» »

Prebrat DIsketo compresirano s starim STACKERJEM

Prebrat DIsketo compresirano s starim STACKERJEM

MUC ::

Torej, našu sem 10 let staro disketo, ki sem jo pred 10 leti zakompresiral s Stackerjem. Nanjo sem spravil ogromno dokumentov, ki sem jih pisal še s starim MS Word for DOS.

NAredil sem si DOS 6.22 sistemsko disketo in bootal. Dam noter disketo s stackerjem in jo prebere. Goor je stacker.exe, ki ga poženem in on se naloži, potem pa prebira image, pa reče ERROR - exec failed.

Kje je fora. Je DOS preveč nov, ima kdo še stacker.exe , če jo moja verzija prestara. Ima kdo kakšno drugo idejo, kako dobit dragocene podatke s te diskete.

BTW, disketa nima bad sektorjev, ker sem jo repliciral z disk kopijem in je celo prebral brez napake.

HELP!

Binji ::

Na internetu najdes vse - od DOSa 1.0 do Stackerja. Kje je to pa bos moral sam najti
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

MUC ::

iskal sem 20 minut z googlom in Stackerja žal ne najdem.

Rabim pomoč!

Cokolesnik ::

hmmmmmm
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Cokolesnik ::

S stackerjem v katerem DOS-u si jo napravil? Mogoče pa si jo napravil s stackerjem iz DOS-a 5 in ima stacker v 6.2 probleme. Probaj se to spomnit, pa bomo videli kako naprej.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

MUC ::

Probal sem MS dos 6.22, DR dos 6 (verjetno sem mel tega), WIndows 95, .. vse isto.


Zdej ne vem, kaj je narobe.

Volume file dolg 1.44 MB je kot kaže OK, in sem ga prenesel lahko iz diskete, ter podvojil disketo .. torej disketa je OK.
Možno je, da je stacker.exe okvarjen . možno od virusa ?! ne vem ... zato em zanima, če ima kdo stacker.exe kje .. na ntu ga jest ne najdem namreč.

Cokolesnik ::

Pošli mi mail, kamor ti lahko pišem. Moj naslov najdeš, če klikneš na moj nick in povezavo Osebno.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

BigWhale ::

Ce imas linux lahko disketo brez problema prebers s tole zadevo...

DMSDOS filesystem driver, podpira drivespace, double space, stacker diske... Bere pise, vse kar ces... :)

PS: Kateri lolek ti je sploh rekel, da das stacker na disketo? En sam bad sector, pa gre cela disketa v franze... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 3.x na smetišče zgodovine

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
495993 (3527) Bistri007
»

Oglas na bolhi ... Povečajte velikost vašega trdega diska!

Oddelek: Loža
142165 (1252) Azrael
»

High-end ohisje?

Oddelek: Kaj kupiti
302091 (1395) Primoz78
»

veliko ohisje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
944818 (3074) boštjan
»

Kateri DOS?

Oddelek: Operacijski sistemi
131319 (1149) TheHijacker

Več podobnih tem