» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
41 / 72
»»

dev ::

hurikhan je izjavil:

Pri amisu sem pol leta nazaj naročil paket flex trojka, kjer je bila cena 21,90 ZA VEDNO. In ker so zdaj seveda podražili, sem mislil prekiniti naročnino in drugje vzeti samo internet.
Kličem včeraj amis in vprašam koliko moram plačati, če zdaj prekinem pogodbo. In mi gospodična pove, da 144 eur. Vprašam zakaj, če so oni kršili pogodbo. In mi pove da to so ugodnosti, ki so mi bile dodeljene pri podpisu tega paketa - torej razlika med polno ceno paketa in mojo znižano. Zaradi njihove kršitve pogodbe, torej podražitve, mi ni treba plačati samo stroškov prekinitve, to je 16 eur. Tako, da pazite, ko odjavljate svoje pakete. Lepo se zavarujejo operaterji s tem.


To ne more bit res, tudi sam mislim it odjavit amis ta mesec (oz. zamenjati za samo internet paket) in sem med njihovimi novicami prebral:
Obstoječi uporabniki, za katere veljajo pravice iz 129. člena ZEKom-1, imajo v 30 dneh od obvestila o spremembi na spletni strani www.amis.net brez odpovednega roka pravico, da brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopijo od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo.


Kdo je tukaj nor??? To je zrelo za prijavo na tržni inšpektorat? Brez pogodbene kazni pomeni brez plačila bilokakšnih stroškov za nazaj...

Vir: http://www.amis.net/web3/pomoc-in-podpo...
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

St235 ::

Nor, očitno predvsem ti. Brez pogodbene kazni pomeni brez pogodbene kazni oziroma drugih stropov prekinitve, ne pa brez povračila ugodnosti, ki ti jih nudijo, če ostaneš njihov naročnik za daljše časovno obdobje.

scipascapa ::

zaradi njihovih sprememb je njihova dolžnost ugodnosti, kaj je uporabnik tukaj kriv? ali naj pogodbo upoštevajo kakor je črno na belem ali naj se jebejo?

MaterVola ::

Če ti ponudnik ponudi ugodnosti, ti potem lahko pred koncem pogodbe tako močno spremeni pogoje, da se ti ne izplača več imeti enakega paketa.

Torej si prepuščen njegovi milosti :) Hvala za take ugodnosti.

Lonsarg ::

Kake glupe no, saj nisi na slabšem, kot če že apriori ne bi vzel popusta. Namreč če prekineš vezavo moraš plačati zgolj toliko, kot je razlika do redne cene, torej končni rezultat je isti, kot da bi vedno plačeval redno. Skratka nič nisi plačal, pač pa zgolj vrnil.

ncc2000 ::

konspirator je izjavil:

ncc2000
Kaj gledamo ?


izplen CME-ja v slo .. za nazaj
zaradi spremembe poslovnega modela v pay tv bo zanimiv pogled na taisti link naslednje leto
bo omogočen vpogled, v žep koga leti tistih par € dodatne naročnine/kos za enek produkt, ki ga je slo trg bil deležen do sedaj brez teh par € ..
seveda to bo zanimivo predvsem za tiste, ki jim za njihov(e) produkte (progr5ame) dol visi, pa jih morajo (mo) v t.i. prostem tržnem okolju kar lepo plačevat...

XS!D3 ::

Lonsarg je izjavil:

Kake glupe no, saj nisi na slabšem, kot če že apriori ne bi vzel popusta. Namreč če prekineš vezavo moraš plačati zgolj toliko, kot je razlika do redne cene, torej končni rezultat je isti, kot da bi vedno plačeval redno. Skratka nič nisi plačal, pač pa zgolj vrnil.


Seveda si lahko na slabšem, ker vsaj na mobilni "vračaš" ugodnost tudi za naprej. Torej ugodnost, ki je nikoli nisi in je tudi nikoli ne boš prejel. Če se npr. vežeš za 24 mesecev za popust na naročnino, ki znaša 1€ na mesec, in prekineš po prvem mesecu, si dobil 1€ popusta, vrniti moreš pa še 23€ popusta, čeprav jih nisi nikoli dobil.

OvCa77 ::

XS!D3 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Kake glupe no, saj nisi na slabšem, kot če že apriori ne bi vzel popusta. Namreč če prekineš vezavo moraš plačati zgolj toliko, kot je razlika do redne cene, torej končni rezultat je isti, kot da bi vedno plačeval redno. Skratka nič nisi plačal, pač pa zgolj vrnil.


Seveda si lahko na slabšem, ker vsaj na mobilni "vračaš" ugodnost tudi za naprej. Torej ugodnost, ki je nikoli nisi in je tudi nikoli ne boš prejel. Če se npr. vežeš za 24 mesecev za popust na naročnino, ki znaša 1€ na mesec, in prekineš po prvem mesecu, si dobil 1€ popusta, vrniti moreš pa še 23€ popusta, čeprav jih nisi nikoli dobil.

Narobe razumeš, vrniti moraš prejete ugodnosti. Naprimer: vežeš se za 1 leto, popust 1€, prekineš po 3 mesecih, vrniti moraš 3€, ki si jih dobil.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Anney ::

Javim vam te dni enkrat ko dobim poračun, ali bo za nazaj ali naprej, mislim pa da so po telefonu razlagali za naprej, torej do konca vezave.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

St235 ::

Anney je izjavil:

Javim vam te dni enkrat ko dobim poračun, ali bo za nazaj ali naprej, mislim pa da so po telefonu razlagali za naprej, torej do konca vezave.

ČE si dobil aparat potem ja, bo treba vrnit celotno razliko ali aparat in plačat obrabnino. Če govorimo o ugodnosti (nižji račun) potem samo del, ki si ga dejansko prejel.

dev ::

Za vas, ki tako sveto zatrjujete, da plačaš razliko samo za nazaj, lahko povem za moj primer: Stari mami je prišla ena na dom in jo pretentala, da popisuje števec za elektriko in da naj podpiše (tako je stara mama razložila meni, itak ni vedla kaj podpisuje). To je seveda bila pogodba za menjavo električnega dobavitelja in seveda naslednji mesec dobi položnico od novega dobavitelja. Ker so stari ljudje pač trmasti in kljub mojemu svetovanju naj tega ne naredi (vsaj dokler je bila označena akcijska naročnina in vezava t.j. 1 leto), je odpovedala novo pogodbo in se naročila nazaj pri prejšnjem dobavitelju. Nakar ji pošlje ta novi dobavitelj (zdaj stari) položnico za 60 nekaj evrov. Ko jih pokličem kaj to je, mi prijazno sporočijo, da je v pogodbi akcijska naročnina s popustom znašala X eur in da mora gospa doplačat razliko te akcije, četudi jo ni koristila, do konca pogodbe. Torej plačala je za 10 mesecev neuporabe.

Sicer se je tu šlo za ponudnika električne energije, vendar pa dvomim, da to ne delajo tudi drugod.
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

St235 ::

dev je izjavil:

Za vas, ki tako sveto zatrjujete, da plačaš razliko samo za nazaj, lahko povem za moj primer: Stari mami je prišla ena na dom in jo pretentala, da popisuje števec za elektriko in da naj podpiše (tako je stara mama razložila meni, itak ni vedla kaj podpisuje). To je seveda bila pogodba za menjavo električnega dobavitelja in seveda naslednji mesec dobi položnico od novega dobavitelja. Ker so stari ljudje pač trmasti in kljub mojemu svetovanju naj tega ne naredi (vsaj dokler je bila označena akcijska naročnina in vezava t.j. 1 leto), je odpovedala novo pogodbo in se naročila nazaj pri prejšnjem dobavitelju. Nakar ji pošlje ta novi dobavitelj (zdaj stari) položnico za 60 nekaj evrov. Ko jih pokličem kaj to je, mi prijazno sporočijo, da je v pogodbi akcijska naročnina s popustom znašala X eur in da mora gospa doplačat razliko te akcije, četudi jo ni koristila, do konca pogodbe. Torej plačala je za 10 mesecev neuporabe.

Sicer se je tu šlo za ponudnika električne energije, vendar pa dvomim, da to ne delajo tudi drugod.


Pa dobro, pa kaj res ne vidiš bistvene razlike med tvojim nakladanjem in konkretno temo? Tvoja stara mama je enostransko brez razloga prekinila pogodbo in je posledično plačala penale kot so bili določeni v pogodbi. V konkretnem primeru so bili očitno penali določeni v višini ponujenega popusta.

V temi pa je govora o tem, da ponudnik enostransko premeni pogoje in ti lahko odstopiš od pogodbe brez penalov. Moraš pa poplačat prejeto ugodnost zaradi predčasne prekinitve pogodbe.

Lonsarg ::

Res je, če TI prekineš se lahko praktično karkoli zmislijo za "kazen". Če spremenijo pogoje in posledično ti odstopiš pa je edino kar lahko po zakonu zatevajo prejeta ugodnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

car100 ::

Ja samo problem je v tem, da ko ti sklepaš pogodbo pogledaš na trg kaj je ponujeno npr. T2 ti da ob vezavi -25% in je npr cenejši od Telemacha in Amisa potem se sami spomnijo programe proplus še dodatno zaračunat in v primeru, da teh storitev ne želiš več moraš poplačat vse prejete popuste. In pol skupaj sešteješ vse odhodke in ugotoviš, da dejansko nisi nič prišparal. V čem je smisel 2 letnih vezal če so vsak mesec neke spremembe vedno v škodo uporabnika.

Lonsarg ::

No, ProPlus so se vsi odločili zaračunat, torej razmerje cen med konkurenco se je ohranilo.

Telemach se(še) ni, ampak oni so itak dražji od konkurence in teh 3€ ne vpliva na razmerje.

mojca ::

Ena stvar mi vseeno ni jasna. Razumem, da moraš v primeru subvencioniranega telefona plačati sorazmerni del do polne cene do konca sklenjene naročnine, čeprav so te cene bistveno preveč navite, ampak OK.

Ni mi pa jasno, zakaj lahko:
- recimo skleneš paket po redni ceni 30 EUR, ampak ob izpolnjevanju pogojev in z vezavo za dve leti "10 EUR za vedno"
- potem pa čez 20 mesecev operater dvigne ceno paketa na 200 EUR.

Zakaj moraš zdaj plačati 400 EUR za nazaj, če prekineš pogodbo?

XS!D3 ::

OvCa77 je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Kake glupe no, saj nisi na slabšem, kot če že apriori ne bi vzel popusta. Namreč če prekineš vezavo moraš plačati zgolj toliko, kot je razlika do redne cene, torej končni rezultat je isti, kot da bi vedno plačeval redno. Skratka nič nisi plačal, pač pa zgolj vrnil.


Seveda si lahko na slabšem, ker vsaj na mobilni "vračaš" ugodnost tudi za naprej. Torej ugodnost, ki je nikoli nisi in je tudi nikoli ne boš prejel. Če se npr. vežeš za 24 mesecev za popust na naročnino, ki znaša 1€ na mesec, in prekineš po prvem mesecu, si dobil 1€ popusta, vrniti moreš pa še 23€ popusta, čeprav jih nisi nikoli dobil.

Narobe razumeš, vrniti moraš prejete ugodnosti. Naprimer: vežeš se za 1 leto, popust 1€, prekineš po 3 mesecih, vrniti moraš 3€, ki si jih dobil.


Probaj, pa boš sam videl. Na mobilni sigurno ni tako, kot praviš, sem izkusil na lastni koži.

car100 ::

No, ProPlus so se vsi odločili zaračunat, torej razmerje cen med konkurenco se je ohranilo.

Ja in to potrjuje, da gre za kartelni dogovor. Pristojni organi pa nič in še enkrat nič. Možno samo v SLO.

...:TOMI:... ::

dev je izjavil:

Za vas, ki tako sveto zatrjujete, da plačaš razliko samo za nazaj, lahko povem za moj primer: Stari mami je prišla ena na dom in jo pretentala, da popisuje števec za elektriko in da naj podpiše (tako je stara mama razložila meni, itak ni vedla kaj podpisuje). To je seveda bila pogodba za menjavo električnega dobavitelja in seveda naslednji mesec dobi položnico od novega dobavitelja. Ker so stari ljudje pač trmasti in kljub mojemu svetovanju naj tega ne naredi (vsaj dokler je bila označena akcijska naročnina in vezava t.j. 1 leto), je odpovedala novo pogodbo in se naročila nazaj pri prejšnjem dobavitelju. Nakar ji pošlje ta novi dobavitelj (zdaj stari) položnico za 60 nekaj evrov. Ko jih pokličem kaj to je, mi prijazno sporočijo, da je v pogodbi akcijska naročnina s popustom znašala X eur in da mora gospa doplačat razliko te akcije, četudi jo ni koristila, do konca pogodbe. Torej plačala je za 10 mesecev neuporabe.

Sicer se je tu šlo za ponudnika električne energije, vendar pa dvomim, da to ne delajo tudi drugod.


Lahko bi odstopil v roku in brez obveznosti. Sklicujes se na sklenitev pogodbe izven poslovnih prostorov podjetja ipd. Samo roka ne smes zamudit.
Tomi

scipascapa ::

car100 je izjavil:

No, ProPlus so se vsi odločili zaračunat, torej razmerje cen med konkurenco se je ohranilo.

Ja in to potrjuje, da gre za kartelni dogovor. Pristojni organi pa nič in še enkrat nič. Možno samo v SLO.


Ti mora biti jasno, kakšno državo imamo od leta 1991 dalje.

Tilen ::

car100 je izjavil:

No, ProPlus so se vsi odločili zaračunat, torej razmerje cen med konkurenco se je ohranilo.

Ja in to potrjuje, da gre za kartelni dogovor. Pristojni organi pa nič in še enkrat nič. Možno samo v SLO.


Kako nič? Pristojne institucije so sprožile ustrezne postopke. Kaj ti pričakuješ, da v prostore vdrejo specialci in naredijo čistko?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

xmetallic ::

Tilen je izjavil:


Kako nič? Pristojne institucije so sprožile ustrezne postopke. Kaj ti pričakuješ, da v prostore vdrejo specialci in naredijo čistko?


Odklop iz omrežja in prepoved emitiranja programov dokler vsi postopki niso zaključeni. Postopek seveda ne sme imeti nobene prednosti ampak tako kot vsi ostali morajo čakat 3 leta na obravnavo naj še oni.

Tilen ::

Kdo bo potem plačal, če niso krivi? Ti? Najlažje je nabijati v prazno.

Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dev ::

...:TOMI:... je izjavil:

Lahko bi odstopil v roku in brez obveznosti. Sklicujes se na sklenitev pogodbe izven poslovnih prostorov podjetja ipd. Samo roka ne smes zamudit.


Hvala za info, mogoče veš kakšen je ta rok oz. kakšen link?

Edit: Sem že našel, hvala.

Če še koga zanima:

(1) Pri pogodbah, sklenjenih na daljavo, ima potrošnik pravico, da v petnajstih dneh podjetju sporoči, da odstopa od pogodbe, ne da bi mu bilo treba navesti razlog za svojo odločitev. Pri pogodbah o življenjskem zavarovanju, sklenjenih na daljavo in pogodbah sklenjenih na daljavo, ki zadevajo osebna pokojninska zavarovanja, je ta rok 30 dni. Šteje se, da je sporočilo pravočasno, če je pošiljka oddana v roku.
(2) Če je podjetje v celoti izpolnilo obveznost iz 43.c člena tega zakona, teče rok za uveljavljanje pravice iz prvega odstavka tega člena pri dobavi blaga od dneva, ko je potrošnik sprejel blago, pri opravljanju storitev pa z dnem sklenitve pogodbe ali z dnem, ko je podjetje izpolnilo to obveznost, če je bila ta obveznost izpolnjena po sklenitvi pogodbe.
(3) Če podjetje izpolni svojo obveznost iz 43.c člena po dobavi blaga, začne teči petnajstdnevni rok za odstop od pogodbe naslednji dan po dnevu izpolnitve te obveznosti, če še ni pretekel rok treh mesecev iz naslednjega odstavka.
(4) Če podjetje ni v celoti izpolnilo obveznost iz 43.c člena tega zakona, traja rok za odstop od pogodbe tri mesece. Ta rok začne teči pri dobavi blaga od dneva, ko je potrošnik sprejel blago, pri opravljanju storitev pa z dnem sklenitve pogodbe. S potekom tega roka ugasne pravica potrošnika, da od pogodbe odstopi.

Vir: https://www.uradni-list.si/glasilo-urad...
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

thramos ::

mojca je izjavil:

Ni mi pa jasno, zakaj lahko:
- recimo skleneš paket po redni ceni 30 EUR, ampak ob izpolnjevanju pogojev in z vezavo za dve leti "10 EUR za vedno"
- potem pa čez 20 mesecev operater dvigne ceno paketa na 200 EUR.

Zakaj moraš zdaj plačati 400 EUR za nazaj, če prekineš pogodbo?


Operater ne sme dvigniti cene pri pogodbi "10 € za vedno". Zato takšnih pogodb oz. vezav niti ne nudijo. No, če bi jih in bi dvigali cene, bi se takšne situacije reševale drugače.

Nudijo pa vezave "20 € popusta na redno ceno". V takšnih primerih lahko dvignejo redno ceno in v primeru prekinitve pogodbe s tvoje strani upravičeno zahtevajo vračilo ugodnosti, ki so jih nudili.

Nauk? Vezave niso suho zlato. ;)

Sarkozy ::

haha ;)
kolk mal je blo treba
Telemach
Ils sont fous ces Slovenes!

Tilen ::

Tale novica ne vsebuje nobenih informacij. Fake news.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

roCkY ::

Tilen je izjavil:

Tale novica ne vsebuje nobenih informacij. Fake news.

Vse to so, tebi dobro obveščenemu, že znana dejstva?
Ali?

"Novice/govoric ne komentiramo" pač glede na prakso pomeni, da je vsaj nekaj žerjavice, če že ne ognja na stvari.

Tilen ::

Ni mi potrebno podtikati. Odgovore, ki jih je novinar dobil, bi lahko plasiral vsak. Sicer pa saj sam vidiš, da noben resen medij tega ne povzema.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BuDi79 ::

Sarkozy je izjavil:

haha ;)
kolk mal je blo treba
Telemach
To je samo "re-imagine" že znane novice:

http://www.topnews.si/2017/01/04/zakaj-...

poweroff ::

Tilen je izjavil:

Ni mi potrebno podtikati. Odgovore, ki jih je novinar dobil, bi lahko plasiral vsak. Sicer pa saj sam vidiš, da noben resen medij tega ne povzema.

Kot tak medij misliš 24ur.com? :))
sudo poweroff

xxxul ::

ocitno vv edini o tem piše...
http://www.topnews.si/2017/02/22/pop-tv...

djabi ::

Lonsarg je izjavil:

Telemach se(še) ni, ampak oni so itak dražji od konkurence in teh 3€ ne vpliva na razmerje.


Zaenkrat res niso dvignili cene, krožijo pa informacije, da načrtujejo kupiti ProPlus.

Sarkozy ::

Telemach verjetno sploh ne bo podražil, vsaj dokler ne dobi občutno število prebežnikov ;)
tako bo ubil 2 (ups, 3) muhe na mah!
Ils sont fous ces Slovenes!

Utk ::

Telekom si to vojno lahko privošči, vprašanje če T-2 in Amis, kaj šele manjši. Morda se bo pa komu mehka hrbtenica maščevala...

polpo ::

xxxul je izjavil:

ocitno vv edini o tem piše...
http://www.topnews.si/2017/02/22/pop-tv...


Je možne kje dobiti ali spremljati gledanost slovenskih programov in njihovih oddaj kot to brezplačno objavljajo ostale države (ene tudi dnevno za vsak program)?

xxxul ::

jst pojma nimam, kokr mi je znano nielsen edini to dela za slo, ampak je treba placat...
http://www.nielsen.com/si/sl.html

stara mama ::

Sarkozy je izjavil:

Telemach verjetno sploh ne bo podražil, vsaj dokler ne dobi občutno število prebežnikov ;)
tako bo ubil 2 (ups, 3) muhe na mah!

In če občutnega števila prebežnikov ne bo? :))
Ekologija™ in Trajnost™

roCkY ::

polpo je izjavil:

xxxul je izjavil:

ocitno vv edini o tem piše...
http://www.topnews.si/2017/02/22/pop-tv...


Je možne kje dobiti ali spremljati gledanost slovenskih programov in njihovih oddaj kot to brezplačno objavljajo ostale države (ene tudi dnevno za vsak program)?

https://play.google.com/store/apps/deta...
Za Telekom - live. Ni pa mi jasno kako je vzorec narejen, oz. kaj točno pomenijo deleži (št. priključkov, STB.jev,...?).

J.McLane ::

Ogledov preko DVB-T prej ni bilo mogoče prešteti, prav tako digitalne kabelske verjetno ne. Pri IPTV preko STB pa brez problema dobiš to številko.

Preko Total TV verjetno tudi ne morejo točno vedeti kaj kdo gleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Sarkozy ::

stara mama je izjavil:


In če občutnega števila prebežnikov ne bo? :))


potem bo seveda podražil vse pakete
saj nakup PRO-plusa ne bo zastonj ;)
Ils sont fous ces Slovenes!

polpo ::

@J.McLane
Kaj si mislil z besedo prej, ker že od leta 2015 to počne vsaj RTV: http://www.zurnal24.si/rtv-gledanost-te...
Kot piše v topnews novici se spremlja tudi DVB-T gledalce (če je RCH oz. doseg padel) oz. RTV/AGB Nielsen spremlja s telemtrijo nek vzorec gospodinjstev.
Kot zgleda TV Beat ima podatke tudi o kabelski (ne piša pa o kateri je govora) http://val202.rtvslo.si/2016/11/odbita-...

@roCkY
To sem že videl na Telekomu ja, tudi na STB-ju - Siol Boxu. Bi bilo za jih povprašat kako dobijo te podatke in kaj pomenijo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

mumbo ::

http://www.topnews.si/2017/02/23/eksklu...

Planet TV se tudi pripravlja na "pobiranje naročnine" ampak to verjetno ne bo šlo tako gladko čez kot je šlo pri ProPlus programih.

Besna Glista ::

Če pa to sprejemejo operaterij potem pa res ne vem več kakšne ovce pošljejo v poagajanja...

Aston_11 ::

mumbo je izjavil:

http://www.topnews.si/2017/02/23/eksklu...

Planet TV se tudi pripravlja na "pobiranje naročnine" ampak to verjetno ne bo šlo tako gladko čez kot je šlo pri ProPlus programih.
Isti trenutek ko bodo napeli ponudnike storitev, bo šlo gladko skozi. X eur za to, tudi če jih ne gledaš, je res dober deal za vsakega. Jaz bi tudi.

Tilen ::

Zanimivo. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

polpo ::

Zanimivo je tudi, da želijo uvesti še dva kanala, me prav zanima kaj bodo predvajali (upam, da ne smatrajo +1 in HD kanale kot ta dva). :))
Če se pravilno spomnim, ko je začela Antena/Planet TV z oddajanjem je bilo govora o več kanalih (Planet TV, TV Antena 1 in Prima TV) seveda pa se to ni uresničilo.

Tilen ::

Spet bomo vsi na boljšem, ker bomo imeli na voljo več in boljše vsebine. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

scipascapa ::

in tanjše denarnice, to tudi šteje a ne? lepo skrbijo, da smo bolj suhi.

Bellzmet ::

Super. Sedaj samo še uvedejo, da moramo ob nakupu štruce kruha obvezno kupit še liter Alpskega mleka. Ista stvar.
««
41 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424454 (18721) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440548 (34193) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631610 (26392) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510376 (5666) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447829 (5331) Tarzan

Več podobnih tem