» »

Prodaja prek Bolhe

Prodaja prek Bolhe

1
2
3

TheZihc ::

Pšenični je izjavil:

TheZihc je izjavil:

Mare2 in podobni

Obe plati sta bili celi, samo testiral pa nisem pred prodajo ker nisem imel ne procesorja ne rama, no pa tudi sedaj se je ugotovilo da je kupec 14 letni mulec, ki očitno sploh ni prebral kaj v oglsu piše, poleg tega pa je imel pred nakupom se 3 dni časa da razmisli, ko sem mu povedal da sta nedelujoči.

lp



Razumem te popolnoma, ampak plate majo zgodovino, ki nikakor noče na plan.

Kdaj so nazadnje delale, pri tebi, jih je dal kolega, kot nemogoče delujoče.....verjetno delujoče.....enkratno delujoče, ....

Plate se niso rodile verjetno delujoče.......oziroma si že sam napisal, zdaj na koncu, da sta nedelujoči.

Torej si vedel da sta nedelujoči, že pred prodajo? In jih prodal kot verjetno delujoči...

Zanimovo vse skup postaja.....


kje piše da sta delujoči v oglasu ????

Pšenični ::

Ne piše v oglasu, ti si to napisal v prejšnjem postu. Da sta nedelujoči.

Zgodovina sprememb…

TheZihc ::

Pšenični je izjavil:

Ne piše v oglasu, ti si to napisal v prejšnjem postu. Da sta nedelujoči.



evo... prodam 2 omenjeni matični plošči, nevem če sta delujoči oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo, zato je tudi taka cena, prodam samo v kompletu, zraven je en I/O shield.

Pšenični ::

TheZihc je izjavil:

Pšenični je izjavil:

Ne piše v oglasu, ti si to napisal v prejšnjem postu. Da sta nedelujoči.



evo... prodam 2 omenjeni matični plošči, nevem če sta delujoči oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo, zato je tudi taka cena, prodam samo v kompletu, zraven je en I/O shield.



Torej sta plošči se obe pregrevali in bili delujoči.

Jaz ne vem več, kje se me glava drži, zadeve ne razumem več, se ti opravičuje, in zapuščam debato.

Lonsarg ::

Ok roko na srce, oglas sicer res malenkost namiguje, da bi znala vsaj še ena od teh dveh plat delat(z tem ko reče "naj bi se pregrevali") in je kupcev najbrž res mislil da mu bo vsaj ena delala in bo tako prišel do poceni nakupa plate, pač igral je loto.

Ampak kljub vsemu, igral je loto iz izgubil, pika konec. Nateg bi bil edino če si bil ti ziher da sta pokvarjeni pa si vseeno napisal oglas kot "morda delujoči" to bi pa potem bil nateg ja.

TheZihc ::

TheZihc je izjavil:

Pšenični je izjavil:

Ne piše v oglasu, ti si to napisal v prejšnjem postu. Da sta nedelujoči.



evo... prodam 2 omenjeni matični plošči, nevem če sta delujoči oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo, zato je tudi taka cena, prodam samo v kompletu, zraven je en I/O shield.


evo sporočilo ko mu nisem poslal vijakov zraven in je hotel nazaj poslat
Ja jaz te pa prijavim,clovek.. nimaš pojma od prodaje,vijaki so pod nujno pri prodajah celo pri maticni,jaz ti posljem,ce pa ne prevzames pa ti pridem na dom pa tam urediva pa bos potem vzel,ne grozim.. vendar delam posteno kar se spodobi,mam tvoje vse,naslov in vse tako da cya:) jaz ti pošljem nazaj,ti mi daš denar nazaj kar je pravično, katerega sem tudi jaz dal in neboš tu ti neki boss..bom pa lahko samo klical na policijo pa bodo še večji problemi, ne da bos dal nazaj samo 25e,bos dal 200

in danes zutra

Pozdravljeni,v ponedeljek vam pošljem nazaj obe matični, saj sta ne delujoči in ju ne rabim, saj sem dobil druge po malo dražji ceni vendar boljši in deluje vse okej.. Sprobal sem obe matični in ne delujeta..v ponedeljek vam pošljem nazaj v gotovini 25€. Toliko da boste vedeli.


ampak ko sem mu napisal ce je prebral kaj sploh kupuje pa ni več odpisal nič...

mihec87 ::

Pšenični je izjavil:

TheZihc je izjavil:

Mare2 in podobni

Obe plati sta bili celi, samo testiral pa nisem pred prodajo ker nisem imel ne procesorja ne rama, no pa tudi sedaj se je ugotovilo da je kupec 14 letni mulec, ki očitno sploh ni prebral kaj v oglsu piše, poleg tega pa je imel pred nakupom se 3 dni časa da razmisli, ko sem mu povedal da sta nedelujoči.

lp



Razumem te popolnoma, ampak plate majo zgodovino, ki nikakor noče na plan.

Kdaj so nazadnje delale, pri tebi, jih je dal kolega, kot nemogoče delujoče.....verjetno delujoče.....enkratno delujoče, ....

Plate se niso rodile verjetno delujoče.......oziroma si že sam napisal, zdaj na koncu, da sta nedelujoči.

Torej si vedel da sta nedelujoči, že pred prodajo? In jih prodal kot verjetno delujoči...

Zanimovo vse skup postaja.....


Kaj more zraven zjebane plate dat cel življenjepis delovanja plate itd.... Če je napisu verjetno nedelujoče,ne vem če dela itd.. to pomeni da verjetno ne delajo, nikakor pa ne zagotavlja da delajo... Pač ne dela to je to, ti za vsako napravo ki jo imaš in ne dela več veš zakaj ne dela...? Če rabiš delujočo plato kupiš tako ki ima v opisu delujoča...

V oglasu so lepo podane informacije..Če iz tega opisa gdo potegne da plati delajo..

Sedaj vem zakaj nedelujočo oz staro stvar raje zabrišem v kanto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mare2 ::

TheZihc vrni mu denar, pa bo. Če rabiš denar (če ga res nimaš), povej, bomo zate organizirali kak dobrodelen koncert ali kaj podobnega. Ne pa na ta način.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

TheZihc ::

Mare2 je izjavil:

TheZihc vrni mu denar, pa bo. Če rabiš denar (če ga res nimaš), povej, bomo zate organizirali kak dobrodelen koncert ali kaj podobnega. Ne pa na ta način.


Seveda ja, očitno podpiraš take ko več kot očitno nezanjo prebrat kaj piše v oglasu in potem želijo denar nazaj...;((

šernk ::

če meni pošlje kdo takšno sporočilo z grožnjami, bi mu samo napisal nazaj, da se od sedaj naprej mislim pogovarjat samo še preko njegovega odvetnika in naj sproži tožbo.

v oglasu lepo piše: ne vem če sta delujoči s tem se praktično rešiš vsega.

kdor pravi da gre taka matična po 4eur na kos: matične nove lahko stanejo od 30 pa do 300eur (in celo več).

sedaj nekdo ki ne zna popravit kondenzatorja lahko proda prvo za 4eur ali pa drugo za 15eur, pa je prva večji nateg glede cene. dokler ju ne proda obe kot delujoči tu ni sicer nobenega natega. kupec pa ponavadi tvega pri takih zadevah. morda je za zamenjat en kondenzator in ima odlično plato za 15eur ali pa je vrgu 15eur v smeti.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

shadeX ::

Ne dajaj mu denarja, lol. Oglas sploh ni dvoumen in kupec bi moral vedet v kaj se spušča.

Machete ::

Haha vijaki zraven plate na bolhi so človekova pravica. Lepo pa je, če jih priložiš. Sicer pa bi jih moral zahtevati, če bi pisalo plata plus vijaki. Plata pa je samo plata. Še antistatična folija je luksuz. Če pa to rabiš, pa se zmeniš oz. omeniš prej madona, saj si ne pošiljamo sporočil s slom na konju.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ziga1990 ::

TheZihc, da nebi slučajno prevzel tega paketa,če ga bo poslal, ker tip ni čisto gladek plus, ČE te bo prijavil Policiji jim pokaži oglas in jim povej vse po resnici in mislim da bo po vsej vrjetnosti on plačal kazen.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

shadeX ::

Pred zakonom je OP varen. Problem je če je tipček kak manijak v spremstvu dveh goril. No sicer to je zelo majhna možnost kajti pes, ki laja ne grize :)

Lonsarg ::

Čisto možno da bo nazaj poslal prazno škotlo in te hotel nategnit, glede na njegov način pisanja čisto mogoče...

ziga1990 ::

shadeX je izjavil:

Pred zakonom je OP varen. Problem je če je tipček kak manijak v spremstvu dveh goril. No sicer to je zelo majhna možnost kajti pes, ki laja ne grize :)


Eh večinoma je tako, da z grožnjami poskušajo dobiti svoj prav in jim povečini uspeva, ker se ljudje ustrašijo in popustijo a ponavadi ko vidijo, da se žrtev ne boji oni popustijo.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Pšenični ::

mihec87 je izjavil:

Pšenični je izjavil:

TheZihc je izjavil:

Mare2 in podobni

Obe plati sta bili celi, samo testiral pa nisem pred prodajo ker nisem imel ne procesorja ne rama, no pa tudi sedaj se je ugotovilo da je kupec 14 letni mulec, ki očitno sploh ni prebral kaj v oglsu piše, poleg tega pa je imel pred nakupom se 3 dni časa da razmisli, ko sem mu povedal da sta nedelujoči.

lp



Razumem te popolnoma, ampak plate majo zgodovino, ki nikakor noče na plan.

Kdaj so nazadnje delale, pri tebi, jih je dal kolega, kot nemogoče delujoče.....verjetno delujoče.....enkratno delujoče, ....

Plate se niso rodile verjetno delujoče.......oziroma si že sam napisal, zdaj na koncu, da sta nedelujoči.

Torej si vedel da sta nedelujoči, že pred prodajo? In jih prodal kot verjetno delujoči...

Zanimovo vse skup postaja.....


Kaj more zraven zjebane plate dat cel življenjepis delovanja plate itd.... Če je napisu verjetno nedelujoče,ne vem če dela itd.. to pomeni da verjetno ne delajo, nikakor pa ne zagotavlja da delajo... Pač ne dela to je to, ti za vsako napravo ki jo imaš in ne dela več veš zakaj ne dela...? Če rabiš delujočo plato kupiš tako ki ima v opisu delujoča...

V oglasu so lepo podane informacije..Če iz tega opisa gdo potegne da plati delajo..

Sedaj vem zakaj nedelujočo oz staro stvar raje zabrišem v kanto...


Plate so menda delale, sam so se pregrevale, do tle smo prišli.

Tko sem jaz zadevo nekako naštudiral....med tem časom.

Zdej če je kak poznavalec, ki bi ocenil, na novo to situacijo.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Pšenični je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Pšenični je izjavil:

TheZihc je izjavil:

Mare2 in podobni

Obe plati sta bili celi, samo testiral pa nisem pred prodajo ker nisem imel ne procesorja ne rama, no pa tudi sedaj se je ugotovilo da je kupec 14 letni mulec, ki očitno sploh ni prebral kaj v oglsu piše, poleg tega pa je imel pred nakupom se 3 dni časa da razmisli, ko sem mu povedal da sta nedelujoči.

lp



Razumem te popolnoma, ampak plate majo zgodovino, ki nikakor noče na plan.

Kdaj so nazadnje delale, pri tebi, jih je dal kolega, kot nemogoče delujoče.....verjetno delujoče.....enkratno delujoče, ....

Plate se niso rodile verjetno delujoče.......oziroma si že sam napisal, zdaj na koncu, da sta nedelujoči.

Torej si vedel da sta nedelujoči, že pred prodajo? In jih prodal kot verjetno delujoči...

Zanimovo vse skup postaja.....


Kaj more zraven zjebane plate dat cel življenjepis delovanja plate itd.... Če je napisu verjetno nedelujoče,ne vem če dela itd.. to pomeni da verjetno ne delajo, nikakor pa ne zagotavlja da delajo... Pač ne dela to je to, ti za vsako napravo ki jo imaš in ne dela več veš zakaj ne dela...? Če rabiš delujočo plato kupiš tako ki ima v opisu delujoča...

V oglasu so lepo podane informacije..Če iz tega opisa gdo potegne da plati delajo..

Sedaj vem zakaj nedelujočo oz staro stvar raje zabrišem v kanto...


Plate so menda delale, sam so se pregrevale, do tle smo prišli.

Tko sem jaz zadevo nekako naštudiral....med tem časom.


Kako ti iz stavka " nevem če sta delujoči oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo" dobiš da sta plati menda delujoči?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Pšenični ::

Blo je napisano da sta delujoči, mal nazaj.

Ane, sej je logično, če neka stvar dela se lah pregreva, če ne dela, se pregrevat ne more, ali pač?

mihec87 ::

Pšenični je izjavil:

Blo je napisano da sta delujoči, mal nazaj.

Ane, sej je logično, če neka stvar dela se lah pregreva, če ne dela, se pregrevat ne more, ali pač?


Kje je OP napisal da sta delujoči?

In ja elektronika se lahko pregreva ter ne dela ob enem...Sploh kakšen čip...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Pšenični ::

mihec87 je izjavil:

Pšenični je izjavil:

Blo je napisano da sta delujoči, mal nazaj.

Ane, sej je logično, če neka stvar dela se lah pregreva, če ne dela, se pregrevat ne more, ali pač?


Kje je OP napisal da sta delujoči?


Ja no a ni blo mal nazaj, sicer mi je pol še manj jasna cela stvar, ane... če so bile plate nedelujoče, ki se hkrati še pregrevajo...

mihec87 ::

Citiraj stavek kjer je op napisal da sta delujoči...

Glede pregrevanja sem že napisal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Pšenični ::

"evo... prodam 2 omenjeni matični plošči, nevem če sta delujoči oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo, zato je tudi taka cena, prodam samo v kompletu, zraven je en I/O shield."

Pač iz tega stavka se lahko posredno to sklepa. Jaz to tko zastopim. Verjetno je tko zastopu tud poba, ki je plate vzel.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Pšenični je izjavil:

"evo... prodam 2 omenjeni matični plošči, nevem če sta delujoči oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo, zato je tudi taka cena, prodam samo v kompletu, zraven je en I/O shield."

Pač iz tega stavka se lahko posredno to sklepa. Jaz to tko zastopim.


"ne vem če sta delujoči" je zate isto kot plati sta delujoči?

Pšenični ::

"oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo,"

Posredno lah to zastopiš da dela.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Avto ne vem če vžge, prejšnji lastnik je napisal da neki škrca-bi ti kupil kot izpraven avto? Saj neki škrca?

Pšenični je izjavil:

"oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo,"

Posredno lah to zastopiš da dela.


Zanič komponenta se ne more pregrevat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

TheZihc ::

Pšenični je izjavil:

"evo... prodam 2 omenjeni matični plošči, nevem če sta delujoči oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo, zato je tudi taka cena, prodam samo v kompletu, zraven je en I/O shield."

Pač iz tega stavka se lahko posredno to sklepa. Jaz to tko zastopim. Verjetno je tko zastopu tud poba, ki je plate vzel.


Wut ??? Od kdaj pa je stavek nevem če sta delujoči trditev da plošči delata ??? torej kakor koli, tudi po tem ko se je odločil za nakup mu je bilo vsaj dvakrat če ne celo trikrat še napisano da nevem če delata... evo in če imaš kot kupec kanček pameti se ti po tem prižgati alarm ne pa brezglavo kupit stvar potem pa se "pizdit" na prodajalca

Pšenični ::

mihec87 je izjavil:

Avto ne vem če vžge, prejšnji lastnik je napisal da neki škrca-bi ti kupil kot izpraven avto? Saj neki škrca?

Pšenični je izjavil:

"oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo,"

Posredno lah to zastopiš da dela.


Ker kaj zanič komponenta se ne more pregrevat?


Seveda se lah pregreva. Sam plata se če je v stiku, se sama ustavi, Če stisneš pine za zagon se zažene in recimo ugotoviš, kateri čip se greje in je v stiku. Tko sem enkrat odstranil čip za lan, ki je bil skurjen, in plata še danes dela.

Po drugi strani, pa se lah plata pregreva in je delujoča. Recimo mosfeti, sam to se da zrihtat.

Preberi si cel stavek.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Pšenični je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Avto ne vem če vžge, prejšnji lastnik je napisal da neki škrca-bi ti kupil kot izpraven avto? Saj neki škrca?

Pšenični je izjavil:

"oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo,"

Posredno lah to zastopiš da dela.


Ker kaj zanič komponenta se ne more pregrevat?


Seveda se lah pregreva. Sam plata se če je v stiku, se sama ustavi, Če stisneš pine za zagon se zažene in recimo ugotoviš, kateri čip se greje in je v stiku. Tko sem enkrat odstranil čip za lan, ki je bil skurjen, in plata še danes dela.

Po drugi strani, pa se lah plata pregreva in je delujoča. Recimo mosfeti, sam to se da zrihtat.



Aha po tvoje je plata z skurjenim lan čipom delujoča? Tako kot je avto ki ne vžge, delujoč...
Plata ki potrebuje popravila oz razne posege da dela je nedelujoča...


Mislim da "ne vem če delujeta" lahko napišeš še bolj jasno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

jalovec09 ::

Zato pa preko bolhe ne kupm nič brez garancije.

Phantomeye ::

Pšenični je izjavil:

"oz prejšni lastnik je rekel da se naj bi nekaj pregrevalo,"

Posredno lah to zastopiš da dela.


Tako zastopiš, če si funkcionalno NEPISMEN. To pa ni problem prodajalca, ampak problem kupca.

Prodajam avto, ne vem če dela.

Oh, ej, lej ko en prodaja avto, ki dela.

Zgodovina sprememb…

pviran3 ::

Glede vijakov: Kolikor je meni znano, se zraven matične v embalaži ne dobi vijakov. Zakaj bi nekdo moral prilagati vijake? Vsi vijaki se dobijo zraven ohišja.

Kar se oglasa "verjetno ne dela" tiče, kupec tvega nakup, najbolje je predpostaviti da verjetno ne dela, in reskirati tiste € če je ponudba ugodna. Tudi če piše, da dela, lahko dela prve dva dni... odvisno do sreče...

Nakup prek bolhe naj bi bil videno kupljeno, pa sej ni to bigbang jao (razen če se prodajalec-kupec zmenita drugače)...

Pa dobro je preveriti, če ima artikel garancijo in kak račun.

Kar se dodatkov tiče:
Sem že imel primerek - kupoval sem telefon preko bolhe, nokia 5800, cena ugodna.
Ko pa pridem po telefon pa:
-Ni priloženega polnilca
-Ni kablov za tv
-Ni sd kartice
-Ni stylus palčke
-Ni oblekce
(je pa bil račun :D)
itd..., stvari, ki navadno pridejo zraven, pa ni bilo napisano v oglasu. Tako da šola uči, da je potrebno v detajle preveriti, kaj se kupuje in se pozanimat...

Stari maček ::

Pol v tej temi vas je funkcionalno nepismenih. Mi pa je po postih jasno da tisti, ki ste, tega ne veste oz. ne priznate. Res mi ni jasno, kako lahko kdo od nekega izdelka, ki ni opisan kot brezhiben, to lastnost pričakuje in se potem celo čudi.

McClane ::

Moje mišljenje je da pol ljudi na bolhi sploh ne prebere oglasa. Enostavno pogledajo artikel in ceno in... potem pride do takihle bedarij. Vedno napišem čim bolj natančen oglas pa se vedno, ampak res vedno najdejo ljudje ki sprašujejo ravno tisto kar itak piše.
Funcionalna nepismenost, res.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

jalovec09 ::

Kaj misliš, da večina bere oglas in istočasno kliče prodajalca.

Mare2 ::

McClane je izjavil:

Moje mišljenje je da pol ljudi na bolhi sploh ne prebere oglasa.
Funcionalna nepismenost, res.


Kaj misliš, zakaj goljufi že v naslov oglasa ne napišejo: matična plošča v okvari?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

djabi ::

Mare2 je izjavil:

McClane je izjavil:

Moje mišljenje je da pol ljudi na bolhi sploh ne prebere oglasa.
Funcionalna nepismenost, res.


Kaj misliš, zakaj goljufi že v naslov oglasa ne napišejo: matična plošča v okvari?


Evo, zadel si žebelj na glavico. Na odgovor pa bomo čakali in čakali in ...

mihec87 ::

Pa kak goljuf? Saj nikjer ni tajil da je izdelek brezhiben..

Če kupec ni sposoben prebrat in razumet kratkega in osnovnega opisa izdelka ni kriv prodajalec....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

šernk ::

Kaj misliš, zakaj goljufi že v naslov oglasa ne napišejo: matična plošča v okvari?


torej bi bilo zate bolje če bi bilo napisano: matična plošča morda v okvari?

razlike med:
ne vem če deluje in morda v okvari po mojem mnenju namreč ni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

AC_DC ::

Vijaki za plato so zraven ohišja, v škatli od plate jih jaz še nisem videl.

M-XXXX ::

OP: dobil si že več kot jasen odgovor, v začetku teme. Ignoriraj vse skupaj. V oglasu je bilo jasno napisano, da obstaja možnost, da ne deluje. Stvar zaključena. Zakaj si šel pa pošiljat pa še vijake mi pa tudi ni jasno.

jalovec09 ::

A to je kak mulo star 15 let k je kupu plošči.

Pšenični ::

Ja, no sem zadevo prespal, zdej mam idejo.

Če mi lahko kdo podari dve pokvarjene plate???

freesty ::

Meni se samo nekaj zdi cudno v tem oglasu. OP je ze kupil plati v vprasljivem stanju in sedaj jih prodaja naprej brez, da bi sprobal? Zakaj jih je potem sploh kupil? Pomoje je tudi on igral malo loterije s temi platami in izgubil.

Sicer pa sem sam tudi ze bil na obeh straneh. Kupil ekran, osebni prevzem, bil je misljen za brata. Nisem probal kaksnih 10 dni, ker mu nisem nesel. Ekran ne dela.. Pisal prodajalcu, se je zgovarjal, da po 10ih dneh nekaj tezim. Se je zgodba zakljucila, ker ima po eni strani prav.

Sedaj bom pa sam prodajal 6870, ki je vprasljivo delujoca. Nazadnje je delovala, vendar samo v safe modu. Kakor so se nalozili kaksni driverji je slika izginila. Torej bom napisal podoben oglas kot ga je OP. Ceno bom pa nastavil malo visjo kot popolnoma nedelujoca kartica in dosti nizjo od delujoce.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Phantomeye ::

Pšenični je izjavil:

Ja, no sem zadevo prespal, zdej mam idejo.

Če mi lahko kdo podari dve pokvarjene plate???


*pokvarjeni plati.

lahko ti podarim eno delujočo iz leta 2002. Če jo prideš iskat.

Mare2 ::

Phantomeye je izjavil:

Pšenični je izjavil:

Ja, no sem zadevo prespal, zdej mam idejo.

Če mi lahko kdo podari dve pokvarjene plate???


*pokvarjeni plati.

lahko ti podarim eno delujočo iz leta 2002. Če jo prideš iskat.


A se pregreva? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

KuntaKinte ::

baje,samo vijakov pa nima

Mare2 ::

KuntaKinte je izjavil:

baje,samo vijakov pa nima

KuntaKinte. Če ni vijakov, s čim boš pa prišraufal? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Machete ::

S cveki bo pribil.
Kaj smo zdaj pogruntal? Nič novega. Pomoje je tema izdahnila in rabi dostojen pokop.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mare2 ::

Pomembno je, da smo goljufa "zakotili" z vrabcem v roki. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Me kupec hoče ogoljufat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
519765 (6777) gendale2018
»

kupec želi denar nazaj od prodanega telefona- what to do (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519453 (7580) MadMen

Kazenska ovadba zoper mene zarado "natega" na bolhi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313616 (12260) Unknown_001
»

Nateg na bolhi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9818741 (13988) francek1
»

Nakup preko oglasa Slo-tech in nateg

Oddelek: Pomoč in nasveti
204003 (2936) ;-)

Več podobnih tem