» »

SKY3000

SKY3000

Ashrack ::

Alikdo ve kaj je to, bolj podrobno. Bil sm tam in mi je mudel govoril same lepe stvari za zasluzek denarja... Zato me pa zanima ce kdo od vas ve kok je od tega resnice?
....

Predator ::

a je to spet kakšna takale traparija?

nuclear ::

pa to je tk sux ej! brezveze nč od tega ne dobiš, ko si povlečeš od njihove strani program(110KB), dobiš virus celo gor ko ga zaženeš...:D bedaki...
Asus G14 2023 - Ryzen 7940HS - 32GB DDR5 - GeForce RTX 4080 - 990 PRO 4TB

frenk ::

al je biu to mogoče kšn starejši možak z daljšimi lasmi pa dost velik??:\ ...tak je biu un k sm jest pršu u sky3000...al je še kr v wtc??...men je tud lepe stvari govoru...dej mau več povej da vidm kašn je biu tvoj obisk:D

Sid Izprijeni ::

Brez dela ni jela, so govoril že naši stari...
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Ashrack ::

Frenk

Tocno tako. Sam lepe stvari je govoru,bla bla bla. Pa kr ene pogodbe za podpisvat... Pol je pa začel že neki o članarini 1200SIT sam nism nc plaču k morm še mau premislt o tem... Kakšne si meu ti izkušnje znjim?
....

Sid Izprijeni ::

Dej ne ga srat, Big Daddy!

To je piramidni špil in tukej ni kaj premišljevat. Parklje stran, če ne bi rad bil ob keš!
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

frenk ::

Big Daddy: jah jest sm biu pr nemu pa sva mau debatirala o tem kva znam in kva bi delou, pa sm mu reku, da se mislm začet ukvarjat z wireless tehnologijo pa je reku, da bi on tud use svoje računalnike omrežu itd, poj mi je dou še nekj za izpolnt in reku da me bo poklicou...ja pa še reku je, da že nekj projektou laufa in da me bo probou nekam zravn vštult...seveda poj ni blo ne duha ne sluha...okol plačila je pa reku, da od začetka bi blo bl mau, če bi pa stvar zlaufala pa tud več...to je bla ta moja štorja:D

Ales ::

Mi smo imeli s tem podjetjem slabo izkušnjo (neplačan račun za postavljeni strežnik v pisarni, razni izgovori, itd.). V glavnem, vse skupaj bolj mizerno. Če že nimate kaj boljšega za počet kot zgubljat čas tam, bodite vsaj zelo previdni da poleg časa ne zgubite še kaj.

frenk ::

:D :D :D ...men se je pa tip hvalu kva ma dobre računalnike pa še reku je al da bo enga še dobu al da ga je lih dobu...en p4 pomoje da 2.4G al nekj tazga:\ :D

Svizc ::

Heh... btw: Ta isti tip o katerem je govora je tisti nesojeni lastnik blagovne znamke "Siol" in ki se že pripravlja postati konkureca siolu http://www.sloveniaonline.com :D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Svizc ()

BaRtMaN ::

frenk: Vsaj folding bi mu podtaknil! >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

frenk ::

bartman: je meu tolk mejhno pisarno da bi me kuj dobu...pa še nč nism biu za compom...samo u fotelu:)

undefined ::

There's no such thing as free lunch. :)

Ashrack ::

men je mudel prjavlu d je kao on pravi lastnik SIOLa! ps. A je kdo opazu njegovo velko busko nek na sredi glave.
....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vegova tehnična gimnazija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
11420217 (18477) STASI
»

CD-R mi unič use CD-je !!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201252 (912) boštjan
»

Čudne temperature?! (Epox8rda+ & MBM)

Oddelek: Navijanje
171280 (1106) OwcA
»

Moje mašinca...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
453053 (1991) lukslo
»

Vaše izkušnje z Mlacomom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695722 (4015) Roadkill

Več podobnih tem