» »

Dejte mi povedat za MSI KT3 Ultra za Rame!

Dejte mi povedat za MSI KT3 Ultra za Rame!

Pat_MaGroin ::

Oj!

Svojo MSI K7t Pro2 mi je crknu pomnozevalnik in izbrat morm drugo plato pr megahitu. Ktero od MSIja nej vzamem. Je pa shit, ker mam SDR rame. Al vzamem ddrje, pa kero plato?
lp

chucki ::

ja vzami plato od MSI........naj pa ima čipovje via 266a ali via 333................glede rama........DDR je bolši! če maš denar ga kupi!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Pat_MaGroin ::

Ok, odlocu sm vzet KT3 Ultra. A kdo ve. Ce tvoje plosce ni vec na ceniku, kako ti pol ocenijo plosco, ce hoces drugo vzet? Nekje sem prebral, da KT3 Ultra podpira SDR rame? mal mi je sicer cudno, a je res to?
Vsak komentar/nasvet/informacija dobrodosla.
lp

VASkO ::

spreminjanje pomnozevalnika na MSIjkah ni najbolje implementirano, zato raje kupi katero drugo plato in ne MSI

problemi so na vseh serijah od K7T Pro 2A (KT133), K7T Turbo (KT133A) in sedaj se K7T Pro2 kot sam pravis - s plato pa ni nic narobe, ne vem, ce ti jo bodo menjali

Pat_MaGroin ::

Vasko: kok ni narobe, ce ne dela? Sem mel ze z eno plato to. In so mi jo menjali. Zdej je hec, ker kolebam med turbo2 in kt3 ultra. Mogu bi ddr kupt za kt3 ultra;(. Turbo2 pa po eni strani tudi podpira xp2000+ in vec.
Sux vse skup:-)

VASkO ::

kolega ima tudi turbo plato pa mi z DOLOCENIMI BIOSi ne dela spreminjanje mnozilnika, plato je veselo nesel na servis in mu je niso menjali, ker s prvim BIOSom vse lepo dela - zakljucek: zakaj bi MSI menjal za MSI?

Pat_MaGroin ::

Vasko: sem klical in so rkeli, da bojo menjal. Kaj naj vzamem pri Megahitu druga kot MSI, pa da ma SDR podporo, pa XP podporo?
lp

VASkO ::

ne vem, ce je na turbo2 problem odpravljen, potem bi ti predlagal, da jo kupis, drugace pa abit KT7A tudi stane samo 32 jurjev. drugace pa mislim, ce kupujes novo plato, se ti ne splaca kupit za SDR, v tem primeru kupi rabljeno.

ce bojo pa menjali pa se probaj zmenit za turbo2, mislim, da nima problemov z mnozilnikom (ce sem prej kaj drugace rekel, sem se mogoce zmotil)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja MSI K7T Turbo s AMD T-Bred!

Oddelek: Strojna oprema
101599 (1491) BARBOM
»

Razlika med DDR pc2700 in pc2100

Oddelek: Kaj kupiti
101379 (1200) SlaveMaster
»

Matična za AMD z SDR ramom ???

Oddelek: Kaj kupiti
221536 (1196) BustA
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382114 (1458) Enzo77
»

Kaj kupiti? Duron

Oddelek: Navijanje
91397 (1250) msmiha

Več podobnih tem