» »

Pregled delovne dobe

Pregled delovne dobe

hmm23 ::

Zdaj ko se delovna doba beleži elektronsko, kje lahko to pogledaš? Vem, da lahko pregledaš zdravstveno zavarovanje ampak ali lahko online pregledaš svojo delovno dobo?

fosil ::

Imaš eZPIZ, če lahko kje to preveriš, je to tam.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Yohan del Sud ::

Šel preverit to enkrat poleti na spiz osebno. Ena teta takoj levo za recepcijo je zaposlena, da (najbrž) samo to dela. V 2 min sem imel izpisek. Sem poguglal prej in (še) ni bilo na voljo v e-obliki (ali pa nisem bil dosti vztrajen).
www.strancar.com

hmm23 ::

Yohan del Sud je izjavil:

Šel preverit to enkrat poleti na spiz osebno. Ena teta takoj levo za recepcijo je zaposlena, da (najbrž) samo to dela. V 2 min sem imel izpisek. Sem poguglal prej in (še) ni bilo na voljo v e-obliki (ali pa nisem bil dosti vztrajen).


Na eZPIZu pokaže tudi del. dobo (leta,meseci,dnevi), ampak ne piše nič prispevkov (ali pa samo meni tako kaže, ker npr. nimam še polnega leta del. dobe)?

Ko si šel osebno, ti je na izpisku pisalo tudi prispevke ali samo del. dobo (leta,meseci,dnevi)?

Yohan del Sud ::

Bemtiš, iščem ta pildek po arhivu že pol ure pa ne najdem. Mislim da oboje. Samo moraš prav brat.

Ampak moja izkušnja je bila taka. Za na zavod za nezaposlene sem za nadomestilo rabil tudi dokument o delovni dobi. Na zpizu so mi jo priznali 15 let in 1 mesec, na zavodu pa 14 let in pol. To je razlika, ker v prvem primeru mi bi pripadalo ene 1200 eur odškodnine (plačane zavarovalnine) več. Se šel kregat na njihov pravni oddelek, kjer so mi lepo razložili, da v mesecih razlike, ko sem zgolj samostojno plačeval pokojninski sklad (1997-98) ni bila vključena zavarovalnina za primer brezposelnosti ...
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali lahko delodajalec preveri kandidata za zaposlitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8813533 (9915) harmony
»

Delovna knjižica

Oddelek: Loža
163515 (2768) Cowboy6
»

Denarno nadomestilo po poteku pogodbe

Oddelek: Loža
82626 (2317) val46
»

Izpisek dosedanje delovne dobe

Oddelek: Loža
2435321 (30214) St235
»

upokojitev

Oddelek: Loža
84135 (3864) luli

Več podobnih tem