» »

Skurjeno?

Skurjeno?

Elemen_T ::

Dones sem nekaj diral okoli računalnika in tudi okoli zloglasnega rdečega stikala za napetost. Ponesreči sem stvar premaknil in puf. Zdaj me zanima al je šel cel comp al samo hladilnik oz fentilator...kaj torej?

hvala za odgovore.

lp

Huey P ::

Jaz misli, da je šla plata, pa mogoče disk.
..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

...pomoje je pa šel samo napajalnik oz. una varovalka notr; probi z drugim napajalnikom zalaufat zadevo. 8-)

Pretorijanec ::

Sla je samo varovalka! Ni panike! Najhujs kar se ti lahk zgodi je, da bos mogu kupt nou napajalnik. Drgac pa sam poglej kok je varovalka pa jo kup pa namontiri. Ce ne znas, pros prjatla al pa nes na servis.

MadMax ::

Ponavad je not pocasna T2A, ker pa je vcasih pocasne tezko dobit, daj brez skrbi hitro F2.5A notr.

Elemen_T ::

Hvala vam za pomoč...moje znanje okoli hardware je dokaj ozko tak da one oznake pa te zadevščine so meni španska vas. Če mi kdo zna pomagat kje zamenat ono varovalko bi bil zlo vesel...sicer pa - kolk stane napajalnik?

lp

MadMax ::

Za zamenat rabis sraufncigar in spajkalnik, ker je prilotana, nov napajalnik pa od cca. 4kSIT navzgor.

Huey P ::

A misliš, da električni šok ni mogel uničiti diska?
..::DOOM III: The Legacy::..

MadMax ::

Zakaj? Saj notri ni transformator v klasicni obliki...
Lahko pa je crknu grec al pa tut kak tranzistor v primaru, ven pa zihr ni prsla strela:D

dexter ::

Hello!

Ce si saltal med delovanjem, je varovalka bla premal,tko da je po verjetnosti se oba kondenzatorja razsul,pa se kej zraven... (to res oreng poci-lastne izkusnje!).
Ce si pa vklopil po preklopu pa mas mogoce sreco pa je samo (?) varovalka.

*ce mal zasejkas napajalnik pa ven delci letijo je bl kriza*

LP

Koci ::

eh po mojem je šla sm varovalka, sej zat pa tud je

MadMax ::

dexter: si pa izumil pekac za kokice:D:D

Pretorijanec ::

Sej ce bi mu pocl po bi nam pisu sele cez en tedn. Bi moru najprej prste najt pa si jih nazaj na rake prsit!:D

Tomi ::

Jaz sem enkrat za foro pogledal, kaj se zgodi, če daš napajalnik, ki ima preklop 110/220 na 110 in prižgeš..
Bil je samo rahel pok, kjer je skurilo varovalko, drugače pa vse dela še sedaj v redu.. Isti ventilator hladi nov računalnik :D
Novi napajalniki so pa od 4-5 naprej.. Odvisno, kaj želiš..
metrodusa.blogspot.com

Pretorijanec ::

Amapk jz sm 100% da je sla sam varovalka! U najslabsm primeru se kksn tranzistor.

McHregec ::

Jst sem na eni stari 386 probal kaj se zgodi če premaknem na 110 iz 220 zaženem in nardi pok začne smrdet po plastiki pa neki je vn iz napajalnika odletel in varovalko je vn vregel sej pol sem zamenu napajalnik z enim kršem pa je delal vse. Tok da si loh pomirjen.

Elemen_T ::

Hvala vam za pomoč...ampak vseeno je šel cel napajalnik...sicer pa ni blema - 3k mi ni blo težko dat.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugasnjen racunalnik se skuri

Oddelek: Pomoč in nasveti
172051 (1542) Macketina
»

Dva dni star comp in nato .... strela!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141570 (1062) ERGY
»

POK !!! v napajalcu

Oddelek: Pomoč in nasveti
421962 (1387) Brane2
»

Kaj sem skuro

Oddelek: Pomoč in nasveti
301456 (1099) Binji
»

napajalnik

Oddelek: Strojna oprema
141612 (1438) OZZY

Več podobnih tem