» »

Prenosnik se samodejno resetira

Prenosnik se samodejno resetira

mihecpegec ::

Pozdravljeni,

prosim za pomoč.

Moj prenosnik HP G6 se naključno (lahko po 10sekundah ali pa po 2urah) resetira in takoj nazaj prižge (potem lahko deluje in se spet resetira, dokler ne deluje) in ne vem več v čem bi lahko bil problem. Ugaša oz. resetira se tako na bateriji kot priključen na elektriko (brez baterije).

V BIOS sem preveril tako Hard Drive - fast test kot tudi Memory test, oba sta bila OK.
Nimam občutka, da bi se pregreval (saj se lahko resetira oz. ugasne čisto hladen), medtem ko drugič deluje normalno pod polno obremenitvijo brezhibno. Star je dve leti in je malo izven garancije.
OS je Win 10. BIOS je na zadnji verziji. Je kdo imel morda tak problem? Ali imate kak predlog?

AC_DC ::

Prvo tole
http://www.eightforums.com/tutorials/51...
Disable Automatic Restart on System Failure

mihecpegec ::

@AC_DC: Sem izključil avtomatsko resetiranje.

Prenosnik je deloval brezhibno, baterije je še bilo cca. 35% potem pa sem ga priključil na elektriko in po cca. 20 sekundah se je na prenosniku pojavil BSOD (čisto za kratek čas in se samodejno resetiral, tako hitro da ni pokazalo error kode). Lahko kako dostopam do teh podatkov oz. zakaj se je resetiral?

+Računalnik deluje tudi na elektriko (z in brez baterije), čisto naključno se resetira (se mi pa zdi, da vseeno pogosteje, ko je priključen na AC).

AC_DC ::

mihecpegec ::

Ne vem zakaj ni zabeležen tale zadnji crash...



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterija na prenosniku se ne polni

Oddelek: Pomoč in nasveti
346146 (3807) ziciko
»

nenadno ugašanje in prižiganje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
12873 (819) Unknown_001
»

Prenosnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
143194 (2753) Pyr0Beast
»

Nasveti glede baterije za prenosnik HP

Oddelek: Strojna oprema
166135 (5917) T0RN4D0
»

Baterija za prenosnik & kalibriranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
51841 (1685) StratOS

Več podobnih tem