» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
26 / 72
»»

SumTingWong ::

Nasprotujem sranju Pro plusa in podraživni, ampak vendar ... govorite "od mene ne bodo dobili centa" in "gre se jim za dobiček".

1.) Cente boš dajal tako ali pa drugače. Ali pa greš nazaj v kameno dobo. Bi bilo super, če bi kdo posredoval proti Pro Plusu, vendar imajo monopol
2.) Operater nima nič dobička s tem, Pro Plus po drugi strani ... Ne znašajte se na operaterje, nasprotujte Pro Plusu

Spc ::

SumTingWong je izjavil:

Nasprotujem sranju Pro plusa in podraživni, ampak vendar ... govorite "od mene ne bodo dobili centa" in "gre se jim za dobiček".

1.) Cente boš dajal tako ali pa drugače. Ali pa greš nazaj v kameno dobo. Bi bilo super, če bi kdo posredoval proti Pro Plusu, vendar imajo monopol
2.) Operater nima nič dobička s tem, Pro Plus po drugi strani ... Ne znašajte se na operaterje, nasprotujte Pro Plusu

V kameno dobo ? zakaj že ?
 

StarMafijec ::

Elektrodistributerji so nekoč imeli kartelni dogovor. Pa se je našel en ekonomist, ki je skupaj z odvetnikom in nekimi podpisniki šel v akcijo. Se bo sedaj našel kak junak? Po mojem ne. Kakemu uradu, organom pregona je pa zgleda prav malo mar.

mihec87 ::

SumTingWong je izjavil:

Nasprotujem sranju Pro plusa in podraživni, ampak vendar ... govorite "od mene ne bodo dobili centa" in "gre se jim za dobiček".

1.) Cente boš dajal tako ali pa drugače. Ali pa greš nazaj v kameno dobo. Bi bilo super, če bi kdo posredoval proti Pro Plusu, vendar imajo monopol
2.) Operater nima nič dobička s tem, Pro Plus po drugi strani ... Ne znašajte se na operaterje, nasprotujte Pro Plusu


2.)
Seveda imajo, ker proplus ne oddaja več po anteni in vsa ta gospodinjstva ki so spremljala preko antene so sedaj potencialni naročniki njihovih storitev...Če operaterji nebi ime ničesar od tega, nebi tako hitro podpisali..

Spc ::

mihec87 je izjavil:


Seveda imajo, ker proplus ne oddaja več po anteni in vsa ta gospodinjstva ki so spremljala preko antene so sedaj potencialni naročniki njihovih storitev...Če operaterji nebi ime ničesar od tega, nebi tako hitro podpisali..

Valda da oddajajo po anteni, vrtijo reklame 24/7.
Še danes 30. Januarja celi dan oddajajo na DVB-T, čeprav so rekli da bodo ugasnili DVB-T.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

ncc2000 ::

Pravilno, delo, tudi ustvarjanje TV programa mora biti plačano.
Samo ne 2x. Naročnina kabelskemu ponudniku da, program pa potem seveda -> brez reklam.
Pošteno?

StarMafijec ::

ncc2000 je izjavil:

Pravilno, delo, tudi ustvarjanje TV programa mora biti plačano.
Samo ne 2x. Naročnina kabelskemu ponudniku da, program pa potem seveda -> brez reklam.
Pošteno?

Zakaj ne 2x? Tudi 3x bi zaračunali, če bi le lahko. Npr. z obvezno naročnino za vse lastnike priključkov za elektriko.

4knative ::

Kaj pa če jim ulica odnese infrastrukturo? Potem verjetno ne bo podražitev če bo na pop tv snežilo? :))

Spc ::

ncc2000 je izjavil:

Pravilno, delo, tudi ustvarjanje TV programa mora biti plačano.

Tako je, ampak naj plačajo tisti, ki bodo to gledali in naj lepo operaterji naredijo poseben POP TV paket, tisti, ki bo hotel gledat POPTV kanale ( PayTV ) si naj naroči nov paket za 5€ na mesec.
Ker po taki logiki bi lahko tudi HBO dali v osnovno shemo ker jaz tak hočem.
 

ncc2000 ::

StarMafijec je izjavil:

ncc2000 je izjavil:

Pravilno, delo, tudi ustvarjanje TV programa mora biti plačano.
Samo ne 2x. Naročnina kabelskemu ponudniku da, program pa potem seveda -> brez reklam.
Pošteno?

Zakaj ne 2x? Tudi 3x bi zaračunali, če bi le lahko. Npr. z obvezno naročnino za vse lastnike priključkov za elektriko.


dober pes "čuvaj" bo ovce zdresiral, da bodo pele v ritmu vačka in plesale polko hkrat...

SumTingWong ::

mihec87 je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Nasprotujem sranju Pro plusa in podraživni, ampak vendar ... govorite "od mene ne bodo dobili centa" in "gre se jim za dobiček".

1.) Cente boš dajal tako ali pa drugače. Ali pa greš nazaj v kameno dobo. Bi bilo super, če bi kdo posredoval proti Pro Plusu, vendar imajo monopol
2.) Operater nima nič dobička s tem, Pro Plus po drugi strani ... Ne znašajte se na operaterje, nasprotujte Pro Plusu


2.)
Seveda imajo, ker proplus ne oddaja več po anteni in vsa ta gospodinjstva ki so spremljala preko antene so sedaj potencialni naročniki njihovih storitev...Če operaterji nebi ime ničesar od tega, nebi tako hitro podpisali..


To se strinjam. Če operater ne bi ponudil Pop TV in Kanal A, bi ljudje šli k drugemu operaterju. Ker je pač večina takih, ki še vedno gleda programa. Problem je, ker Pro Plus ne dovoli, da operater ne bi ponudil omenjena programa ali pa ju dal v posebno shemo.

roCkY ::

SumTingWong je izjavil:

Nasprotujem sranju Pro plusa in podraživni, ampak vendar ... govorite "od mene ne bodo dobili centa" in "gre se jim za dobiček".

1.) Cente boš dajal tako ali pa drugače. Ali pa greš nazaj v kameno dobo. Bi bilo super, če bi kdo posredoval proti Pro Plusu, vendar imajo monopol
2.) Operater nima nič dobička s tem, Pro Plus po drugi strani ... Ne znašajte se na operaterje, nasprotujte Pro Plusu


Kako naj vplivam na Pro Plus?

S Pro Plusom kot naročnik IPTV pri T-2 nimam nič. Stvar ISP-ja je kako njihove programe prodaja. ISP se je odločil, da pristane na Pro Plus pogoje in mi zato ker gledam IPTV dvigne ceno. Noče pa (zaenkrat) iz shem umaknit Pro Plus kanalov in jih zaračunavat tistim, ki jih želijo gledat, čeprav za to tehničnih ovir ni.

Zaenkrat vidim edino varianto, da preidemo na "varčevanje" in v delu leta, ko se IPTV gleda malo odjavimo večino kanalov ali pa kar vse (ostane DVB-T) in še internet malo zreduciramo in tako ISP-ju sumarno damo letno krepko manj na TRR.

Spc ::

SumTingWong je izjavil:

Problem je, ker Pro Plus ne dovoli, da operater ne bi ponudil omenjena programa ali pa ju dal v posebno shemo.

Ne dovoli, to je poseben slovenski zakon da ne dovoli ? če ne dovoli ga pač noben več ne bo gledal, vstrelili se bojo v nogo.
Jaz nisem podpisal nobene pogodbe z Pro Plus-om, tako da jih tudi ne bom plačal, ker jih ne gledam, če pa želijo dražit pa naj naredijo posebni paket.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

mihec87 ::

SumTingWong je izjavil:

mihec87 je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Nasprotujem sranju Pro plusa in podraživni, ampak vendar ... govorite "od mene ne bodo dobili centa" in "gre se jim za dobiček".

1.) Cente boš dajal tako ali pa drugače. Ali pa greš nazaj v kameno dobo. Bi bilo super, če bi kdo posredoval proti Pro Plusu, vendar imajo monopol
2.) Operater nima nič dobička s tem, Pro Plus po drugi strani ... Ne znašajte se na operaterje, nasprotujte Pro Plusu


2.)
Seveda imajo, ker proplus ne oddaja več po anteni in vsa ta gospodinjstva ki so spremljala preko antene so sedaj potencialni naročniki njihovih storitev...Če operaterji nebi ime ničesar od tega, nebi tako hitro podpisali..


To se strinjam. Če operater ne bi ponudil Pop TV in Kanal A, bi ljudje šli k drugemu operaterju. Ker je pač večina takih, ki še vedno gleda programa. Problem je, ker Pro Plus ne dovoli, da operater ne bi ponudil omenjena programa ali pa ju dal v posebno shemo.


Če operaterji nebi imeli koristi nebi pristali na te zahteve, tako pa si bojo lepo razdelili nove naročnike...win-win za oboje, samo naročniki pademo skozi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

nejcpirc ::

Operaterjem seveda ni obvezno, da s Proplusom sodelujejo, ampak ker jih očitno večina v SLO gleda, si lahko ProPlus privošči posebne pogoje: če hočeš kot operater v ponudbi imeti ProPlus programe, jih imaš lahko samo tako, da so obvezno že v osnovni shemi. Trenutno si nihče od operaterjev ne upa niti pomisliti, da jih ne bi imel v ponudbi, čeprav se ob prebiranju forumov in komentarjev zdi, da bi bilo povpraševanja za pakete brez ProPlusa veliko... Mogoče pa dočakamo novega ponudnika, ki bo ponudil prav to, TV sheme brez ProPlusa, kar pa se meni zdi malo verjetno, saj je za obratovanje potrebna infrastruktura.

Spc ::

Temu se reče kartelni dogovor, zato so tudi v policijski preiskavi.
Naj bolj pametno bi bilo, da vsi operaterji blokirajo ProPlus in tako ProPlus več ne more oddajati programa nikjer.
 

SumTingWong ::

Lepo povedano nejcpirc.

Spc: Policijski preiskavi? Kje si pa to našel?

Zgodovina sprememb…

Spc ::

SumTingWong je izjavil:

Lepo povedano nejcpirc.

Spc: Policijski preiskavi? Kje si pa to našel?

Poglej par post-ov zgoraj, sem dal link:
Na Pop TV policija in AVK, preiskava še teče.
 

cekr ::

Veljati bi moralo, da dokler je POPtv v preiskavi, njihovi programi ne smejo oddajati v kabelskih sistemih.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Lonsarg ::

A jaz prav vidim da T-2 ohranja ceno večino T2,T3,T4, ki so trojčki.
Naročnike obveščamo, da programska shema S od 01.03.2017 dalje ni več del IP TV priključka in s tem ni del tržnih paketov, ki ga vsebujejo in je ločena storitev obračunana po ceniku.

Kaj to točno pomeni, da cena osnovnih trojčkov ostane enaka, ampak da v bistvu niso več trojčki in T-2 ukinja trojčke?:) To mi je BTW super, ker sem na T-2 trojčku zgolj zaradi akcije -25% in TVja ne rabim.

Skratka narod vsi na T-2 in ukinit TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

cekr ::

Lonsarg je izjavil:

A jaz prav vidim da T-2 ohranja ceno večino T2,T3,T4, ki so trojčki.
Naročnike obveščamo, da programska shema S od 01.03.2017 dalje ni več del IP TV priključka in s tem ni del tržnih paketov, ki ga vsebujejo in je ločena storitev obračunana po ceniku.

Kaj to točno pomeni, da cena osnovnih trojčkov ostane enaka, ampak da v bistvu niso več trojčki in T-2 ukinja trojčke?:) To mi je BTW super, ker sem na T-2 trojčku zgolj zaradi akcije -25% in TVja ne rabim.

Skratka narod vsi na T-2 in ukinit TV.


Kako boš pa potem gledal Usodno vino in vsakodnevne premiere filmov, če boš vse odjavil? ;-)
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Lonsarg ::

cekr je izjavil:


Skratka narod vsi na T-2 in ukinit TV.

Kako boš pa potem gledal Usodno vino in vsakodnevne premiere filmov, če boš vse odjavil? ;-)

Takim bi pa jaz itak dal 20EUR večjo naročnino, ne pa teh 3EUR večjo kolikor bo zaradi PoP-TVja ;)

Moj predlog je bolj šibal na sodobnje ljudi. Ali pa recimo Telemach Amis/Simobil uporabnike, ki ne gledajo TVja. Ker Telemach in Amis/Simobil imajo prisilno vključeni TV v vseh paketih(dobro Amis prisilo zgolj pri optiki, pri ADSLju pa celo ima nek slab Internet only paket).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

cekr ::

Itak so paketi tako cenovno zastavljeni, da se ti brez TV-ja že ne splača. Pri SiOL-u je recimo samo kakšen ojro razlike. Če bi bila kakšna konkretna razlika v ceni, takoj pobegnem v Internet only. Imam občutek, da operaterji služijo samo s TV paketom. Ostalo je že bolj našponano.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Lonsarg ::

Majhna razliki v ceni do sedaj je bila z razlogom, vse pakete v osnovni shemi so operaterji dobili zastonj ali za par pol EUR vse skupaj!

Pa pri T-2 razlika že zdaj ni bila majhna, okoli 10EUR ekstra si plačal pri isti ali primerljivi hitrosti če si vzel paket še z TVjem. Zdaj bo razlika še za 3EUR večja če prav razumem njihovo sporočilo za javnost.

Recimo hitrost 100/10 internet only je 30EUR, z osnovno shemo po starem 38EUR, z osnovno shemo po novem 41EUR, torej kar 11EUR razlike. Pa to je najceneješi trojček brez stacionarne telefonije, drugače je razlika še večja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

scipascapa ::

modelno1 je izjavil:

Tudi T-2.


uradno nisem bil obveščen, to se obvesti po emailu minimalno.

modelno1 ::

T-2 ToS:
31. c?len
T-2 lahko v skladu s svojo poslovno politiko spremeni te splos?ne pogoje ter pogoje naroc?nis?ke pogodbe, o navedenem pa mora seznaniti naroc?nika z objavo na uradni spletni strani http://www.t-2.net/ ter ob prejemu rac?unov za storitve, oziroma na drug primeren nac?in. Sprememba mora biti objavljena trideset (30) dni pred pric?etkom veljavnosti le-te na uradni spletni strani http://www.t-2.net/ oziroma dostopna na brezplac?nih telefonskih s?tevilkah 080 64 64 ali 0590 00-000, kot tudi v vseh poslovalnicah T-2. Razen c?e je sprememba pogojev, doloc?enih v naroc?nis?ki pogodbi, potrebna zaradi uskladitve z ZEKom-1, ima naroc?nik pravico v istem roku (30 dni) odstopiti od naroc?nis?ke pogodbe brez odpovednega roka, brez plac?ila stros?kov prekinitve naroc?nis?kega razmerja in brez pogodbene kazni, c?e se s predlaganimi spremembami ne strinja. Ta pravica ne vpliva in ne posega v zapadle in neplac?ane obveznosti naroc?nikov ter obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naroc?nikov. C?e naroc?nik pogodbe oziroma posamezne storitve ne odpove pisno v roku trideset (30) dni od dneva objave spremembe, se s?teje, da s spremembo soglas?a. Izjema od navedenega postopka je doloc?ena v 7. c?lenu teh splos?nih pogojev.


Tl;dr: samo na spletu je dovolj.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

SG_101 ::

scipascapa je izjavil:

modelno1 je izjavil:

Tudi T-2.


uradno nisem bil obveščen, to se obvesti po emailu minimalno.


Uf,super da sem odprl tole temo. Sem ravnokar zelel podaljsati T2 narocnino za paket T4 start, ki pa se bo marca podrazila za 4e (s tem da se spremeni se programska shema iz start na M, ki pa niti nima sportkluba). Bo potrebno drugega operaterja najti.

Glugy ::

Sej zato pa pravm da so paketi nateg in ne bi smel bit dovoljeni ko se gre za tv in internet. To je čisti nateg.

scipascapa ::

Kartelni dogovori.

Cveto ::

Moral bi se samo najti en ponudnik, ki bi imel recimo dostop do telekomove parice in bi nudil kanale po izbire. Riskanten del bi seveda bil da tak ponudnik ne bi mogel nuditi (niti proti doplačilu) katerega od proplusovih programov. Na ta račun bi se lahko za podoben denar nudilo HBO, pa morda kakšen hrvaški program, ali pa pač samo tujino, razne discovery-e in podobno.

cekr ::

Mogoče so malo špekulirali, da bodo pridobili nove naročnike na račun davka za POP.
Sedaj se verjetno že vidi, da kakega silnega navala ni.
Sem slišal, da še od Telekoma kličejo naokoli in iščejo nove naročnike. Tega do sedaj še ni bilo.

Za nekoga, ki mu je že RTV davek veliko odiranje, sedaj ne bo dajal še 30€ na mesec, da bo videl največje premiere.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

scipascapa ::

pop tv / kanal a premiere? hahaha, zato so torrenti :)

Spc ::

scipascapa je izjavil:

pop tv / kanal a premiere? hahaha, zato so torrenti :)

Ko vrtijo home alone iz leta 1990 to je huda premiera.
:))
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

cekr ::

Ne pritožuj se.
V kotu zraven POPtv/Akanal običajno piše Premiera.
Bodo pa že vedeli, kaj je premiera. Saj so strokovnjaki.

"Allein zu Hause" tisti dan še nisi videl, zato je to normalno premiera. Kar na pop pokliči in ti bodo razložili.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Cervantes ::

Ne ga srat.
Brez Home Alone ni božiča!
Le zakaj dajejo zraven še podnapise ne vem...

4knative ::

Zdaj lahko vsaj pol leta prej skenslam pogodbo brez penalov. Hvala lepa. :D

broken/link ::

good news!

- T-2 je s 1.3. poslal Proplus v kozji rog: https://www.t-2.net/novice/pravno-obves...
- Telekom se je s 1.3. uprl Proplusu: http://www.telekom.si/info-in-obvestila
- Telemach s 1.3. odgovarja na vse vaše (beri: Proplusove) potrebe (novice niti še ni na strani, so sam popravljeni ceniki in zgoraj omenjena reklama):http://www.zurnal24.si/telemach-spremin...
- Umri pokončno, Si.mobil. mislim Amis: http://www.amis.net/web3/pomoc-in-podpo...

Tako da ne. Ni bilo nobenega dogovarjanja. V tej državi temu pravimo naključje.

Zgodovina sprememb…

čuhalev ::

Oh, kako bo to bolelo en kup novih vezanih naročnikov.

BorutK-73 ::

Cveto je izjavil:

Moral bi se samo najti en ponudnik, ki bi imel recimo dostop do telekomove parice in bi nudil kanale po izbire. Riskanten del bi seveda bil da tak ponudnik ne bi mogel nuditi (niti proti doplačilu) katerega od proplusovih programov. Na ta račun bi se lahko za podoben denar nudilo HBO, pa morda kakšen hrvaški program, ali pa pač samo tujino, razne discovery-e in podobno.

Tako kot v Kanadi kjer je en program 3-12$?;(( Paketi so čist ok.

Zgodovina sprememb…

Spc ::

broken/link je izjavil:

good news!

- T-2 je s 1.3. poslal Proplus v kozji rog: https://www.t-2.net/novice/pravno-obves...
- Telekom se je s 1.3. uprl Proplusu: http://www.telekom.si/info-in-obvestila
- Telemach s 1.3. odgovarja na vse vaše (beri: Proplusove) potrebe (novice niti še ni na strani, so sam popravljeni ceniki in zgoraj omenjena reklama):http://www.zurnal24.si/telemach-spremin...
- Umri pokončno, Si.mobil. mislim Amis: http://www.amis.net/web3/pomoc-in-podpo...

Tako da ne. Ni bilo nobenega dogovarjanja. V tej državi temu pravimo naključje.

http://www.zurnal24.si/telemach-spremin...
To glede telemach-a je zelo stari članek, poglej datum, 2016.

Telemach bo 1. marca naredil precejšnje spremembe paketov in večino trojčkov podražil za evro in pol.
Janez Zalaznik / Ljubljana
16. 2. 2016, 11:17


Kolko je meni znano telemach še ni nič komentiral na zvišanje cen (zaenkrat).
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

broken/link ::

o, pa res. moj rage me je zavedel in sem letnico spregledal.

Cveto ::

broken/link je izjavil:

good news!

- T-2 je s 1.3. poslal Proplus v kozji rog: https://www.t-2.net/novice/pravno-obves...
- Telekom se je s 1.3. uprl Proplusu: http://www.telekom.si/info-in-obvestila
- Telemach s 1.3. odgovarja na vse vaše (beri: Proplusove) potrebe (novice niti še ni na strani, so sam popravljeni ceniki in zgoraj omenjena reklama):http://www.zurnal24.si/telemach-spremin...
- Umri pokončno, Si.mobil. mislim Amis: http://www.amis.net/web3/pomoc-in-podpo...

Tako da ne. Ni bilo nobenega dogovarjanja. V tej državi temu pravimo naključje.


To je prvi obrok. Naslednji sledi drugo leto, tako da bomo ujeli skupni znesek podražitve 4-5 eur in bo operacija zaključena. Bravo pro-plus, sedi 5.

webmaher ::

Telesmeh se ne da, Ditka noče da ji pišem pismo dugo :))

Ganon ::

http://www.telekom.si/info-in-obvestila

Podražitev za 3 evre? Se jim je zmešalo?? Zaradi dveh gnilih programov??? Pri Telekomu sem se vezal oktobra lani, ko sem vzel Modri paket in zraven še telefon. Kaj zdaj sledi, če odpovem pogodbo? Odplačam telefon? Imam še kakšne dodatne stroške? Kri mi je zavrela.

kitl76 ::

Ne.

webmaher ::

@Ganon pomiri se, nisi edini... itak lahko zdaj skenslaš vse skupaj brez stroškov... edino Vprašanje je kam sploh lahko greš :)

Ganon ::

Saj to. Je kakšna pametna opcija, če želim imeti TV, internet, mobilni in stacionarni telefon (slednji ni nujen, se pa ne branim, če je že vključen)?

Spc ::

Ganon je izjavil:

http://www.telekom.si/info-in-obvestila

Podražitev za 3 evre? Se jim je zmešalo?? Zaradi dveh gnilih programov??? Pri Telekomu sem se vezal oktobra lani, ko sem vzel Modri paket in zraven še telefon. Kaj zdaj sledi, če odpovem pogodbo? Odplačam telefon? Imam še kakšne dodatne stroške? Kri mi je zavrela.

Če ti cenovno dvignejo pogodbo, so oni v prekršku, torej lahko verjetno odstopiš brez vprašanja.
 

car100 ::

http://www.zurnal24.si/zaradi-placevanj...

Prvi trije Simobil, T2, Telekom so že napovedal podražitev sedaj pa bo veselo, že tko k kličeš v center ne dobiš po pol ure zveze :D

webmaher ::

problem je, ker imamo nikakvo izbiro in samo še slabše bo, ker če se ne zgodi čudež bosta Telesmeh s polno malho denarja in Telekom, ki ga s5 časti Europa počasi pa zihr vse POPapcala....
««
26 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424719 (18986) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15441124 (34769) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631952 (26734) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510441 (5731) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447871 (5373) Tarzan

Več podobnih tem