» »

msi kt7pro2a

msi kt7pro2a

tec ::

Kupujem novo plato in proc. Proc sem si zbral durona 700(pac ni denarja za kej vec). Zanima me pa kaksna plata bi bila primerna, tudi cenovno. Slisal sem za plato omenjeno v naslovu, pa me zanima kaksne so vase izkusnje z njo?
Hvala

lp
discotec

OZZY ::

Raje vzemi novo plato msik7t turbo (z ali brez raida). Ima gor novejši čipset kt133a. Cena pa tud ni toliko višja. Jest mam msi k7tpro2 pa sem zelo zadovoljen.

ChiefThunder ::

Jz bi ti tud priporočiu MSI k7T turbo.

Jolando ::

se strinjam

disco ::

Hvala lepa vsem trem.
Vendar sem se raje odlocil za Abit KT7A + Duron 800. Dobri ponudbi se tezko uprem:\

lp
discotec

]Mr-Six[ ::

Dobra odlocitev! Jst sem kupil MSI k7t pro2a in sem mel z njo same probleme..namrec vedno, ko sem przgal comp mi je kr en multiplier vrgl (5 ponavadi) in je blo treba po ene 3× it v bios in save in spet dokler pac ni delalo na 9.5. Sem bral, da je imelo veliko ljudi z omenjeno plato te probleme (na www.overclockers.com ..tuki tudi pise kako sploh dat na zeljeni multiplier). 2. problem: ob gledanju divixa mi je kr ene errorje zabijal...blue screen, reset, al pa samo freeze pac (in to vsakih par minut <- zgubis zivce)..ce sem gledal iz cdroma je delalo normalno, malo bolje pa je bilo ce sem nastavil AGP driving value na E7.
Ko sem probal ze vse, za pomoc vprasal ze po vseh boardih (nihce ni znal povedat 0) in se vedno ni delalo, sem plato zamenjal za ABIT kt7a in seka! Proc dela na 1ghz (na msi ni slo nad 988 (z novim biosom samo do 970)) in niti enga problema se nisem imel z njo...Uglavnem -> MSI k7t pro2a <- apn plata (al sm mel pa samo jst tako nesreco z njo:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja MSI K7T Turbo s AMD T-Bred!

Oddelek: Strojna oprema
101602 (1494) BARBOM
»

Dejte mi povedat za MSI KT3 Ultra za Rame!

Oddelek: Kaj kupiti
7973 (863) VASkO
»

ATHLON ali DURON

Oddelek: Kaj kupiti
201575 (1291) olta
»

Kaj kupiti? Duron

Oddelek: Navijanje
91397 (1250) msmiha
»

SOCKET A mamaplata

Oddelek: Kaj kupiti
101550 (1413) OChack

Več podobnih tem