» »

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Pop TV in Kanal A plačljiva?

««
40 / 72
»»

4knative ::

Sem opazil da T-2 zadnje dni vztrajno zasipava nabiralnike s ponudbami. Kaj so na ponudbah nove ali stare cene?

roCkY ::

Kaj vse zamujam? Na poštnem nabiralniku je nalepka, v browserju Adblock, TV kanalov kjer so reklame pogosteje kot 2* na uro največ par minut ali med oddajo kaj več kot predstavitev programa privzeto ne gledam. Ko vozim gledam na cesto. ...

Koliko preveč zapravim, ker ne sledim tem oglasom?

Spc ::

Na Pro plusu nič ne vedo o kakšnem nadzoru

Na Pro plusu menijo, da s "programom", ki ga v prizemnem omrežju oddajajo od 16. januarja dalje ne kršijo predpisov, bodo pa tudi ta posnetek, ki se vrti, 10. februarja ugasnili.

"Primarno sporočilo, ki ga uporabniki prizemne antene še do 16.2 lahko vidijo na kanalih, kjer so prej spremljali programa POP TV in Kanal A, je obveščanje gledalcev o brezplačni telefonski številki za pomoč uporabnikom. S takšnim obvestilom pa po našem mnenju ne kršimo predpisov," so sporočili in dodali, da s strani Akosa niso prejeli nobenega obvestila o postopku.

http://www.zurnal24.si/nad-pop-tv-se-ak...

Zgleda, da se pop tv res ne misli umakniti iz DVB-Tja.
Sedaj se je reklama ustavila, ampak napis in broadcast še vedno ostaja in se broadcast-a na DVB-Tju "reklama tako še vedno ostaja", ampak samo napis, slika, ki stoji:
Tako se KANAL A IN POP TV še vedno broadcastata in prenašata paketke preko DVB-T omrežja.
Ne bo Pro Plus nikoli izklopil svoje reklame, če lahko zaslužijo na račun DVB-Tja.
:))


 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Master_Yoda ::

broken/link je izjavil:

stran je res katastrofa, sam pakete pa res ni težko najdt.
izberi si -> paketi -> paket t4.
kot vidiš je najcenejši t4 start s hitrostjo 5/5 na optiki in ceno 30eur. t4 mega drugi najcenejši s ceno 36eur in hitrostjo 100/10 na optiki. tako da ne, niso cenejši.


T4 Mega 100/10 je 26.99 za dve leti ( to je verjetno cena pred podrazitvijo - ce gre brez programskega paketa vzeti je tudi se po podrazitviji verjetno aktualna). Pol pa gres k ugodnejsemu oz. se prekine in drug v familiji naroci.

Samo internet 100/10 pa je 30 EUR.

Tako da ja T4 je cenejsi kot samo internet zaradi akcije.

broken/link ::

thramos je izjavil:

koliko stane T4 paket? Je res cenejši samo od interneta (10/10 optika), 24 €?

moj odgovor je še vedno pravilen.

ronaldo ::

Jaz imam t4 tera na optiki, hitrost je 300/50, in za taksno hitrost bi placal ogromno ce ne bi vzel t4 paket, v katerem imam tudi 2 mobilne stevilke pokrite, torej zame super ugoden paket tudi ce izkljucijo tv ki jo ne gledamo.

Nazalost se bolj splaca vzeti paketno ponudbo kot pa le internet, tako je pri vseh ponudnikih.

Sarkozy ::

poweroff je izjavil:

Razen ko boš sklenil vezavo za 2 leti, potem bo pa čez pol leta podražitev. 8-)


haha
lepo povedano :)
Ils sont fous ces Slovenes!

thramos ::

Master_Yoda je izjavil:

T4 Mega 100/10 je 26.99 za dve leti ( to je verjetno cena pred podrazitvijo - ce gre brez programskega paketa vzeti je tudi se po podrazitviji verjetno aktualna). Pol pa gres k ugodnejsemu oz. se prekine in drug v familiji naroci.

Samo internet 100/10 pa je 30 EUR.

Tako da ja T4 je cenejsi kot samo internet zaradi akcije.


Sam to je z vezavo?

konspirator ::

Ponuja t2 tudi solo pakete, ki so navedeni spodaj ?
https://www.t-2.net/optika-ftth
https://www.t-2.net/xdsl
--

thramos ::

Ja, za optiko je tako.

Lonsarg ::

ronaldo je izjavil:

Jaz imam t4 tera na optiki, hitrost je 300/50, in za taksno hitrost bi placal ogromno ce ne bi vzel t4 paket, v katerem imam tudi 2 mobilne stevilke pokrite, torej zame super ugoden paket tudi ce izkljucijo tv ki jo ne gledamo.

Nazalost se bolj splaca vzeti paketno ponudbo kot pa le internet, tako je pri vseh ponudnikih.

Splačalo se ti je bolj kot samo internet zgolj zato, ker si šel v 25% akcijo. Tudi jaz sem to naredil, ko akcija preteče grem na navadni internet paket, ker SO cenejši po rednih cenah.

thramos ::

Tudi za samo internet so pred časom ponujali vezave za 2 leti. Če se ne motim tudi 25 % popusta, gotovo pa 100/10 za ceno 10/10.

Spc ::

Evo končno, POP TV se je odstranil iz DVB-Tja, sedaj se lahko še odstranijo tudi iz osnovnega paketa in preidejo v poseben pop tv paket.

Danes točno ob:
16.02.2017
9:00.25s

Celoten MUX so vzeli za 10 sekund:

1 Sekunda Pred Izklopom:


Izklop MUXa:


10 Sekund Po izklopu:


:))
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Tilen ::

Se lahko, vendar se ne smejo. Saj veš. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

issak ::

Lonsarg je izjavil:

ronaldo je izjavil:

Jaz imam t4 tera na optiki, hitrost je 300/50, in za taksno hitrost bi placal ogromno ce ne bi vzel t4 paket, v katerem imam tudi 2 mobilne stevilke pokrite, torej zame super ugoden paket tudi ce izkljucijo tv ki jo ne gledamo.

Nazalost se bolj splaca vzeti paketno ponudbo kot pa le internet, tako je pri vseh ponudnikih.

Splačalo se ti je bolj kot samo internet zgolj zato, ker si šel v 25% akcijo. Tudi jaz sem to naredil, ko akcija preteče grem na navadni internet paket, ker SO cenejši po rednih cenah.


Ja res je, 25% popusta je bilo. 2 mobilna paketa pa vseeno rabim, tako da ko preteče 2 leti grem spet v lov na cenejšo ponudbo, tudi če bo treba operaterja menjati. Mogoče bo pa spet akcija za 25% ceneje.

Je pa tudi problem da imajo čudne hitrosti samo za xDSL, en je 10/4 za 36€ (premalo DL, preveč UL ker mi žice samo 2MB omogočajo), naslednji je 20/10 (DL ok, preveč UL) za 64€. T4 mega 20/2 je brez popusta 36€.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

alexz ::

Tilen je izjavil:

Se lahko, vendar se ne smejo. Saj veš. ;)

nimajo jac da bi ponudli svoje kanale v paketu. sami so priznali da to nočejo ker se bojijo da ne bi imeli dovolj naročnikov. blesavi ponudniki pa namesto da so na strani svojih naročnikov oni rajši rešujejo Poop TV pred propadom.

PARTyZAN ::

Vklopi možgane za moment. Pro plus ima največ gledalcev v celi državi. Isti moment, ko se en operater odloči, da podpiše pogodbo, ostali pa ne je ta operater dobil massive boost naročnikov. Štekaš zakaj si noben tega ni upal narest?

konspirator ::

Če je bil program z največ gledalcev (njihova trditev) na robu propada (bilance kažejo tako), potem nekaj ni v redu.
--

Spc ::

konspirator je izjavil:

Če je bil program z največ gledalcev (njihova trditev) na robu propada (bilance kažejo tako), potem nekaj ni v redu.

Točno tako.
Če bi bili tako super dobri in super gledani, zakaj poslujejo z izgubami ?
In to hudimi izgubami, potem jih verjetno ne gleda toliko kot to oni hočejo prikazati.
 

alexz ::

jaz sem mislil na Pro Plus torej oni sami niso hoteli svojih kanalov ponudit v posebej paketu ker so se bali da ne bi imel dovolj naročnikov.

DjTonic ::

Slabe izkušnje so imeli s pop non stop in voyo. Čeprav so najbolj gledani, si x-tič niso upali narediti iste napake in so šli v basic package pri operaterjih, saj to predstavlja najbolj zanesljiv zaslužek, pa še cena po naročniku je s tem nižja, kot pa če bi ponujali opcijski paket. Verjetno bi imeli vseeno dovolj naročnikov, ampak nikoli ne moreš vedet.

Zakaj pa domnevno najbolj gledani programi poslujejo z izgubo pa je lahko več dejavnikov. Verjetno ponudniki ne oglašujejo več tako množično, saj se pozna recesija, stroški materiala in storitev pa se večajo, potem so še licence, plače za zaposlene in zunanje sodelavce, ki delajo preko s.p. itd.

marS ::

Torej jim je produkcija vsebin večji strošek kot izplen. In nekaj so morali naredit. No, na dolgi rok je tudi to fail, se mi zdi....še posebej če jim gledanost in oglaševanje upada...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

DjTonic ::

Za kaj bolj podrobnega bi bilo potrebno naštudirati letno poročilo in računovodske izkaze, da bi se videlo kje je dejansko razlog. Osebno se mi njihova poteza kar se tiče uporabnikov še vedno ne dopade niti to kar so naredili s total tv, kar pa se tiče biznisa pa zna biti super v naslednjih poročilih. Še vedno sem presenečen, da je šlo tako gladko skozi in uporabniki si njihove programe precej želijo in nekateri so pripravljeni odšteti krepko čez 100 eur za nakup potrebne opreme, ki je prej niso potrebovali.

Mato989 ::

DjTonic je izjavil:

Slabe izkušnje so imeli s pop non stop in voyo. Čeprav so najbolj gledani, si x-tič niso upali narediti iste napake in so šli v basic package pri operaterjih, saj to predstavlja najbolj zanesljiv zaslužek, pa še cena po naročniku je s tem nižja, kot pa če bi ponujali opcijski paket. Verjetno bi imeli vseeno dovolj naročnikov, ampak nikoli ne moreš vedet.

Zakaj pa domnevno najbolj gledani programi poslujejo z izgubo pa je lahko več dejavnikov. Verjetno ponudniki ne oglašujejo več tako množično, saj se pozna recesija, stroški materiala in storitev pa se večajo, potem so še licence, plače za zaposlene in zunanje sodelavce, ki delajo preko s.p. itd.


Na prostem trgu tako podjetje zapre vrata... Ekonomija 101... vse ostalo je izsiljevanje :)

Spc ::

Mato989 je izjavil:

Na prostem trgu tako podjetje zapre vrata... Ekonomija 101... vse ostalo je izsiljevanje :)

Točno tako.
Podjetje gre v stečaj....
 

roCkY ::

Sedaj bodo pa kot prva? privatna firma v državi uvedli UTD za svoje zaposlene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

scipascapa ::

hurikhan ::

Pri amisu sem pol leta nazaj naročil paket flex trojka, kjer je bila cena 21,90 ZA VEDNO. In ker so zdaj seveda podražili, sem mislil prekiniti naročnino in drugje vzeti samo internet.
Kličem včeraj amis in vprašam koliko moram plačati, če zdaj prekinem pogodbo. In mi gospodična pove, da 144 eur. Vprašam zakaj, če so oni kršili pogodbo. In mi pove da to so ugodnosti, ki so mi bile dodeljene pri podpisu tega paketa - torej razlika med polno ceno paketa in mojo znižano. Zaradi njihove kršitve pogodbe, torej podražitve, mi ni treba plačati samo stroškov prekinitve, to je 16 eur. Tako, da pazite, ko odjavljate svoje pakete. Lepo se zavarujejo operaterji s tem.

njyngs ::

Telekom do konca tega meseca dovoli prekinitev razmerij brez posledic - seveda za pakete s TV :)

thramos ::

hurikhan je izjavil:

Pri amisu sem pol leta nazaj naročil paket flex trojka, kjer je bila cena 21,90 ZA VEDNO.


Nisi samo naročil paketa, ampak si se VEZAL.

Nauk za vse tiste, ki se sedaj VEŽEJO za pakete, v katerih je internet kao cenejši v paketu s televizijo.

hurikhan ::

Saj... dobra šola za naprej. Do sedaj nisem bil nikoli vezan, zdaj pa po pol leta pizdarija. Lahko bi dvignili ceno za 30 eur na mesec, pa bi jaz še vedno moral plačati prekinitev vezave 144 eur. Ko te enkrat imajo na vezavi, si lahk izmišljujejo kar hočejo. Never again.

opeter ::

roCkY je izjavil:

Sedaj bodo pa kot prva? privatna firma v državi uvedli UTD za svoje zaposlene.


Saj ima podjetje samo enega zaposlnege... :))

http://www.bizi.si/POP-TV-D-O-O-LJUBLJA...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

thramos ::

Čeprav ... dvomim da v tem primeru vse tako kot bi moralo bit. Po mojem bi ti lahko zaračunali samo ugodnosti, ki si jih dejansko izkoristil. Kar dvomim da je v pol leta 144 €.

St235 ::

hurikhan je izjavil:

Saj... dobra šola za naprej. Do sedaj nisem bil nikoli vezan, zdaj pa po pol leta pizdarija. Lahko bi dvignili ceno za 30 eur na mesec, pa bi jaz še vedno moral plačati prekinitev vezave 144 eur. Ko te enkrat imajo na vezavi, si lahk izmišljujejo kar hočejo. Never again.


To veš, da teh 144 EUR v bistvu predstavlja samo prihranek, ki si ga dobil na račun vezave? Dejansko nisi izgubil nič v primerjavi s tem, če bi vzel enak paket brez vezave.

thramos je izjavil:

Čeprav ... dvomim da v tem primeru vse tako kot bi moralo bit. Po mojem bi ti lahko zaračunali samo ugodnosti, ki si jih dejansko izkoristil. Kar dvomim da je v pol leta 144 €.


Seveda je, saj so računali samo ugodnost, ki jo je dejansko koristil. Če je naročnik sedem mesecev in ima pol manjšo naročnino (21€ namesto 42€) pa si tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

XS!D3 ::

Sej na Simobil mobilni je isto sranje. Se vežeš zgolj za popust na naročnino (oziroma te prisilijo, da se vežeš, ker drugače določenih paketov sploh ne moreš vzet), potem hočeš recimo prekinit naročnino prvi mesec (ali pa samo spremenit na nov paket, ki je itak spet pogojen z vezavo) in moreš pri tem "vrnit" ugodnost še za dve leti naprej, ki je nisi in je tudi nikoli ne boš dobil. Ko dočakaš konec vezave imaš že zdaj zastarel paket, ki ponuja manj za bistveno višjo ceno kot novejši paketi (po možnosti ti pa še ta star paket vmes podražijo).

Je pa smešna v tem primeru predvsem ta cena ZA VEDNO, ki to očitno ni. So se pa sigurno v pogojih zavarovali, da te lahko tako nat......., ne glede na to, da oglašujejo ceno za vedno.

Glugy ::

Samo če piše "Za vedno" pa ni za vedno gre to za zavajanje in bi v norrmalni državi tržni inšpektorat jim stopil na prste.

Je pa zanimivo kako po navadi gospodarstveniki ki najbolj hvalijo pa zagovarjajo tržne razmere iste osebe ki v praksi posegajo po najbolj netržnih prijemih, ki se izogibajo tržni logiki. Zgleda hočejo delovanje trga samo za druge zase pa ne.
Pop TV je ravno tak primer.

thramos ::

Verjetno je "za vedno" znesek (ali delež) popusta, ne pa končna cena.

videc ::

thramos je izjavil:

Verjetno je "za vedno" znesek (ali delež) popusta, ne pa končna cena.
Če je pa "za vedno" končna cena, pa kršijo določila pogodbe in bi TIRS lahko in moral ukrepati, če bi nekdo podal prijavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: videc ()

puginho ::

hurikhan je izjavil:

Saj... dobra šola za naprej. Do sedaj nisem bil nikoli vezan, zdaj pa po pol leta pizdarija. Lahko bi dvignili ceno za 30 eur na mesec, pa bi jaz še vedno moral plačati prekinitev vezave 144 eur. Ko te enkrat imajo na vezavi, si lahk izmišljujejo kar hočejo. Never again.


Računanje pa logika ti ni jača strana. Kolko si pa prišpral z vezavo verjetno ni pomembno.

broken/link ::

@puginho: Na napačno stvar si se obesil. Poanta je v tem, da ko si enkrat vezan, si lahko operater zmišljuje, kar si hoče. Na koncu se teoretično lahko zgodi, da ne prišparaš nič.
v teoriji se bi lahko vezal za 2leti, pa bi bila cena paketa iz 40eur znižana na 30eur prvi dve leti. Potem bi pa ponudnik objavil prvo podražitev, nato drugo, nato tretjo,... in bi na koncu pristal na ceni 40eur+ s popustom. V teoriji. In ja, zakon bi moral ščititi pred tem.

thramos ::

Pred tem te ščiti zdrava pamet - tako, da se ne vežeš.

videc je izjavil:

thramos je izjavil:

Verjetno je "za vedno" znesek (ali delež) popusta, ne pa končna cena.
Če je pa "za vedno" končna cena, pa kršijo določila pogodbe in bi TIRS lahko in moral ukrepati, če bi nekdo podal prijavo.


Če, če, če. Ampak ni tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Utk ::

Zakaj se ne bi vezal, če ti dajo popust? Neumno je samo gledat ceno s popustom. Gledaš polno ceno, in če ti je ta v redu, vzameš, izkoristiš še popust in to je to. Če je čez pol leta drugje "cenejše", pa spet gledaš polno ceno, ne tisto s popustom. In če je cenejše, spet greš drugam, normalno pa da za nazaj doplačaš do polne cene - ki si jo itak sprejel. V nobenem primeru ne boš plačal več od polne cene.

puginho ::

broken/link je izjavil:

@puginho: Na napačno stvar si se obesil. Poanta je v tem, da ko si enkrat vezan, si lahko operater zmišljuje, kar si hoče. Na koncu se teoretično lahko zgodi, da ne prišparaš nič.
v teoriji se bi lahko vezal za 2leti, pa bi bila cena paketa iz 40eur znižana na 30eur prvi dve leti. Potem bi pa ponudnik objavil prvo podražitev, nato drugo, nato tretjo,... in bi na koncu pristal na ceni 40eur+ s popustom. V teoriji. In ja, zakon bi moral ščititi pred tem.


V kolikor ti npr. po 6 mesecih podražijo paket in ga pol prekineš ti pripada sorazmerni del popusta glede na skupno dobo. V nobenem primeru ne plačaš polne cene paketa za teh 6 mesecev.

Anney ::

Utk je izjavil:

Zakaj se ne bi vezal, če ti dajo popust? Neumno je samo gledat ceno s popustom. Gledaš polno ceno, in če ti je ta v redu, vzameš, izkoristiš še popust in to je to. Če je čez pol leta drugje "cenejše", pa spet gledaš polno ceno, ne tisto s popustom. In če je cenejše, spet greš drugam, normalno pa da za nazaj doplačaš do polne cene - ki si jo itak sprejel. V nobenem primeru ne boš plačal več od polne cene.


Tako sem jaz naredil, čakam položnico Amisa. Ista fora, doplačati moram razliko stalnega popusta, cca 9€ mesečno.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

hurikhan ::

Jebejo nas tako ali drugače.

konspirator ::

opeter je izjavil:

roCkY je izjavil:

Sedaj bodo pa kot prva? privatna firma v državi uvedli UTD za svoje zaposlene.


Saj ima podjetje samo enega zaposlnege... :))

http://www.bizi.si/POP-TV-D-O-O-LJUBLJA...

Napačno vprašanje postavljaš:
http://www.bizi.si/PRO-PLUS-D-O-O/
--

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Aha, torej imamo ločeno ProPlus d.o.o., PopTV d.o.o. in Kanal A d.o.o.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Spc ::

http://www.bizi.si/KANAL-A-D-O-O/
0 zaposlenih ? kako je to možno ?
8-O
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

ncc2000 ::

https://apps.indigotools.com/IR/IAC/?Ti...

Zanimov bo pogled na tole analizo next year, ko bo an2017 not..

Matr nas lupjo...

konspirator ::

ncc2000
Kaj gledamo ?
--
««
40 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POP TV in Kanal pod isto streho kot Telemach (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8424523 (18790) Ajnstajn`
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440637 (34282) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631694 (26476) zuz3k
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510396 (5686) Silck
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447838 (5340) Tarzan

Več podobnih tem