» »

cubot ali xiaomi

cubot ali xiaomi

falotka ::

odločam se za nov mobi, nagledala sem si po specifikacijah na coolicool.com tri telefone, ki se mi zdijo cenovno dostopni in ok glede na specifikacije, vendar ker se na to ravno ne spoznam, bi mi vseeno prišel prav kak nasvet oz.predlog pri izbiri...
gledla sem pa:
CUBOT X 15 (132e)
XIAMOI REDMI HONGMI NOTE 2 PRIME (175e)
XIAOMI RED RICE REDMI HONGMI 3 (155e)

Zdej specifikacije se mi zdijo tu tu, razen pri kapacitete je opazna razlika med Cubotom (2750mAh) in Xiaomi 3 (4100mAh).
Telefon pa rabim za klicat, smsi, fb, net... pa tu in tam kake aplikacije :)

hvala...

broken/link ::

najhitreje boš dobila odgovor v tej temi:
Nakup kitajskega mobilnega telefona

falotka ::

hvala :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Power Bank za telefon/tablico (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
37291451 (20321) Karen
»

Sony telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9019319 (13486) zuz3k
»

Baterije v pametnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8118566 (13103) louser
»

Samsung predstavil Galaxy Note8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9834685 (30677) Ishmael
»

Xiaomi, Oppo ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
82049 (1704) Lengas

Več podobnih tem