» »

Najem avtomobila

Najem avtomobila

McMallar ::

Pozdravljeni. Konec marca pridemo z druzino v Slovenijo in bi rabil Rent-a-car za 9 dni, najraje tako - da prevzamem in vrnem avto na Brniku. Ima kdo izkusnje z firmami v Sloveniji in lahko katero priporoci? Recimo, da cena najema ni glavni faktor ampak se mi bolj gre, da nimam z najemom nobenih tezav.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Smurf ::

Jaz bi uporabil enak algoritem kot v tujini. Gres na kaksno stran kjer ti poiscejo cene vecih ponudnikov (http://www.rentalcars.com), vpises kraj, cas, avto in dobis ponudnike. Imas skorajda vse mednarodne ponudnike tudi pri nas.

McMallar ::

To sem ze gledal in so cene tam-tam med ponudniki. Bolj me zanimajo izkusnje s posameznimi ponudniki - ali je mogoce kaksen ki bi se ga bilo dobro izogniti.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Smurf ::

Jaz imam ok izkusnje z enterprise, europcar in hertzom, ampak ne v Sloveniji. Pri europcar mi je ze uspelo razbiti avto na Siciliji, pa niso nic kompliciral (sem pa imel zavarovanje).

jusv ::

Imam izkušnje z europcar. Sicer so v glavnem pozitivne, le da so si dodaten dan zaračunali. A so po posredovanju vrnili nazaj na kartico.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

AndrejO ::

Enkrat uporabil Sixt. Brez posebnosti. Osebje normalno, avto je bil čist brez znakov zanemarjanja. V 5 dnevih, kolikor sem ga imel, nisem imel nobenih težav. Po želji lahko dokupiš zavarovanje brez odbitne franšize (s klasičnimi omejitvami!), da se med dopustom ne rabiš sekirati pri parkiranju na kakšnih večjih parkirnih mestih (Slovenci smo očitno nesposobni tega, da ne bi z vrati butali drugih vozil na čisto slovenski preozko zarisanih parkirnih mestih).

McMallar ::

Hvala za info.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rentacar v Italiji

Oddelek: Na cesti
426426 (3893) weasel
»

najem vozila na gran canariu

Oddelek: Na cesti
273819 (2425) perci
»

Irska - rent-a-car

Oddelek: Na cesti
162717 (2207) tomaz-
»

Najem avtomobila (in ostalo v UK)

Oddelek: Na cesti
274798 (3657) estons
»

Rent a car z nizko kavcijo - ljubljana

Oddelek: Na cesti
273221 (2333) xsum1

Več podobnih tem