» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
70 / 72
»»

OK.d ::

Zadeva je od leta 2017 ležala v predalu.
LPOK.d

harvey ::

Samsung06 je izjavil:


Zaradi tega sem pred leti skoraj prekinil naročnino na T-2. Kako je možno, da se šele sedaj nekaj premika?

Ali je kaka novica, da T-2 namerava storiti enako kot Telekom?

Vrniti bi bilo treba v prvotno stanje, ter naj se ljudje sami odločijo ali naj plačajo poptv ali ne.

Ja, najbolj noro je bilo pa to, da si imel takrat tako lastninsko sktrukturo, da je Telemach v navezi s POP diktiral to sceno. Že takrat sem se enako čudil, zakaj ostali ne udarijo po mizi ter ne sprejmejo tega izsiljevanje in vržejo ven te kanale in si naj jih kdor jih želi naroči.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Gagatronix ::

Še vedno lahko preprosto ne gledate TV-ja.

njyngs ::

Jp. Nehajte gledat to greznico, sploh PRO PLUS greznico. To je najbolj učinkovit način glasovanja.

Utk ::

Gagatronix je izjavil:

Še vedno lahko preprosto ne gledate TV-ja.

Ja, ker so google in fb evil pa preprosto nehajmo uporabljat internet.

Alexius Heristalski ::

Dvomim, da bo kaj iz tega. Zdi se mi le, da vlada pred volitvami prek Telekoma posredno pritiska na njim nenaklonjen Proplus. Vodstvo Telekoma so pred kratkim zamenjali. Novico je objavil Požarerport, potem Siol.net in RTV Slovenija. Prvi je blizu vladajoči stranki, v drugih dveh pa si je vlada nedolgo nazaj pridobila vpliv.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Utk je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Še vedno lahko preprosto ne gledate TV-ja.

Ja, ker so google in fb evil pa preprosto nehajmo uporabljat internet.


Uporabljam gmail, zato ker je funkcionalen, fb-ja pa ne, ker so druzbena omrezja debilizem. :)

Gagatronix je izjavil:

Utk je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Še vedno lahko preprosto ne gledate TV-ja.

Ja, ker so google in fb evil pa preprosto nehajmo uporabljat internet.


Uporabljam gmail, zato ker je funkcionalen, fb-ja pa ne, ker so druzbena omrezja debilizem. :)


Also, nihce vam ne brani se odjavit od placevanja RTV prispevka.

Zgodovina sprememb…

_Denny_ ::

Kar tako iz radovednosti, ker je zgleda ta tema spet aktualna - je kdo, ki se je na veliko hvalil kako bo prekinil/spremenil pogodbo potem dejansko to storil? Da vidimo koliko nas je.

Še zdaj se spomnim kako je bila gospodična v Telekomovem centru začudena zakaj želim iti na 5€ dražji paket samo z internetom in potem še bolj, ko sem zahteval, da v opombe pogodbe vpiše kako se v celoti odpovedujem IPTV-ju, ker ne mislim podpirati Pro Plusa in njihovih izsiljevalskih nepoštenih poslovnih praks.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

njyngs ::

Kako točno pa tvoja pisna odpoved IPTVju prinese PROPLUSu manj denarja? Se malo tolčemo po prsih?

Cupakabra123 ::

Ena boljsih stvari v lajfu je bila da sem dve leti nazaj skenslal narocnino za tv in tisti denar raje dal za Netflix, Amazon Prime in YouTube Premium. Tisti, ki leta 2022 se vedno gleda tv programe je krepko za casom.

_Denny_ ::

njyngs je izjavil:

Kako točno pa tvoja pisna odpoved IPTVju prinese PROPLUSu manj denarja? Se malo tolčemo po prsih?

2€ (oz. koliko so zahtevali) mesečno manj. Da jih to naredi dovolj, bi se jim še kako poznalo.

Sem pa sicer ravno zato vprašal, ker vem da nas je bilo kakih 5, ki smo si upali, ostalih 100 pa samo glasnih kot vedno.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

njyngs ::

Misliš, da jim zaradi tvoje pisne opombe Telekom RES manj plačuje? Lahko to kako dokažeš? Ker potem bi jaz enako storil. Ne mislim pa zaradi nekih principov plačat dražjega paketa, ker je lažje ne imet TV kot plačevat več za manj.

borutz ::

Ta teden skenslal TV naročnino
vzel samo internet
račun bo 5 eur cenejši

Mato989 ::

Jaz mam že od začetka v svojem fletu samo optiko + mobitel na telekomu mislim da je 50€ paket... TVja itak ne gledam... ma moja od kolegice netflix pa je...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

barakus ::

Jaz sem ukinil TV pri A1 prejsnji mesec, sedaj imam samo internet in mobitel (ker so zal najcenejsi s podporo esim)

AtaŠtumf ::

Je kdo gledal 24kur par dni nazaj, kjer so se trepljali po rami, kako so sami naredili analizo in zmagoslavno razlagali, da ne poročajo antiwaxersko in za proteste?

Scorpy84 ::

Cupakabra123 je izjavil:

Ena boljsih stvari v lajfu je bila da sem dve leti nazaj skenslal narocnino za tv in tisti denar raje dal za Netflix, Amazon Prime in YouTube Premium. Tisti, ki leta 2022 se vedno gleda tv programe je krepko za casom.


No ne moremo rect za casom, eni se vedno raje gledajo domace oddaje, poneumljene realiti sove in kup drugega sranja, za njih pa si ti malo nekam... Je pa se vedno dober imeti programe zaradi sporta, kot pa za vsak sport imeti posebej narocnino. Pac ljudje imamo drugacne okuse, npr. meni je neumno dajati za te narocnine, ce smo v Sloveniji in ne npr. Nemcija, kjer na travniku dobis zastonj brez da te kdo preganja. Imam pa sreco da si na enem prikljucku delimo narocnino, tako da me ne pride veliko, ker ze sam tako malo gledam tv, kar ne morem rect za starse.

Tiger ::

Pa se malce spomnimo leto 2016, kaj se je zgodilo. Pro Plus je ugotovil, da mu prihodki od reklam ne zadostujejo, saj se je zaradi narave gledanja (časovni zamik, ogled nazaj - možen preskok reklam), cena oglasov sprecej spremenila.

In so ugotovili, da lahko ukinijo svoje oddajanje v prostodostopnem DVB-T načinu ter se ponudijo operaterjem kot komercialni ponudnik z licenčnino kot vrsto preostalih npr. Eurosport, Discovery, Fox, National Geographics, itd.

Svojih 5 kanalov so zapakirali v paket in se pogajali z operaterji glede cene. Ko jim je to uspelo, sta jih kopirala še Planet Tv in Nova 24 TV. Še najbolj "bedni" so bili pri tem na Planet Tv, da so na silo (na hitro) dodali še dva kanala, da so za paket treh lahko iztržili višjo ceno.

Licenčnina za omenjene ponudnike se res plačuje glede na priključek - mesečne cene pri operaterjih:

  • Pro plus (5 kanalov: Pop TV, Kanal A, Kino, Oto in Brio) - od 2,8 do 3,2 EUR

  • Planet TV (3 kanali: Planet, Planet Plus in Eva) - od 1,3 do 1,6 EUR

  • Nova 24 TV (2 kanala: 1 in 2) - do 0,60 EUR


Torej, če je kdo odjavil TV, to sčasoma pomeni, da bodo zgoraj omenjeni res prejeli manj denarja, saj so ponudniki storitev dodatno ceno prenesli na nas uporabnike.

Samsung06 ::

_Denny_ je izjavil:

Kar tako iz radovednosti, ker je zgleda ta tema spet aktualna - je kdo, ki se je na veliko hvalil kako bo prekinil/spremenil pogodbo potem dejansko to storil? Da vidimo koliko nas je.

Še zdaj se spomnim kako je bila gospodična v Telekomovem centru začudena zakaj želim iti na 5€ dražji paket samo z internetom in potem še bolj, ko sem zahteval, da v opombe pogodbe vpiše kako se v celoti odpovedujem IPTV-ju, ker ne mislim podpirati Pro Plusa in njihovih izsiljevalskih nepoštenih poslovnih praks.


Zase lahko rečem, da sem jih takrat le klical izrazil svoje nestrinjanje in dobil odgovor, da se jih je veliko pritožilo, a da nič ne morejo narediti glede tega. Nisem prekinil pogodbe. So se mi pa orenk zamerili. Od takrat tudi gledam, da jim ne pustim niti € več kot je potrebno.

AtaŠtumf ::

Tiger je izjavil:

Pa se malce spomnimo leto 2016, kaj se je zgodilo. Pro Plus je ugotovil, da mu prihodki od reklam ne zadostujejo, saj se je zaradi narave gledanja (časovni zamik, ogled nazaj - možen preskok reklam), cena oglasov sprecej spremenila.

In so ugotovili, da lahko ukinijo svoje oddajanje v prostodostopnem DVB-T načinu ter se ponudijo operaterjem kot komercialni ponudnik z licenčnino kot vrsto preostalih npr. Eurosport, Discovery, Fox, National Geographics, itd.

Svojih 5 kanalov so zapakirali v paket in se pogajali z operaterji glede cene. Ko jim je to uspelo, sta jih kopirala še Planet Tv in Nova 24 TV. Še najbolj "bedni" so bili pri tem na Planet Tv, da so na silo (na hitro) dodali še dva kanala, da so za paket treh lahko iztržili višjo ceno.

Licenčnina za omenjene ponudnike se res plačuje glede na priključek - mesečne cene pri operaterjih:

  • Pro plus (5 kanalov: Pop TV, Kanal A, Kino, Oto in Brio) - od 2,8 do 3,2 EUR

  • Planet TV (3 kanali: Planet, Planet Plus in Eva) - od 1,3 do 1,6 EUR

  • Nova 24 TV (2 kanala: 1 in 2) - do 0,60 EUR


Torej, če je kdo odjavil TV, to sčasoma pomeni, da bodo zgoraj omenjeni res prejeli manj denarja, saj so ponudniki storitev dodatno ceno prenesli na nas uporabnike.


Da, in potem Telekom Slovenije v času pogajanj s Pro Plus za nižje cene zmeče njihove kanale na nižja mesta in pol Slovenije v luft, da JJ želi uničiti Pop TV!

starfotr ::

Z ukinitvijo oddajanja Poopa preko DVB-T, so profitirali vsi.

Operaterji, ker so pobrali več denarja (več naročnikov storitve TV - IPTV ali CATV), TV hiše (več gledalcev, več denarja, več oglasov).

Seveda vse to plačajo uporabniki oz. gledalci. Vsi ostali imajo pa profit.

c3p0 ::

njyngs je izjavil:

Jp. Nehajte gledat to greznico, sploh PRO PLUS greznico. To je najbolj učinkovit način glasovanja.


Kako bodo pa potem naprej gledali Die Hard in Home Alone za božič vsako leto?

njyngs ::

Baje je zdaj bolj popularno gledat hrvaške in slovenske "reality show-e". Najbolj rapiden način za izgubo možganskih celic.

Rias Gremory ::

Utk je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Še vedno lahko preprosto ne gledate TV-ja.

Ja, ker so google in fb evil pa preprosto nehajmo uporabljat internet.

gugl = interneti

Got it.

p0ki ::

Rias Gremory je izjavil:

Utk je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Še vedno lahko preprosto ne gledate TV-ja.

Ja, ker so google in fb evil pa preprosto nehajmo uporabljat internet.

gugl = interneti

Got it.


S tem si zej sam sebi focn stisnu
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

cekr ::

Tiger je izjavil:

Pa se malce spomnimo leto 2016, kaj se je zgodilo. Pro Plus je ugotovil, da mu prihodki od reklam ne zadostujejo, saj se je zaradi narave gledanja (časovni zamik, ogled nazaj - možen preskok reklam), cena oglasov sprecej spremenila.

In so ugotovili, da lahko ukinijo svoje oddajanje v prostodostopnem DVB-T načinu ter se ponudijo operaterjem kot komercialni ponudnik z licenčnino kot vrsto preostalih npr. Eurosport, Discovery, Fox, National Geographics, itd.

Svojih 5 kanalov so zapakirali v paket in se pogajali z operaterji glede cene. Ko jim je to uspelo, sta jih kopirala še Planet Tv in Nova 24 TV. Še najbolj "bedni" so bili pri tem na Planet Tv, da so na silo (na hitro) dodali še dva kanala, da so za paket treh lahko iztržili višjo ceno.

Licenčnina za omenjene ponudnike se res plačuje glede na priključek - mesečne cene pri operaterjih:

  • Pro plus (5 kanalov: Pop TV, Kanal A, Kino, Oto in Brio) - od 2,8 do 3,2 EUR

  • Planet TV (3 kanali: Planet, Planet Plus in Eva) - od 1,3 do 1,6 EUR

  • Nova 24 TV (2 kanala: 1 in 2) - do 0,60 EUR


Torej, če je kdo odjavil TV, to sčasoma pomeni, da bodo zgoraj omenjeni res prejeli manj denarja, saj so ponudniki storitev dodatno ceno prenesli na nas uporabnike.


Iz katerega štumfa si potegnil Novo TV? Ta TV oddaja preko DVB-T, tako da jih morajo operaterji obvezno vključevat v shemo. Tako kot TV3m, Golico...
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

starfotr ::

Od kje nebuloze, da morajo biti vsi programi iz DVB-T tudi v shemah operaterjev?

neocodexx ::

_Denny_ je izjavil:

Kar tako iz radovednosti, ker je zgleda ta tema spet aktualna - je kdo, ki se je na veliko hvalil kako bo prekinil/spremenil pogodbo potem dejansko to storil? Da vidimo koliko nas je.

Še zdaj se spomnim kako je bila gospodična v Telekomovem centru začudena zakaj želim iti na 5EUR dražji paket samo z internetom in potem še bolj, ko sem zahteval, da v opombe pogodbe vpiše kako se v celoti odpovedujem IPTV-ju, ker ne mislim podpirati Pro Plusa in njihovih izsiljevalskih nepoštenih poslovnih praks.


Že cca 10 let imam samo internet in mi čisto nič ne manjka.

Nisem nor da bom plačeval da mi reklame predvajajo. Vse kar me zanima aktualnega pogledam na youtube, 7EUR na mesec brez reklam + youtube music v ceni. Super deal.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Jz že leta in leta ne gledam nč televizije. Predpotopen način uživanja vsebin.

J.McLane ::

starfotr je izjavil:

Od kje nebuloze, da morajo biti vsi programi iz DVB-T tudi v shemah operaterjev?


Obvezno jih res ni treba, ampak če so v našem zastonjskem DVB-T potem je tak program zastonj in bi bilo neumno, da ga ne vključiš.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

joze67 ::

J.McLane je izjavil:

starfotr je izjavil:

Od kje nebuloze, da morajo biti vsi programi iz DVB-T tudi v shemah operaterjev?


Obvezno jih res ni treba, ampak če so v našem zastonjskem DVB-T potem je tak program zastonj in bi bilo neumno, da ga ne vključiš.

Ne vem, če je to tako. DVB-T je prost zate, ne pa (nujno) za operaterja.

joze67 ::

starfotr je izjavil:

Od kje nebuloze, da morajo biti vsi programi iz DVB-T tudi v shemah operaterjev?

Posploševanje dejanskih zahtev: operater mora prenašati RTV Slovenije, lokalne in regionalne programe, študentske in neprofitne. Izdajatelj teh programov tega ne sme zaračunavati (ostanejo pa za poravnavo avtorske pravice).
Pop/A/Planet/... niso ne lokalni, ne regionalni, ne študentski in zelo očitno ne nepridobitni. Zato jih operaterjem ni potrebno prenašati, če pa jih, lahko operaterju računajo.
(Zakon o medijih, 112. člen)

Cveto ::

O tem sem že razmišljal: sedaj imamo A1 net + tv, skupaj pride neki 55 eur za 4 naprave + 300/15 (ali nekaj takega) net.

Odjavim in vzamem: A1 Fiksni net 500/100 za 30 eur in potem še: HBO Max za 4,66, Netflix za 12 eur, in morda še disney+ in sem cenovno na istem, hkrati pa imam cel kup vsebine.

Lonsarg ::

Na kraj pameti mi ne pade da bi svoj čas ali vsebino gledanja podrejal temu kaj in kdaj je na voljo. Smo vendar leta 2022.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kanarin ::

Lonsarg je izjavil:

Na kraj pameti mi ne pade da bi svoj čas ali vsebino gledanja podrejal temu kaj in kdaj je na voljo. Smo vendar leta 2022.


A to velja tudi za športne prenose ?

Cupakabra123 je izjavil:

Ena boljsih stvari v lajfu je bila da sem dve leti nazaj skenslal narocnino za tv in tisti denar raje dal za Netflix, Amazon Prime in YouTube Premium. Tisti, ki leta 2022 se vedno gleda tv programe je krepko za casom.


Mojster, kje pa gledaš športne prenose - kaj na Netflix, mogoče Amazon Prime ali YT ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

Lonsarg ::

No športa ne gledam. Šport zna kar zakomplicirat zadevo ja.

neooo ::

tudi jaz sporta ne gledam, razen kolesarstva. na gcn+ aplikaciji ;) problem
resen.

Cveto ::

Večino športa je na rtslo, ki je brezplačen, dobro dela tudi njihova aplikacija z arhivom. F1 moram pa itak posebej plačevati.

Če gledam kaj imamo: RTVslo 3 programe je brezplačno. HTV ne gledamo. Potem je tukaj pro plusoov petorček (kanal a, pop tv, voyo itd...). Recimo da ti to več kot nadomesti par streaming servisov. Ostanejo športni programi in razni discoverji, ki so pa itak postali zanič.

Edina težava je, če hoče kdo gledat res kak fuzbal ali košarko. Pa za otroke. Oto je sinhroniziran, tega drugje ni. Ravno zaradi tega bom še ostal, čeprav ne gledam praktično nič IPTV.

OK.d ::

"Večino športa je na rtvslo", ja kaj pa je še pametnega ostalo, edino zimski športi mogoče.
LPOK.d

krempelj ::

Utk je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Še vedno lahko preprosto ne gledate TV-ja.

Ja, ker so google in fb evil pa preprosto nehajmo uporabljat internet.

Ne. Prenehaj uporabljati google in fb. To ni internet. Sta samo parazita, ki sta se zaredila na internetu.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Utk ::

A zarad popa bi pa moral nehat gledat tv?

p0ki ::

Cveto je izjavil:

Večino športa je na rtslo, ki je brezplačen


LOL, biser daj povej kaj od športa pa je še na RTV? Še slovenska prva liga je drugje. Zimski športi mogoče, pa se to je bolj kot ne negledljivo zaradi komentatorjev.
Vse ostalo je na raznih šport klubih in podobno.
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

c3p0 ::

Utk je izjavil:

A zarad popa bi pa moral nehat gledat tv?


Raje se vprašaj, zakaj moraš plačevat poop, če ga ne gledaš? No, ti verjetno ga, kdo drug pa ne :)

Utk ::

Sej vem zakaj ga moram plačevat. Zarad nedelovanja varuha konkurence pri nas. To je bilo čisto izkoriščanje prevladujočega položaja.

Zakon pojma zlorabe ne opredeljuje, ampak dejanja zlorabe primeroma našteva (četrti odstavek 9. člena ZPOmK-1).
Primere zlorab prevladujočega položaja lahko sicer razvrstimo v dve skupini:

- izkoriščevalske zlorabe: merijo na oškodovanje potrošnikov (npr. prekomerne, ekscesne cene) in so mogoče, če ima podjetje znatno tržno moč;

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kanarin ::

Če vas par čudakov tle ne spremlja športa to še ne pomeni jih ne tudi ostali (verjetno kar večina). Verjetno večina tudi redno spremlja razne informativne programe - če jih vi ne - pač vaša zadeva. Predvsem starejša populacija pač rada spremlja resničnostne šove, kaj vas to tako briga oz boli ? Danes imaš na voljo na stotine programov, ni vrag da vsak ne najde kaj zase. Saj vse ne zanimajo izključno filmi in nadaljevanke (še posebej če niti SLO podnapisov ni). Mene tudi ne zanimajo toliko, zato nimam Netflixa... Je pa zame po drugi stran YT zakon - in tam sem še največ časa. Res ne razumem zakaj taka "hajka" proti klasičnim TV programom, še posebej v tej digitalni dobi, ko je tudi običajna TV programska shema dejansko pač samo še eden od internet streming servisov z vsemi temu primernimi funkcionalnosti (časovni zamik, top dogodki, spremljanje programov na različnih napravah, kjerkoli,.. ipd). Vsak izbere in uporablja kar mu pač ustreza.

Mato989 ::

Proti smo zato ker nimamo radi paketnega vsiljevanja... =) Šport pa lepo streamam preko PCja na TV for free z boljšimi od slo komentatorjev.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scipascapa ::

c3p0 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Jp. Nehajte gledat to greznico, sploh PRO PLUS greznico. To je najbolj učinkovit način glasovanja.


Kako bodo pa potem naprej gledali Die Hard in Home Alone za božič vsako leto?


Torrenti?

xseki ::

Cveto je izjavil:

Večino športa je na rtslo, ki je brezplačen, dobro dela tudi njihova aplikacija z arhivom. F1 moram pa itak posebej plačevati.

Če gledam kaj imamo: RTVslo 3 programe je brezplačno. HTV ne gledamo. Potem je tukaj pro plusoov petorček (kanal a, pop tv, voyo itd...). Recimo da ti to več kot nadomesti par streaming servisov. Ostanejo športni programi in razni discoverji, ki so pa itak postali zanič.

Edina težava je, če hoče kdo gledat res kak fuzbal ali košarko. Pa za otroke. Oto je sinhroniziran, tega drugje ni. Ravno zaradi tega bom še ostal, čeprav ne gledam praktično nič IPTV.

Samo še zimski športi in zimske + poletne OI. Ostalo so vse pustili, še nogometno, košarkarsko in odbojkarsko reprezentanco. RTV je praktično v nekaj letih opustil skoraj vse glavne ekipne športe. Verjetno smo ena izmed redkih EU držav, ki ne omogoča prenosa reprezentance na javni TV.


Za ostale športe pa pogrešam nekakšno aplikacijo kot je recimo "DAZN".

Izključno zaradi tega še vedno kupujem predplačniški EON, da dobim Sport Klub in Šport TV. Arena Sport pa gledam na A1 Xplore app - račun od sorodnika.

c3p0 ::

scipascapa je izjavil:

c3p0 je izjavil:

njyngs je izjavil:

Jp. Nehajte gledat to greznico, sploh PRO PLUS greznico. To je najbolj učinkovit način glasovanja.


Kako bodo pa potem naprej gledali Die Hard in Home Alone za božič vsako leto?


Torrenti?


It was a joke. Plačevati, da potem gledaš reklame, večne rerune, fake newz, melodrame in debilni reality.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

V-i-p ::

Tudi sam bi ukinil vso to sranje. Razen kakšnega zimskega športa na rtvslo, gledam ostalo preko streamov. Jutri je recimo boks, Ema Kozin boksa za absolutno najboljšo na svetu, pa majo hudiči prenos samo na Voyu. Mrsh.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
««
70 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424278 (18545) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440230 (33875) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631414 (26196) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510340 (5630) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447817 (5319) Tarzan

Več podobnih tem