» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
379 / 379
»
»»

amacar ::

Dela AA brez problema ze od kar je izsel (Global verzija). Meni se sicer pojavlja bug pri aplikaciji messenger, da chat head obcasno obstane cez celi ekran in je potrebno force killat aplikacijo Messenger, ostalih bugov pa pri meni niti ni.

WizzardOfOZ ::

Fizikalko je izjavil:

A kdo lahko napiše real life izkušnje s Xiaomi 14? Ne T verzije, ampak original 14.

Imam. Ampak šele kak teden. Prej sem imel poco x6 5g.
Všeč mi je ker je manjši (bi bil še bolj vesel, če bi bil 5.5" in z istim hardwerom). Nisem opazil neke velike razlike proti pocotu.

Sam sistem dela. Zaenkrat brez napak tako navigacija, obd2 programi in mobilna banka (nlb in nkbm). Plačevanje z nfc iz google walet tudi deluje.


Edini problem sem imel ob updejtu. Če imaš kak custom launcher (jaz imam MS launcher) ga je dobro odinštalirat kadar je kak update sistema, ker se sistem ne zna nazaj postavit. Sem šel v safe mode, odinštaliral launcher in naredil update, pa je šlo brez problema. Ampak to je znan problem na vseh xiaomijih (tudi poco x6 ima isti problem)

Če ga boš z enkratnim zneskom kupil, ga imajo v italiji Media World za 859€ polna cena brez vezave. Jaz sem ga vzel tam. Pri nas je polna cena brez vezave 1099€.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

ZveeZ ::

A ni 12/512gb 659€ na amzn.it?

https://www.amazon.it/Xiaomi-14-12-512G...

WizzardOfOZ ::

Danes ja, ko sem ga kupoval je bil dražji.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

sbawe64 ::

Fizikalko
Kaj bi rad od telefona ? Poco F6 je zate premalo ? In kaj recimo manjka galaxiju s23 ? https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy...

https://www.gsmarena.com/xiaomi_14-revi...

Only worry is :::
1) battery life / heating
2) lens fogging issue (quality control issue)


Own a Xiaomi 14 for a couple of weeks now. 2 major complaints.
1. Becoming hot quickly when using Android auto. On a hot day I can get the message that the phone becomes too hot within the hour.
2. Bluetooth. Man, this sucks so badly. Every time the phone rings, it is at first set to the handset instead of the connected earphones. Or when I have it connected to the car, it does not automatically switch back to the earphones for media playback. Aldo, there is no easy way to change this, so I have to switch bluetooth off and on to make it it connect and use the currently connected devices.

Pišejo tudi, da ima neustrezno hlajenje, sploh če igraš igre začne throtlati.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

WizzardOfOZ ::

Hlajenje: Xiaomi IceLoop system

To naj bi bilo "vodno" hlajenje?
What is an ice loop cooling system?
A typical ICE cooling system consists of four main components: a coolant, a pump, a radiator, and a thermostat. The coolant is a liquid that circulates through the engine block and the cylinder head, absorbing heat from the combustion chambers and the metal parts.29. mar. 2023
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

sbawe64 ::


od 4:55
Ko doseže ? 50°C spusti takoj pedal iz gasa do konca (iz 100 na 0%).

Edino če daš v Perfomance mode.


Recimo poleti na plaži ne tako neverjeten scenarij (ni potrebno, da tam gejmaš nekje pod senčnikom).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

WizzardOfOZ ::

Sicer ne igram igric, android avto pa čim ga priklopiš, štarta google maps. Ampak se ne segreva nič bolj kot ostali telefoni.

Segrel se pa je, ko je bil boost pri filanju baterije. 90W polnilec ima zraven in je baterija od nule do 100% nafilana v manj kot uri. Jaz sem ta boost izklopil, ker se itak ponoči nafila lahko v daljšem obdobju in sedaj se ne segreva več toliko ob polnjenju.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Fizikalko ::

Kaj pa je s tem meglenjem leč? Kao vlaga pride notri, slab quality assurance. Ima kdo ta problem?

WizzardOfOZ ::

Jaz še nisem zasledil, da bi se leče zarosile. Je pa tudi luknjica na dnu zaščitnega stekla kamer, tako da je to narejeno, da se odrosi hitreje. Če se pa zabaše, pa verjetno ne more vlaga ven in se bo rosilo. (Ali pa je mogoče ravno ta luknjica problem???).

Tukaj se jo vidi (spodnji desni kot zaščitnega stekla kamer):



Rešitev (ker naj bi se telefon itak pregreval):
The vapour formed in mobile camera can be removed by running intensive tasks on phone to heat it up.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

««
379 / 379
»
»»