» »

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

1
2
3

[D]emon ::

To se bleda kopija kitajskega ponaredka blede kopije GTA ni.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

ahac ::

Mislm, da je imel večji vpliv to, da so prejšnjo igro hypal do konca in je bila večina kupcev potem razočarana. Drugi del sicer izgleda boljši kot prvi, ampak hypa pa ni blo.
Kasneje, ko bodo kakšne akcije, se bo verjento OK prodajal... ker za razliko od prejšnjega ima ta boljše ocene kritikov in igralcev.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Men pa prva igra sploh ni bila slaba. Ta druga me pa po vseh trailerjih in gameplayih sploh ni prepričala.

m0f0x ::

Tega dre*a od igre ne bi kupil niti na Humble Bundle za 1$.

ahac ::

Obljubljajo proper PC verzijo... ampak z Gameworks... ;((

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

m0f0x ::

Wow, naekrat so se začeli štulit PCjašom. Tryhards.

Pesimist ::

kaj ta game se ni relesan na pc al kaj? ker sem buyo 1080 gtx v mediamarktu pa kodo dobil. Pise pa preorder in preload.

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

kaj ta game se ni relesan na pc al kaj? ker sem buyo 1080 gtx v mediamarktu pa kodo dobil. Pise pa preorder in preload.




USA: 9pm Pacific, 12am Eastern
Brazil: 3am BRST
UK: 11pm GMT
Europe: 12am CET
Russia: 2am MSK
Australia: 9am AEST


Se pravi čez dobro uro bi morala že delati na Pc-ju

Skyman ::

al pa lagati na PC-ju by ubisoft

oo7 ::

Watch Dogs 2 - PC Ultra vs. PS4 vs. Xbox One Graphics Comparison

[D]emon ::

Fucks given: Exactly zero.


Morda kupim nekoc, ko bo v bargain binu za 5 eur.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

5 Minutes of Watch Dogs 2 PC Ultra Settings 1080p 60fps

ahac ::

PC Gamer pravi:
The Watch Dogs 2 PC port is great
http://www.pcgamer.com/the-watch-dogs-2...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

No vsaj nekaj.

matija14 ::

Ajde, zbiram ponudbe na ZS za igro, ker sem jo dobil zraven grafične kartice in me niti malo ne zanima za igranje. :D

vaščan ::

Kje je zdaj dx12 za to igro. Kao gremo mi s amdjem v dx12 in bo igra super optimizirana oh in sploh potem pa pride gameworks ne duha ne sluha o dx12 igra pa na dx11 žre procesor na 100% sevede pod pogojem če imaš dost močno grafično zraven. Ampak še vedno bottlenecka cpu kljub 100% loadu igro na 50-80fps podobna reč kot pri assassins creed unity. Mah eni po..... so tile ubijevci.

tt2 ::

A je kje kakšna primerjava med i5 in i7. Se toliko govori, kako ta igra porabi vseh 8 jeder.

vaščan ::

Watch dogs 2 sem probal pri kolegu na i5 procu žre na 100% vrjetno tudi i7, battlefield 1, assassins creed unity vse te igre sem probal na 1024-768 resoluciji in ultra nastavitvah in žrejo procesor na 100% i7 2700k 4.6ghz. Moj procesor zmore poganjat te igre nekje med 60-100fps kar ni švoh ampak so zadeli zid pri dx11 pri taki optimizaciji da igra ponuca procesor na 100% in še vedno bremza grafično recimo na 70fps.
DX12 ali vulcan katera apija imata overhead precej bolje optimiziran bi lahko opravila precej bolje.

vaščan ::

Hmm zdej sem malo zmeden tole sem testiral s task managerjem msi afterburner pa kaže približno 20-30% manjšo porabo cpuja. Nevem zdej ali afterburner meri direkto samo igro kolk cpu porabi in task manager kolk cel sistem skupaj. Če kdo zgoogla katera od teh aplikacij ima bolj prav super ker jaz nisem našel odgovora.

oo7 ::

Gain access to 3 hours of gameplay on your PlayStation 4 system or Xbox One and experience the game that IGN calls "A Blast to Play!" :))





Nič demo-ta za PC

grobijan ::

Ne rabš demota, je že skrekan. :))

oo7 ::

A komaj danes so skrekali igro ?

kitl76 ::

Komaj? Tebi šw demota niso dali :))

scipascapa ::

komaj? tole je bilo zelo hitro :)

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Komaj? Tebi šw demota niso dali :))



Šw ?

scipascapa je izjavil:

komaj? tole je bilo zelo hitro :)


Veliko igrer skrekajo takoj ob izidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dami ::

oo7 je izjavil:

Veliko igrer skrekajo takoj ob izidu.

Če so brez Denuvota ja. Drugače pa traja tud mesece, tako da tole je bilo zelo hitro.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

kitl76 ::

Just Cause 3 še danes ni dobila pravega cracka.

ahac ::

43h Play time
99% Game progression
1% mi manjka! ;((
Zgleda, da ene stranske misije nisem našel.

Sicer je pa kar kul igra. Mogoče je preveč misij, kjer te samo pošljejo na drug konec SFja nekaj "shackat" (pritisnit E).
Igral sem na hard, ampak skoraj vse je bilo vseeno dost easy... razen par misij, kjer te vržejo med kup FBI agentov, ki takoj začnejo streljat. Sploh je malo čudno, če si kao nek nenasilen hacker, potem pa začneš streljat na vse. Mi je pa všeč, da se veliko misij nanaša na real life dogodke in je cel kup likov, firm itd. kjer je takoj očitno po kom so se zgledoval.

ps. Taglavn bad guy bi lahko bil Slovenc...:P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

43h Play time
99% Game progression
1% mi manjka! ;((
Zgleda, da ene stranske misije nisem našel.

Sicer je pa kar kul igra. Mogoče je preveč misij, kjer te samo pošljejo na drug konec SFja nekaj "shackat" (pritisnit E).
Igral sem na hard, ampak skoraj vse je bilo vseeno dost easy... razen par misij, kjer te vržejo med kup FBI agentov, ki takoj začnejo streljat. Sploh je malo čudno, če si kao nek nenasilen hacker, potem pa začneš streljat na vse. Mi je pa všeč, da se veliko misij nanaša na real life dogodke in je cel kup likov, firm itd. kjer je takoj očitno po kom so se zgledoval.

ps. Taglavn bad guy bi lahko bil Slovenc...:P



Koliko ur pa si igral vse skupaj?
Kaj potem se splača kupiti ali počakati kakšno leto ali 2 in na razprodajo?

ahac ::

Tistih 43 ur bi moralo bit kar prav (tako pravi Uplay). V glavnem sem igral samo single player, PvP in coop pa bolj malo (samo par coop misij, pa občasno sem hackal druge igralce). Coop misije bi verjetno dodale še kar nekaj časa zraven. Je pa sicer kul, ker ti med igro ponudi, da se vključiš v pvp in greš hackat ali lovit druge igralce (čisto opcijsko). Če pa dovolj dolgo časa bežiš pred policijo, te pa lahko začnejo lovit tudi drugi igralci.

Jaz bi rekel, da počakaj na sale, sploh če bo takrat že GOTY verzija z vključenim DLCjem. :)

ps.
Pa dost nekih SF znamenitosti je kjer se lahko slikaš (kot neki collectables). Npr. tip, ki z grmom straši turiste je v igri in se lahko slikaš z njim. :D
Tistih sem nekaj imel, potem je pa zadnji patch zbrisal progress pri tem, ampak nima veze... 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Kakšna je pa grafika?

Tisto, ko vdiraš v druge igre poznam že z prve igre watch Dogs. Je večkrat kakšen igralec vdrl v mojo igro jaz nisem nikoli mi ni bil preveč všeč ta del igre.

Dobro hvala za informcijo bom počakal na razprodajo.

ahac ::

Grafika je OK in dela tekoče. Sicer sam ne dam tolk na fancy efekte kot na overall izgled. Watch Dogs 1 nisem igral, ampak 2 izgleda ful bolj barvito (kar je tudi smiselno glede na kraj dogajanja). V enki so v previews dost kazal dež... tega tukaj ni, je pa megla (vidi se kako pride čez Golden Gate), za katero sem šele proti koncu ugotovil, da se posebej vklopi v options. ;((
Za multiplayer pa mislm, da lahko v options izklopiš tisto vdiranje. Meni je sicer kar všeč. Ponavadi ne maram mešanja SP in MP, ampak tukaj čisto fajn deluje. Zdi se mi, da ravno prav prekine furanje okrog s kratkimi in nepomembnimi pvp akcijami.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kitl76 ::

Tole igro sem že, kar nekaj preigral pa moram reči, da me je prijetno presenetila. Najbolj so se pa potrudili pri grafičnih detajlih. Še v nobeni igri nisem videl, da iz drevesa pada listje na avto tam obstane ko pa spelješ pa odfrči. Pa samo življenje v mestu in predmestju se mi zdi res lepo simulirano. Nekako dobim občutek kot, da je okolica res živa. Sem zadovoljen :)

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Tole igro sem že, kar nekaj preigral pa moram reči, da me je prijetno presenetila. Najbolj so se pa potrudili pri grafičnih detajlih. Še v nobeni igri nisem videl, da iz drevesa pada listje na avto tam obstane ko pa spelješ pa odfrči. Pa samo življenje v mestu in predmestju se mi zdi res lepo simulirano. Nekako dobim občutek kot, da je okolica res živa. Sem zadovoljen :)


Si igral tudi prvi del?

kitl76 ::

Ne nisem. Mi je pa zanimivo, da se o tej igri tako malo piše.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Ne nisem. Mi je pa zanimivo, da se o tej igri tako malo piše.


V prvem delu so veliko obljubljali in potem na koncu se je izkazalo, da grafika ni bila taka kot so obljubljali in marsikomu vožnja z avtom ni bila všeč zato je razumljivo, da niso prodali toliko kopij kot pri prvem delu.

kitl76 ::

Ne vem no meni je špil všeč. Je pa res, da se z GTA ravno ne more primerjati.

oo7 ::

10 Minutes of Watch Dogs 2: Human Conditions DLC Gameplay

ahac ::

Prihaja free 4 player coop & pvp DLC:
Showd0wn, the multiplayer mode that was originally part of No Compromise, will now be available on all platforms through a free update coming on April 17.

http://blog.ubi.com/watch-dogs-2-no-com...

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

m0f0x ::

Valda pride free, če nihče noče igrati tega :)

Zmajc ::

Ne vem no, watch dogs 2 single player je ok za preigrat 1x ... ne vidim pa poante v multiplayerju.

m0f0x ::

Fora je, da je GTA 5 - Online še vedno daleč pred Watch Dogs. GTA Online DLC je vedno free, že par let in je toliko contenta, da enostavno zasenči ostale. WD pač igra nekdo, ki ima rad hackanje in hipsterje, predvidevam.

ahac ::

Ja, multiplayer tukaj je samo nekaj za vmes med single player. Že zasnovano je bilo kot čisto drugačna stvar kot GTA Online. To sploh nima smisla primerjat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kitl76 ::

SP je bil meni odličen čeprav tukaj vsi nekaj pljuvajao čez ta špil.

Zmajc ::

raja očitno raje igra simulacijo čefurja z zlato ketno kot black nerda. :D

m0f0x ::

WD je klon GTA + hack, s tem, da je GTA pač leta pred WD :)

1. WD sem izbrisal po 30 min, ker je bil crap, 2. del pa osebno nisem igral, torej ga ne morem oceniti. Sem pa spremljal trailerje, gameplay videe in reviewe. Tematika mi je zanimiva, če pa je igralnost slabša kot pri GTA, ne vidim razloga, da bi jo igral.

Očitno ima raja raje GTA kot black nerda, ker je pri obeh zgodba na 1. mestu? Dvomim.

Torej pri GTA je črnec čefur, pri WD pa je black nerd? Nista potem oba čefurja ali čefur z zlato ketno in čefur nerd oz. temnopolta? Čefur si ti Zmajc :))

Zmajc ::

Jest sem Čefur
Ti si Čefur
On je Čefur
Mi smo Čefur
Vsi smo Čefur

m0f0x ::

To je to. 8-)

kitl76 ::

In kaj čefur je po vašem manj vreden?

Clubraider ::

Mi lahko kdo pomaga.

V igri mi MSI Afterburner ne dela.
V vseh drugih igrah pa.

Hvala.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233165 (706) oo7
»

Watch Dogs Legion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
526068 (2879) oo7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564259 (20188) legice
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5911907 (7659) oo7
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522231 (15202) yayo

Več podobnih tem