» »

Povezava med Testosteronom in Dht-jem?

Povezava med Testosteronom in Dht-jem?

northpole1 ::

Pozdravljeni,

zanima me od česa je odvisen visok Dht,nekatere študije pravijo,da bi se naj višek testosterona pretvoril ali v estrogen ali pa v dht.Sam sem namreč kar poraščen tudi malo po ramenih in hrbtu(visok znak Dht),vendar nimam tako dosti testosterona,kot sem sprva mislil,saj sem si ga dal testirat v laboratorij in je bil celo v spodnjih mejah 4,09,najnižja je 2,8.Zato me zanima,kako je možno,da imam zelo veliko Dht-ja oz. vsaj mislim tako in hkrati kar "nizek" testosteron.Ali ne bi po pravem morala biti oba visoka?Zanima me,če se da izmeriti tudi vrednosti Dht-ja,oz,če je to sploh možno.
  • zaklenilo: zee ()

moonpowd ::

tvoj post nima smisla

najprej pišeš da imaš visok dht, ptem sprašuješ če ga je možnp testirat.. kako brez testa veš da imaš previsokega?

a) medtem ko kje dht res en od močnejših androgenov (sintetične maš tud močnejše) kar se tiče vseh tkiv razem mišic (je not encim, ki ga deaktiira, tud testosteron ssam povzroča porašćenost (oziroma vsi androgeni), samo ne tako močnon

b) poršćenost je odvisna tud od tega kolk so tvoje celice občutljive na androgne

c) seveda se da testirat, ap je tvoje vprašanje a ti ti plača zavarpvanje?

d) testosteron maš rahl nizek glede povprečja maldih moškoih, ampak to ni cela zgodba, eni so bolj eni manj občutljivi nanj tako da ti se mogoče odzivaš bolje na x količino

e) kaj bi rad dosegel sploh? se počutiš ok* imaš zaradi tega kake težave (si poraščen ni težava9

f) kaj točno pričakuješ? nnoben zdravnik ti ne bo dal testosteron na racept da te spravi na tistih ma čez 1000 optimuma ali več + po možnosti zaviralce aromataze da boš mel kljub visokemu testosteronu normalen estradiol

g) torej kaj bi rad dosegel?

torej?

zee ::

OP: Pojdi k zdravniku, ce menis, da imas problem z nivojem testosterona/DHT-ja.

Temo zaklepam, saj so za resevanje medicinskih problemov na voljo profesionalci v RL.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd. (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1688556103 (5756) Relanium
»

Dlake na hrbtu

Oddelek: Loža
419112 (7696) Egidij88

Moška plodnost v prostem padu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16520433 (17684) Mavrik
»

Pretirana poraščenost

Oddelek: Loža
166743 (4388) BivšiUser2
»

Glasbeni založniki kršijo pravice potrošnikov?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
134218 (3225) matjash

Več podobnih tem