih pac nimas razen teh dveh, simpl.

Fif55 ::

Ali mogoče koga na redmi 3s moti, da ko nastavljaš glasnost vzame preveliko območje ? Prvi korak: mute, en korak višje je glasnost cirka 5+, nato 10... Ne gre 1,2,3... do recimo 30. Ampak od 0 do max v samo 7ih korakih, torej 0 prvi korak 1/7 od maksimalne glasnosti, 2/7, 3/7... 7/7.
Pri zvonjenju je ok, pri glasbi pa me moti. Če uporabim drug predvajalnik, bo tam verjetno šlo po več stopnjah ?

HDvideo ::

Gori je naložen uradni kitajski ROM samo mi ne rata z nobeno metodo spravit na global mi stalno javlja 'can't verify update'.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HDvideo ()

antonija ::

Se enkrat downloadaj ROM pa povej ce dela. Pa napisi tocno kateri ROM imas zdaj nalozen.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

lonewolf_ ::

Sem imel enak problem. Opravil sem postopek opisan na tejle strani, sicer sem vseeno (vsaj mislim) pred tem odklenil bootloader (po teh navodilih)

HDvideo je izjavil:

Gori je naložen uradni kitajski ROM samo mi ne rata z nobeno metodo spravit na global mi stalno javlja 'can't verify update'.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

HDvideo ::

Se pravi opcije brez da bi odklenil bootloader ni več ?
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Virjan ::

Ne bo ti delalo, isto sem mel jaz vceraj, ga bos moral flasnit.
Meni je ratalo z Miflash + navodila sicer za redmi note 3, ampak mislim da bi skoraj moral biti isti postopek zate.
S tem da sploh ne rabis odklenjenega bootloaderja.
Jaz sem naredil po teh navodilih : http://en.miui.com/thread-235865-1-1.ht...
Poisci po forumu, ce je kje za Mi5

klinker ::

HDvideo je izjavil:

Gori je naložen uradni kitajski ROM samo mi ne rata z nobeno metodo spravit na global mi stalno javlja 'can't verify update'.


Si pobral ta rom...
http://en.miui.com/download-303.html
...al keri drugi?

Meni je na R3Pro z global iz foruma javljalo enako napako, nato sem iz tu pobral in je slo skozi.

mimo ::

Vprasal bi samo koliko casa traja da Top-One nalozi ROM in preda paket DHL. ?
hvala
Lp.

vilonja ::

Se še komu zdi da je ta nova xiaomi naprava, ki bo predstavljena 12. oktobra zelo podobna slovenskemu izdelku chipolo, ki je svojo pot pred nekaj leti začel na kickstarterju?
http://en.miui.com/thread-379413-1-1.ht...


Ali ima ta slika sploh kaj veze z izdelkom, ki bo predstavljen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vilonja ()

next3steps ::

Sam je fora, da je zraven čipola na Kickstarterju svojo pot pričelo še xyz drugih enakih produktov.

HDvideo ::

klinker je izjavil:

HDvideo je izjavil:

Gori je naložen uradni kitajski ROM samo mi ne rata z nobeno metodo spravit na global mi stalno javlja 'can't verify update'.


Si pobral ta rom...
http://en.miui.com/download-303.html
...al keri drugi?

Meni je na R3Pro z global iz foruma javljalo enako napako, nato sem iz tu pobral in je slo skozi.



Probal sem rom iz te strani in ni bilo uspeha. Sem pa dobil postopek kjer rabiš nek posebn kabl je kdo že probal s tem.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

kumer ::

kateri polnilec, kabel priporočate za redmi 3, torej quick charge ipd ni potreben
rad bi samo zamenjal ta us polnilec ker mi gre na živce us to eu adapter...

kaj predlagate, blitzwolf?, kateri model?, prosim za link

hvala

LP

knap ::

Purported Xiaomi Mi Note 2 Leak Reveals Vertical Dual Rear Cameras
http://www.gizmochina.com/2016/10/11/pu...

Matevzs01 ::

Če odmislim počitnice so pri meni rabli 3 dni, da so odposlali in potem 4 dni da je prispelo. Mel sem edino nesrečo z temi njihovimi prazniki, ki so bili zdaj in je zato trajalo skupaj 12 dni. ;)

mimo je izjavil:

Vprasal bi samo koliko casa traja da Top-One nalozi ROM in preda paket DHL. ?
hvala
Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matevzs01 ()

knap ::

Xiaomi Re-Launches Mi Power Bank Pro: Adds Soft Protective Cover and Micro-USB/Type-C Cable
http://www.gizmochina.com/2016/10/12/xi...



Xiaomi Launches Mi Alarm Clock with Bluetooth Speaker Function
http://www.gizmochina.com/2016/10/12/xi...

scipascapa ::

Želja je kupiti 2GB/16GB zlati model REDMI 3S...nasveti?

Tole

https://www.aliexpress.com/store/produc...

pa jim rečem potem še
QUALITY CONTROL + Please install official Global ROM with OTA Update support

bo tako ok? vmes pa naredim mui account za odklep bootloaderja?

HDvideo ::

scipascapa je izjavil:

Želja je kupiti 2GB/16GB zlati model REDMI 3S...nasveti?

Tole

https://www.aliexpress.com/store/produc...

pa jim rečem potem še
QUALITY CONTROL + Please install official Global ROM with OTA Update support

bo tako ok? vmes pa naredim mui account za odklep bootloaderja?


Tako mu napiši ja bo ok, čeprav jst sm mu tako napisal in sm dobil 'sealed box'.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

antonija ::

Bootloader rabis odklenjen samo ce bos gor dajal neuradne ROMe (EU ROM, CM, itd.).

Po drugi strani pa cisto nic ne izgubis ce ze zdaj naredis racun in se rpijavis za odklepanje.

Mogoce lahko ze njih prosis ce ti lahko poleg vsega kar si nastel odklenejo se bootloader?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

miko22 ::

2.10.2016 sem naročil pri Top One telefon- Še do danes ga ni odposlal. Toliko o hitrosti.

roberto1 ::

Od 1-10 oktobra imajo neke nacionalne praznike, tako da takrat ne gre nič naprej. Sem videl banner na Top One sajtu na aliexpressu.
Lahko bi imeli kakšno opozorilo ob naročilu, to pa se strinjam!

lp

miko22 je izjavil:

2.10.2016 sem naročil pri Top One telefon- Še do danes ga ni odposlal. Toliko o hitrosti.
Someday never comes!

HDvideo ::

antonija je izjavil:

Bootloader rabis odklenjen samo ce bos gor dajal neuradne ROMe (EU ROM, CM, itd.).


To za nove modele od mi5 naprej ne drži več.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Matevzs01 ::

Jaz sem napisal točno tako in je vse štimalo (zaenkrat :P). Sem bil malo presenečen sicer nad tem da mi je namestil Global Developer ROM - MIUI 8, ampak vsaj nisem mel dileme ali že updatat ali ne, saj za global stable rom niso ravno dobri reviewi za tega developer pa so. :)

HDvideo je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Želja je kupiti 2GB/16GB zlati model REDMI 3S...nasveti?

Tole

https://www.aliexpress.com/store/produc...

pa jim rečem potem še
QUALITY CONTROL + Please install official Global ROM with OTA Update support

bo tako ok? vmes pa naredim mui account za odklep bootloaderja?


Tako mu napiši ja bo ok, čeprav jst sm mu tako napisal in sm dobil 'sealed box'.

bLoL ::

Vprašanje...
Če kupujete Redmi 3s. Zakaj ga enostavno ne kupite v slo. spletnih trgovinah ?
Recimo: Link
Bistveno dražji ni od kitajskih, če tam vračunaš davek + poštnina. Pa še slo. račun in garancijo imaš...

roberto1 ::

Mogoče imaš prav, vendar na efoxu danes naročen 3s 3/32 s poštnino stane 147€.
Če ti garancija toliko pomeni, seveda super - naročiš pri nas.
Meni osebno ne - plus tega bom vseeno moral flašat eu rom v vsakem primeru (če hočem imet Slo jezik), na efoxu mi odklenejo še bootloader, kar je dodatni bonus.
Pač kako komu ustreza.

Lp



bLoL je izjavil:

Vprašanje...
Če kupujete Redmi 3s. Zakaj ga enostavno ne kupite v slo. spletnih trgovinah ?
Recimo: Link
Bistveno dražji ni od kitajskih, če tam vračunaš davek + poštnina. Pa še slo. račun in garancijo imaš...
Someday never comes!

next3steps ::

bLoL je izjavil:

Vprašanje...
Če kupujete Redmi 3s. Zakaj ga enostavno ne kupite v slo. spletnih trgovinah ?
Recimo: Link
Bistveno dražji ni od kitajskih, če tam vračunaš davek + poštnina. Pa še slo. račun in garancijo imaš...

Dobavljivost ...

Matevzs01 ::

Točno tako, kot sta prejšnja dva odgovorila. :) Tukaj je cena za 3S varjanto enaka kot na kitajskem za 3S Prime (z vključeno poštnino). ;)
Rok dobave je praktično enak, garancije pa vsaj jaz še nikoli nisem unovčeval za telefone, za večino drugih stvari pa so več ali manj vedno našli razlog, da sem bil kriv sam. :)

bLoL je izjavil:

Vprašanje...
Če kupujete Redmi 3s. Zakaj ga enostavno ne kupite v slo. spletnih trgovinah ?
Recimo: Link
Bistveno dražji ni od kitajskih, če tam vračunaš davek + poštnina. Pa še slo. račun in garancijo imaš...

Matevzs01 ::

Še eno precej zanimivo vprašanje, ki mislim, da še tukaj ni bilo predebatirano. ;)
Torej procesor v Redmi 3S (Snapdragon 430) načeloma podpira Quick Charge 2.0, kar bi naj močno vplivalo na hitrost polnjenja v začetni fazi. Ampak tega (za marketing običajno precej zanimivega) podatka Xiaomi ne navaja/izpostavlja praktično nikjer, ve kdo zakaj je temu tako?
Prav tako, vsi ti testi na internetu ne kažejo bistvene razlike med originalnim poceni polnilcem, ki pride s telefonom in uradno certificiranim QC polnilcem, kvečjemu gre v prve pol ure za 2-4% razlike, pričakovati pa bi bilo vsaj 20-30%.

Kakšna ideja?

Zanima me predvsem, ker si bom nabavil nov polnilec (ta adapter, ki ga pošlje TopOne je tako grozno grd in nepraktičen, da bom dal še teh nekaj € :P) in me zanima če se mi splača kupiti dražji certificiran QC polnilec (katero znamko priporočate? pozna kdo kakšen 2in1 varjanto za stensko in avto vtičnico do 20€?) ali kupim normalen poceni polnilec (5V/2A)?

Hvala za ideje in podeljeno znanje/izkušje. :)
lp, M

Tomson ::

Stručkoti za odklep bootloaderja - Redmi 3S - I need some help pls!

Ergo, sledil vsem korakom na izberixiaomi, vse šlo lepo do koraka odklepa, ko je treba kliknit v MiUnlock v1.1 na Unlock. Začne s procenti, pride do 50% in napiše "Couldn't verify device". Na telefonu sem logiran v MI z telefonsko št. in na računalniku MiUnlock sem logiran s tel. številko. Preveril na i.mi.com in je telefon Online. Imam MUI Global Rom 7.3 Stable.

Where's the catch, and idea?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
46 / 378
»»