» »

Vam banka zaračunava vodenje kartičnega računa?

Vam banka zaračunava vodenje kartičnega računa?

1
2
»

Tody ::

To ni res. Sem se zdele prijavil in ko sem napisal country or residence Slovenia, mi je poslalo email da trenutno sem na čakalni listi. Da se pa o tem lažem pa nevem...

matobeli ::

No pač, "must have residential address in A or G"

A to rabiš več kot 1x?

WildChild ::

Ja pač daš začasni naslov avstrijski oz nemški kje je tu problem? Maš strica/teto tam in ti oni naprej pošlejo v Slovenijo...

Če izgubiš oz ti ukradejo kartico, ti zastonj pošlejo na un naslov novo kartico.

----
Vsaj prek invajtov ni nobenih problemov bilo :)
in da mood

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

WildChild je izjavil:

Ja pač daš začasni naslov avstrijski oz nemški kje je tu problem? Maš strica/teto tam in ti oni naprej pošlejo v Slovenijo...


krneki...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

WildChild ::

Ja krneki se strinjam, glede na to, da pošiljajo v Grčijo... Jim mora več ljudi pisati, da še v Sloveniji odprejo za tiste, ki nimajo kontaktov v drugih državah.
in da mood

karafeka ::

Tudi http://easybank.at je nekaj podobnega kot sparkasse. Če ti gor nakazujejo plačo ali pa imaš povprečje na mesec 2500€, imaš vse zastonj. S tem, da moraš it na Bawag banko in se tam legitimirat.

sodnicaN ::

WildChild je izjavil:

Jaz pri https://number26.eu/ ne plačujem nobenih stroškov vodenja, tudi ne plačujem provizije za dvige iz bankomatov, plačvanja položnic. Tudi za ponovno pošiljanje kartice mi ne računajo nič. Aja, pa sam si nastavim, če želim omejitev plačvanja v tujini (in doma) tako z mastercard kot maestro, prav tako tudi za online plačvanje... Aja lahko dobiš master card in navadno maestro za 0€.

sem šel zanalašč probat pa itak iz slo ne dela tko da bi lahko dodal v post da nas ne podpira

pa kako se registriraš

mislim če je treba pošiljat kake bederije kot so slike dokumentov pa to

mail, ime, telefon

ostalega na rabijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sodnicaN ()

WildChild ::

Še enkrat. Če si iz Slovenije se lahko registriraš. Potrebuješ invajt od tistih, ki ga že imajo. Ko dobiš invajt pa se opravi video konferenca, ki služi tudi kot pogodba v EU. To lahko opraviš preko pametnega mobilnega telefona ali spletne kamere. Seveda moraš imeti delujoč mikrofon in pri sebi osebni dokument tako kot pri vsaki drugi banki. Še preden pa opraviš video koneferenco, ki traja cca 5 minut te pri registraciji vpraša za vnos naslova za obveščanje, ki mora biti nekje v Avstriji oz Nemčiji Grčiji,... kamor pošlejo master kartico ali/in maestro. Ne potrebujejo tvoje mobilne številke. Sploh ne potrebuješ pametnega telefona, ker lahko vse preko spleta urejaš...

Drugače si pa preberite na njihovi strani.
in da mood
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19053160 (2683) cortez
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19452308 (29043) MrStein
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228805 (23170) šernk
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615703 (13557) ...:TOMI:...

Več podobnih tem