» »

Xerox phaser 3010 in Win 10

Xerox phaser 3010 in Win 10

tomazek9 ::

Pozdravljeni,
Pred kratkim sem si namestil na računačlnik win 10 in office 16. Sedaj imam pa problem pri tiskanju in siccer javi mi napako v tiskanju. Driverji so inštalirani ampak za win 8.1, ker novejših ni. Printer je zaznalo med napravami - sem ga s pomočjo driverja ročno zaznal, ampak tudi po končani namestitvi driverjev mi je ponudilo tiskanje "poizkusne strani", ampak enak problem kot pri tisanju wordovih, ter ostalih dokumentov. Preizkusil sem tudi na drugem računalniku ampak, imam tudi tam žal win10 in je bil problem enak. Prej mi je na win 8 in 7 delovalo povsem normalno.

amacar ::

Meni dela na win10 ta printer.

tomazek9 ::

Kak si samo priklopil in ti je sam zaznal kakšne driverje al kaj?

Tole mi javi:
 Slika

Slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomazek9 ()

amacar ::

Ne, ni samo zaznalo driverjev. Potegnil sem za 8.1 s spleta, ter inštaliral, ampak po inštalu driverjev tiskalnika ni zaznalo. Šel sem v device manager, ter pod nezaznano napravo (ta printer), dal posodobi gonilnike, ter izbral ročno izbiro, za iskanje pa sem dal v mapo kamor je driverje inštaliralo (privzeto je C:/xerox). Po tem je delalo bp.

win64 ::

amacar je izjavil:

Ne, ni samo zaznalo driverjev. Potegnil sem za 8.1 s spleta, ter inštaliral, ampak po inštalu driverjev tiskalnika ni zaznalo. Šel sem v device manager, ter pod nezaznano napravo (ta printer), dal posodobi gonilnike, ter izbral ročno izbiro, za iskanje pa sem dal v mapo kamor je driverje inštaliralo (privzeto je C:/xerox). Po tem je delalo bp.

Lahko potrdim, da je tudi pri meni po tem postopku delalo normalno.

Mimogrede, se še komu avtomatsko izklaplja ta printer po nekaj časa neaktivnosti(fizično stikalo zadaj).

tomazek9 ::

"Windows je ugotovil, da je programska oprema za napravo posodobljena"

amacar ::

Poskusi v upravitelju naprav še enkrat pobrisati driverje in odstraniti printer, ter ponovno dodati gonilnike.

win64, glede ugašanja ne vem, ker je večino časa ugasnjen, priklopi se le ko se kaj printa (printer uporablja samo punca).

d4vid ::

Meni se pravtako ugaša. V w10 nisem mel tezav, sem pa v ubuntu naredil skoraj doktorat da je zacel tiskat, pa se kar nekaj narobe, ce dam tiskat dokument s vec stranmi, se za vsako stran ustavi in ponovno zazene. V windows pa dela bp in šibajo strani, da jih komaj lovim. Proti inkjetu ki sem ga imel prej je res vredu tiskalnik. Ppgresam sicer skener, ampak ga imam na prejsnjem HP c4280. Mal bolj zamudno je, ampak se da prezivet.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

radmannsdorf ::

ta printer ima avtomatsko ugašanje po par urah.

tomazek9 ::

d4vid tudi jaz sem mel na prejšnem računalniku problem, da sem natisnil lahko samo 3 strani, in sem ga moral ponovno uganiti in prižgati :)
Ampak sedaj še vedno nisem rešil zgoraj omenjenega problema.

win64 ::

Sem imel problem, ko mi je po vsaki natisnjeni strani začela utripat luč in ni printalo naprej. Če sem stisnil gumb na printerju mi je isto stran še enkrat sprintalo.
Rešil sem pa tako, da sem izbrisal printer in ga na novo dodal.

BCSman ::

Nazadnje, ko sem s xeroxom 3010 sprintal 15 strani je postal ekstremno vroč na vrhu, da se niti roke ni dalo držati na površini. Zasmrdelo je tudi po zažganem. Sprintalo je normalno. Se bliža njegov konec?

BladE_ ::

Meni dela na PCju in prenosniku(sestri) z win10 brez kakršnihkoli driverjev, plug&play... Sprintali pa smo že, kar precej pa nikoli problema...
Akcija - Reakcija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skener (KYOCERA) ne dela v večini programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
191463 (893) Nejcos
»

Win10 driver mi ne pusti tiskati, ker nimam originalnega tonerja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
5913 (635) mat xxl
»

starejši printer: konica minolta 190f na win 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
5735 (573) konspirator
»

UEFI ali Legacy (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6310065 (8602) solatko
»

HP tiskalnik v mreži, kako?

Oddelek: Omrežja in internet
132302 (2129) Enterprise

Več podobnih tem