» »

(Pre)homologacija

(Pre)homologacija

FX6300B ::

pozdravljeni doma imamo berlingota, ki je registriran kot tovorno vozilo, čeprav je vse kot pri osebnem, na registraciji so nas na to opozorili sedaj me zanima če obstaja kakšna možnost homolugacije, ker mati je klicala tja ki delajo homolugacije pa je rekel da ni šans sedaj se obračam na vas v upanju da obstaja možnost , ker če je registriran kot tovorno potrebuje pokrove za čisto zadnje šipe, železno steno za pritljažnik , gasilni aparat in ojačane pnevmatike
May the force be with you!
  • spremenil: bluefish ()

Arctander ::

1. Homologacija.

2. Prehomologacija iz osebnega v tovorno in obratno je možna. Morajo pa biti za to izpolnjeni tehnični pogoji. V grobem: Tovorno rabi pregradno mrežo in v tovornem delu ne sme imeti stranskih oken + obvezen gasilni aparat z veljavnim pregledom. Osebno rabi originalne (homologirane) sedeže, zglavnike, varnostne pasove in stranska okna.

Pokliči na Avto Krka v Novo mesto, kjer niso tako zategnjeni, kot LPP ali RTI.

AC_DC ::

Ti bi rad prehomologacijo iz tovornega (reg. za 2 osebi) v osebno vozilo (4/5 oseb) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

FX6300B ::

samo iz tovornega v osebnega, ker je že registriran za 5 oseb in ima 5 sedežev
@arctander hvala, misliš da bi blo ok tudi če prašam v Avto Krka škofja loka, ker je bližje, sem z okolice jesenic
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

msjr ::

Pa še nekaj, če je bil pri nakupu kot tovorno vozilo odbit vhodni DDV, bo to zdaj treba plačat, če se ne motim.

MacGyver141 ::

FX6300B je izjavil:

samo iz tovornega v osebnega, ker je že registriran za 5 oseb in ima 5 sedežev
@arctander hvala, misliš da bi blo ok tudi če prašam v Avto Krka škofja loka, ker je bližje, sem z okolice jesenic


Bližje imaš AMZS Kranj :)

FX6300B ::

MacGyver141 je izjavil:

FX6300B je izjavil:

samo iz tovornega v osebnega, ker je že registriran za 5 oseb in ima 5 sedežev
@arctander hvala, misliš da bi blo ok tudi če prašam v Avto Krka škofja loka, ker je bližje, sem z okolice jesenic


Bližje imaš AMZS Kranj :)


ok hvala, da vrjetno je bil ddv res odbit
May the force be with you!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja amortiziranega vozila

Oddelek: Na cesti
102065 (1639) Mare2
»

Folija z luknjicami - avto stekla

Oddelek: Na cesti
122534 (2022) radmannsdorf
»

Težave s tovornjakarjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6211309 (8502) msjr
»

Polepljena zadnja šipa na avtu

Oddelek: Loža
91475 (1131) AndrejS
»

NajcenejĹĄe prenoÄiĹĄÄe v Kopru?

Oddelek: Loža
51212 (1107) guest #44

Več podobnih tem