» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
69 / 72
»»

Tilen ::

Sedaj bo AKOS odločil, da morate plačevati za POP in to je to. :)

A ni fino?

Vidiš, kako so operaterji fajn. So hoteli pomagati z modularnimi paketi...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

MrStein ::

Nič ne zgleda, da bi A1 kaj kršil, ampak ... počakajmo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

scipascapa ::

Če kdo krši je PRO PLUS in operaterji.

poweroff ::

Zanimivo. Namesto, da bi POOP TV upilili zaradi kršitve protimonopolne zakonodaje, se sproža postopek proti A1...
sudo poweroff

Tilen ::

Zato, ker tako vsem deležnikom ustreza. AKOS še določi, da je POP must have in vsi profitirajo. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mato989 ::

Tilen je izjavil:

Zato, ker tako vsem deležnikom ustreza. AKOS še določi, da je POP must have in vsi profitirajo. :)


Vsem že ne =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Izgleda so pop tv millijoni več vredni od javnega interesa.

Utk ::

Za vsako rit raste palica. Če moj sosed ne bi ravno prodajal a1 interneta, bi mu že zdavnaj predlagal, da si delimo internet...ampak to imam samo jaz tako nesrečo.

starfotr ::

Vseeno mu lahko predlagaš. Ali se ga bojiš?

nsa_ag3nt ::

https://www.a1.si/televizija/tv-program...
Vsem uporabnikom storitve A1 Televizija smo vklopili programe POP TV, Kanal, Oto, Kino in Brio v SD in HD ločljivosti. Omenjeni programi bodo dostopni tudi tistim, ki bodo spreminjali svojo programsko shemo.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

K0l1br1 ::

Če te že prisilijo plačati, je pravično, da te prisilijo tudi imeti.

scipascapa ::

MrStein ::

Kakršenkoli drugačen sklep bi bil blazen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

roCkY ::

To kar se dogaja zadnja leta je blazno.
Ampak cene osnovnih IPTV paketov bodo ostale kakršne so z ali brez poopkov. V SLO se spremenilo bo točno nič.
Zelo bi bil presenečen, če bi se.
Politična opcija, ki prevladuje v SLO pač rabi državno in alternativno trobilo.

Utk ::

Bolj zanimiv sklep bo zoper poptv in vsiljevanje programov, če kdaj pride do njega. Ker tu piše, da se ne sme vsiljevat stvari, sploh plačljivih.

c3p0 ::

Vsiljevanje smo nekateri trajno sankcionirali z odjavo TV, mi ne pade na pamet da bi spet naročil.

Drugače pa pozdravljam odločitev, končno malo glasu razuma.

Tilen ::

scipascapa je izjavil:

https://www.alter.si/attachments/screen...

Vse korektno do potrošnikov in izdajatelja pravic. Super.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Veron ::

nsa_ag3nt je izjavil:

https://www.a1.si/televizija/tv-program...
Vsem uporabnikom storitve A1 Televizija smo vklopili programe POP TV, Kanal, Oto, Kino in Brio v SD in HD ločljivosti. Omenjeni programi bodo dostopni tudi tistim, ki bodo spreminjali svojo programsko shemo.

Slabo... no, že lep čas brez TV in čisto ničesar ne pogrešam

Tilen ::

Specializirano državno tožilstvo je po treh letih s pomočjo NPU ugotovilo, da ni utemeljenega suma za očitano kaznivo dejanje, in zavrglo kazensko ovadbo AVK.


Kaj se je izcimilo iz postopka varuha konkurence proti Pro Plusu zaradi plačljivih kanalov? Nič. Vse je v redu

s plačljivima POP tv in Kanalom A, s tem, da sta v osnovnih shemah, da se ne morete odločiti, da programov Pro Plus nočete, in plačate manj, ni nič narobe.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

webmaher ::

normalno, živimo v državi v kateri imamo še nekoliko več NE navadnih osebkov, kot je to običajno... to je vse zmenjeno na naddržavni ravni, kjer slovenski organi nimajo absolutno nobenih pristojnosti...

Kvinta ::

Zaradi mene lahko vgasnejo oba jih sploh ne gledam :O
A.C.A.B

DjJuvan ::

Dokler ne bo večja masa folka odjavila TV sheme in prešaltala le na kakšne boljše webstream naročnine bo tak... kmal nam bodo zaračunal še naročnino na predihan zrak.

PARTyZAN ::

Takrat sem odjavil celotno TV shemo, no regrets :).

vinkop ::

tudi jaz ze kar nekaj casa brez slo IPTV...odkar se je zacelo trikrat na leto draziti narocnine zaradi pro plus kanalov, sem moral potegniti crto, saj sem z 58€ prisel na 70€....sedaj imam naroceno skoraj zastonjsko narocnino na ameriski direc tv in sem prezadovoljen....narocnina za internet in mobilni pa me sedaj pride samo pol cene od takratnih 70€....

svecka ::

Jeseni ko bo vlada sprejela novi RTV zakonik, bodo morali operaterji plačevati 3,5€ več za vsakega uporabnika, kar pa itak se po preveslo v višjo naročnino na položnicah.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/m...

c3p0 ::

Še premalo.

Sanches000 ::

Pa kdo še gleda sploh to???

PunkDude ::

Očitno da. Mene tudi čudi.

rusilec ::

Kaj je že to TV? Neka propagandna naprava iz prejšnjega stoletja, se mi zdi. V enem muzeju sem jo videl.

OK.d ::

Ja iz "1984"
LPOK.d

Ganon ::

Sanches000 je izjavil:

Pa kdo še gleda sploh to???


rusilec je izjavil:

Kaj je že to TV? Neka propagandna naprava iz prejšnjega stoletja, se mi zdi. V enem muzeju sem jo videl.


Se ne bi vzdržali teh idiotizmov?

mumbo ::

Teh 3,5 eur bo prispevek za Janša TV ( Nova24 TV ) 8-O8-)

svecka ::

zdaj bomo dajal 12,5€ za RTV in 3,5€ povrhu še za "medijske programe". FFS.

Apple ::

S tem da ze placujemo za Pro plus ter Planet TV...
LP, Apple

svecka ::

Sam višajo vsako leto za brezveze. Letos ko mi poteče, bom imel samo še internet paket pa ko jih je**. Televizijo itak ne gledam.

Mato989 ::

svecka je izjavil:

Sam višajo vsako leto za brezveze. Letos ko mi poteče, bom imel samo še internet paket pa ko jih je**. Televizijo itak ne gledam.


Zdaj delajo v bloku optiko, grem samo na optiko, foter ma pa siol tv in bom vzel njegovo geslo za spletno gledanje pa gledal... pa bomo zmanjšali stroške... počasi bo vsak pameten tak nardil!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MrStein ::

To ne oprosti plačila prispevka.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gagatronix ::

Kaksen prispevek ? Meni ga drzava krije. :)) Televizije nimam, radia pa ne poslusam.

IL_DIAVOLO ::

Imas pa telefon, računalnik in internet.

b3D_950 ::

Tako je, šah-mat z vseh strani.

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Gagatronix ::

Nah, sem oproscen placila prispevka za RTV oziroma mi ga vi placujete. :))

D3m ::

Thx, da ga meni tudi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

rusilec ::

Ime RTV prispevka je zavajanje, ker gre za davek. Vprašanje. Kako bi nova pogruntavščina, da moraš RTV davek plačati, če sploh nimaš TVja, ampak samo računalnik z netom, vzdržala na ustavnem sodišču. Ali telefon z netom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rusilec ()

Lonsarg ::

Poveča se ostale davke proporcionalno (0.x%) in potem ta ekstra keš da ministrstvu za kulturo in nato javni razpisi iz katerega črpajo. Problem solved.

D3m ::

Danes dobil obvestilo po SMSu od A1, da s 1.9. ne bo več na računu 1 eur dobropisa za uporabo eRačuna, ker smo dosegli cilj neuporabe papirnih računov. :)

Sedaj lahko gremo nazaj na papirne račune.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Apple ::

Verjetn bodo znal zaracunavat izdajo in posiljanje papirnih racunov... torej je zdej A1 "zelen" operater.... naj dajo se prave pakete za LTE (samo data), pa grem nazaj k njim. TVja ne rabim, tako da ne mislm financirat vseh postaj, ki ne znajo nardit profita...
LP, Apple

Lonsarg ::

To že veliko firm počne, zaračunavanje 1€ za papirne namreč in to je čisto prav.

Samsung06 ::

Kraje državnega: še bolj kot Glavino in Goloba so z denarjem zalili POP TV

Zaradi tega sem pred leti skoraj prekinil naročnino na T-2. Kako je možno, da se šele sedaj nekaj premika?

Ali je kaka novica, da T-2 namerava storiti enako kot Telekom?

Vrniti bi bilo treba v prvotno stanje, ter naj se ljudje sami odločijo ali naj plačajo poptv ali ne.

Wrop ::

Kako je možno? Dokler politika nastavlja poslušne v nadzorne inštitucije, do takrat bo politika vplivala na delo in odločitve teh inštitucij.

mtosev ::

Videl o tem na dnevniku pa me resno zanima, če je to še ena bedna tožba Telekoma? Pred kratnim so jih grki tožili in so izgubili tisto tožbo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
69 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424455 (18722) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440550 (34195) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631624 (26406) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510377 (5667) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447829 (5331) Tarzan

Več podobnih tem