» »

TV MONITOR

TV MONITOR

S!lentHunter ::

Imam TV monitor LG 22MT47D, TV imam priklopljen preko kabelskega kabla, PC pa preko HMDI kabla, znaima me kako bi vklopil TV sliko, da bi jo imel v npr. spodnjem desnem delu ekrana (PIP oz. picture-in-picture / slika v sliki). Saj moj daljinski upravljalec ima gum PIP/*. Amapak zadeva ne deluje, na youtube pa ista zadeva deluje. Kakšen nasvet v čem je težava ?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

BorutK-73 ::

TV podpira PiP? Tudi sam imam nekaj tipk na pilotu ki jih TV ne podpira.

S!lentHunter ::

Na YouTube sem gledal nek posnetek istega TV monitorja pa zadeva deluje ? Vendar ni nikjer zadeva in razložena, je mogoče težava v tem, da TV in PC nista priklopljen na isti vhod ?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

connel ::

Pri meni, na modelu 22MN43 PIP dela z navadnim antenskim priključkom, klasična antena na strehi. Kaj drugega ne deluje.

S!lentHunter ::

connel je izjavil:

Pri meni, na modelu 22MN43 PIP dela z navadnim antenskim priključkom, klasična antena na strehi. Kaj drugega ne deluje.


No sam imam tudi TV vklopljen preko atenskega kabla, PC pa preko hmdi, kako pa vklopis pip ?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

connel ::

V samih nastavitvah monitorja PIP ON (pod options) potem pa pač PIP tipka na daljincu.

S!lentHunter ::

ja PIP mi normalno vklopi iz OFF na ON, vendar potem ko kliknem PIP ni nič :( ko grem na PC namizje
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

Zgodovina sprememb…

connel ::

Aaa, če uporabljaš hdmi PIP ni na voljo, torej edini način, da ti bo delalo, je da uporabljaš VGA vhod za PC, žal. Mi je šele sedaj kapnilo :(

S!lentHunter ::

connel je izjavil:

Aaa, če uporabljaš hdmi PIP ni na voljo, torej edini način, da ti bo delalo, je da uporabljaš VGA vhod za PC, žal. Mi je šele sedaj kapnilo :(


bom takoj probal, ravno to me je zanimalo :)
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

S!lentHunter ::

evo izklopil hdmi kabel vklopil rgb kabel, na TV se PIP normalno vklopi na ON, ko pa grem na pogled računalnika PIP ni možen ??? še kakšna ideja ?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

connel ::

Gre samo če imaš na monitorju primarni vir slike PC in PIP TV-ja, kakršnakoli druga kombinacija ne gre.

S!lentHunter ::

connel je izjavil:

Gre samo če imaš na monitorju primarni vir slike PC in PIP TV-ja, kakršnakoli druga kombinacija ne gre.


sem ti poslal ZS
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

BorutK-73 ::

Možno da PiP deluje samo za programe in ne med vhodi.

connel ::

PIP deluje samo ko si na RGB/PC zaslonu in samo za TV program, bi bilo fino če bi še druge vhode podpiral, pa je kar je.

S!lentHunter ::

Kot vse kaže moj TV monitor LG 22MT47D-PZS nima PIP, model LG 22MT47D-PS pa ga ima (torej isti TV monitor le delan za drugo regijo), torej je matična plošča v TV monitorju ista, je zadevo možno vklopiti v servisnem meniju, ali je potrebno nadgraditi softwer ???? pri določenih LG TV-jih se je v servisnem meniju dalo vklopti USB za gledanje filmov, kar je bilo zaklenejeno ob nakupu...je možno odkleniti tudi PIP....kakšna ideja ?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Picture in Picture (PiP) - kako bi usposobil?

Oddelek: Zvok in slika
7793 (589) St235
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12525046 (15734) OK.d
»

TV tuner

Oddelek: Strojna oprema
152139 (1999) iKlancar
»

Težave z TV Tunerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91096 (856) Blueboy_RM
»

TV z PIP in diagonalo ekrana 63cm

Oddelek: Kaj kupiti
335141 (4540) hanzeljn

Več podobnih tem