» »

Windows Movie Maker problem

Windows Movie Maker problem

Seljak ::

Naletel sem na zanimivo težavo,ki pa bo počasi prerastla v barvanje las v sivo barvo :D
Z Bandicam-om sem posnel posnetek dirke. In kot vedno posnetek pretvorim v HD posnetek z 60fps v Windows Movie Maker,da ga lahko kasneje v Sony Vegas dodatno obdelam. Ko posnetek (AVI) vnesem v Win Movie Maker je na zaslonu za predogled posnetka po sredini črta oz zaslon je nekako razdeljen. Če pa posnetek pogledam v predvajalniku za filme(gom player) pa je z posnetkom vse vredu oz. te črte ni. Do sedaj teh problemov nisem imel in tudi pred kratkim sem delal video z že omenjenim postopkom in te težave ni bilo. Ali je že kdo imel takšen problem z Win Movie Maker?
Za odgovore in nasvete se že v naprej zahvaljujem.

Tako zgleda,ko dam posnetek v windows Movie Maker



Tako pa zgleda v gom player-ju (normalno brez črte)

  • spremenilo: Seljak ()

Anney ::

Zakaj kar originala ne uvoziš v Sony vegas in si delaš dodatno delo.

Seljak ::

Za to,ker AVI datoteka "trokira". Moral bi v BandiCam-u nastavit,da mi naredi Mp4. Ali je morda kakšen drug trik v Sony Vegas? Se še učim z tem programom.

Anney ::

Trrokira ti verjetno zarati tega, ker ga uvaža v program, lepo ga naloži in malo počakaj, sumim da je datoteka velika in imaš slabše računalo.

Seljak ::

Naloži mi ga takoj ;) Pač gre se zahvaliti hitremu SSD-ju. Res,da nimam najhitrejšega procesorja na tem planetu ampak za v koš pa še tudi ni ta,ki ga sedaj uporabljam. Grafikulja tudi ni nek podn od podna. Sicer pa imaš mojo PC strojno konfiguracijo napisano v podpisu.

Konlov ::

Seljak je izjavil:

Za to,ker AVI datoteka "trokira". Moral bi v BandiCam-u nastavit,da mi naredi Mp4. Ali je morda kakšen drug trik v Sony Vegas? Se še učim z tem programom.

Za kaj pa nebi v bandicam nastavil na mp4?

Seljak ::

Hahaha sem pozabil napisati,da sem to storil :) Ja,sedaj deluje prfektno ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje namizja in program za obdelavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
6982 (845) CitroX
»

Program za obdelavo gameplay videa

Oddelek: Programska oprema
151715 (1525) Vajzi
»

program za združitev video posnetkov

Oddelek: Programska oprema
72644 (2531) lkamnik
»

Težava s posnetki iz sonyjeve kamere

Oddelek: Pomoč in nasveti
5780 (730) MihaFirst
»

Zdruzevanje videa

Oddelek: Pomoč in nasveti
161071 (943) Volk|

Več podobnih tem