» »

Kaj se odločit

Kaj se odločit

valo77 ::

Pozdravljeni, imam eno vprašanje kmalu se bom moral odločit kam it naprev v sredno šolo in nevem ali bi šel računalniško 3letnl ali elektro 3 letno?. Mene zanima za računalniško 3 kaj bk dobil službo ali kako to? Prosim za kakšne nasvete. Hvala lp.

mikojan ::

Z racunalnisko ne bo sluzbe. Z elektro pa lahko da bos delal na gradbiscih.

shadeX ::

Ne razumem teh vprašanj. Če se sam ne moreš odločit, zakaj misliš da bi mi izbrali boljšo odločitev od tebe?

Izberi tisto kar te veseli. Služba je povsod, če si dovolj zagnan.

Buggy ::

shadeX je izjavil:

Ne razumem teh vprašanj. Če se sam ne moreš odločit, zakaj misliš da bi mi izbrali boljšo odločitev od tebe?

Izberi tisto kar te veseli. Služba je povsod, če si dovolj zagnan.


predvsem pa te srednja sola, ko se sam ne ves kaj bi sam s sabo ne bo definirala. Formlna izobrazba dandanes izgublja na pomenu, sploh pri teh novodobnih google solnikih in diplomantih za 500EUR.

Pokazati moras kaj znas, to bos pa najlazje dosegel tako, da bos sel studirat smer, ki te veseli in zanima ter bos ob tem uzival in morda se svoj prosti cas posvetil temu, da raziskujes stvari, ki te zanimajo se malo globje.

Preveri morda se kaksen profil od potencialnih izbir se kaj rekrutira lokalno in kaksne opcije imas glede zaposlitve v tej branzi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Finančna Matematika (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5012134 (9371) neverlucky
»

Kaj se mi splača učiti?

Oddelek: Programiranje
426462 (3551) adhoc
»

Kaj je boljše strojna ali elektrotehnična fakulteta?

Oddelek: Šola
235512 (4687) S4ul3
»

Tehnik računalništva - punca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13332467 (27955) Double_J
»

FRI vs. Ekonomska fakulteta - Poslovna informatika

Oddelek: Šola
3613581 (7621) barb99

Več podobnih tem