» »

program za združitev video posnetkov

program za združitev video posnetkov

ne_kdo ::

lep pozdrav

uporabljam kamero z vgrajenim diskom in ko snemam mi vsak video na novo ustvari. sedaj pa bi potreboval en program s katerim bi lahko določene posnetke združil skupaj. upam da mi boste lahko pomagala

že v naprej se opravičujem če obstaja že ta tema.
hvala
lp

destroyer2k ::

ne_kdo

Na hitro, ki mi padejo na glavo so ti programi: sony vegas, pinacle studio. So še več drugih, ampak same te sn si nahitro spomnil.

<b>klima</b> ::

Pa npr. Adobe Premiere, sam če rabiš pa bolj na hitro pol pa Windows Movie Maker.

gokky ::

http://www.virtualdub.org/

VirtualDub is a video capture/processing utility for 32-bit Windows platforms (95/98/ME/NT4/2000/XP), licensed under the GNU General Public License (GPL). It lacks the editing power of a general-purpose editor such as Adobe Premiere, but is streamlined for fast linear operations over video. It has batch-processing capabilities for processing large numbers of files and can be extended with third-party video filters. VirtualDub is mainly geared toward processing AVI files, although it can read (not write) MPEG-1 and also handle sets of BMP images.

<b>klima</b> ::

Ok no tud ta je dobr ja, sam predvidevam da gre bolj za amatersko montažo, tako da da bi bil WMM kar dobr, sploh če prvič to dela. :)

vasquez ::

Če ne rabiš obdelave in raznih efektov, potem je najbolje da najdeš kakšen bolj preprost programček. Išči pod "video joiner". Takih programčkov je cel kup in ti znajo zlimati posnetke skupaj.

ne_kdo ::

zdaj za enkrat jih bom samo združil skupaj. kasneje pa se bom malo z efekti poigraval.

lp

v sony vegas mi ne zazna zvoka mi brez zvoka deluje program.
še ma kdo kakšno idejo kateri programi so ql?

hvala
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ne_kdo ()

lkamnik ::

Tudi jaz iščem preprost program za montažo več video posnetkov. Imam "Pincle studio 9" pa mi ne dela dobro in Windows Movie Marker pa na njem tudi ne uspem prenesti posnetkov v okno za popravljanje posnetka (program se mi enostavno izključi. Mi lahko kdo kaj več svetuje.
Kdor mi lahko svetuje drug ustrezen (delujoči) program mi naj pošlje povezavo na naslov:lkamnik@email.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem dober program za video obdelavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
223371 (3067) #000000
»

Izšel LiVES 1.0.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
194329 (3027) poweroff
»

Program za editiranje videa

Oddelek: Programska oprema
223340 (3047) poweroff
»

Editing videa pod Linuxom

Oddelek: Operacijski sistemi
372750 (2255) CaqKa
»

Kako "narediti" arhiv video posnetkov?

Oddelek: Zvok in slika
202466 (2125) #000000

Več podobnih tem